Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
але з темним і грізним дизайном – повністю чорною оздобою компонентів та обладнання інструмента, єдиним звукоснімачем преміум-класу, накладкою грифа з чорного дерева, з бічними маркерами ладів ( що світяться у темряві) та новим чорним металевим логотипом LTD на головці грифа.
В основі EX-Black Metal лежить популярна форма ESP EX. Він пропонує конструкцію з глибоко вклеєним грифом (set thru) з 22 jumbo ладами та мензурою 24,75". Звукознімач EMG 81 з чорним логотипом встановлений безпосередньо в корпусі гітари. Вишенькою на цьому чорному торті є замкові кілки LTD.
| Тип конструкції | Глибоко вклеєний гриф (set thru) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) |
| Мензура | 24,75" |
| Гриф | Клен (Maple), 3 частини |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Macassar Ebony) |
| Профіль грифа | Thin U |
| Радіус накладки грифа | 350мм |
| Інкрустація | Бокові маркери ладів (люмінесцентні) |
| Окантовка | Немає |
| Бридж | Tonepros Locking TOM & Tailpiece |
| Звукознімачі | EMG 81 w/ Black Logo |
| Лади | 22 XJ (нержавіюча сталь) |
| Верхній поріжок | 42мм |
| Механіка | Чорна |
| Кілки | Замкові кілки LTD |
| Управління | 1 гучність |
| Колір | Чорний матовий - Black Satin (BLKS) |
| Струни | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу |
| Виробництво | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | Уточнюйте вартість | 36 780 грн | 107 360 грн |
| Тип конструкції | Глибоко вклеєний гриф (set thru) | Гриф на болтах | Глибоко вклеєний гриф (set thru) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) |
| Мензура | 24,75" | 25.5" (648мм) | 24,75" |
| Гриф | Клен (Maple), 3 частини | Клен (Maple) | Червоне дерево (Mahogany), 3 частини |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Macassar Ebony) | Палісандр (Rosewood) | Чорне дерево (Ebony) |
| Профіль грифа | Thin U | Thin U | Thin U |
| Радіус накладки грифа | 350мм | 350мм | 305 мм |
| Інкрустація | Бокові маркери ладів (люмінесцентні) | Маркери ладів "saw tooth" | Точки - маркери ладів, назва ESP на 12-му ладу |
| Окантовка | Немає | Біла по грифу | Немає |
| Бридж | Tonepros Locking TOM & Tailpiece | Тремоло Floyd Rose Special | GOTOH GE103B-T & GE101Z |
| Звукознімачі | EMG 81 w/ Black Logo | ESP LH-301B | EMG 81/60 |
| Лади | 22 XJ (нержавіюча сталь) | 24 XJ | 22 XJ |
| Верхній поріжок | 42мм | Замковий (42мм) | Кістка (42мм) |
| Механіка | Чорна | Чорний нікель | Чорна |
| Кілки | Замкові кілки LTD | ESP | GOTOH SG360-07 MG-T замкові |
| Управління | 1 гучність | 1 гучність | Гучність / тембр / 3-позиційний перемикач |
| Колір | Чорний матовий - Black Satin (BLKS) | Чорний - BLK (Black) | Чорний глянсовий лак - BK (Black) |
| Струни | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) | Elixir Nanoweb Light (10-46) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу | Гітара, ключі для анкера і бриджу | Гітара, фірмовий кейс, ключі для анкера і бриджу, стреплоки |
| Виробництво | Індонезія | Індонезія | Японія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
| Додаткові дані | Підписна модель Alexi Laiho (Children of Bodom) |
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Компактний гітарний процесор у форматі підсилювача для навушників
Нові акустичні гітари у продажу в JAM
Огляд компактного гітарного комбо з AI технологією
Інтелектуальний комбоусилювач на базі ШІ та системи iAMP
Электрогітари з новими звукознімачами Narrowfield DD
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Компактний гітарний процесор у форматі підсилювача для навушників
Нові акустичні гітари у продажу в JAM
Огляд компактного гітарного комбо з AI технологією
Інтелектуальний комбоусилювач на базі ШІ та системи iAMP
Электрогітари з новими звукознімачами Narrowfield DD
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!