Planet Waves logo 2013

PLANET WAVES (група компаній D`ADDARIO) - це високоякісні кабелі і роз'єми, створені для максимально точної і якісної передачі сигналу. Спеціальна технологія Solderless дозволяє здійснювати беспаечное з'єднання кабелів і роз'ємів - буквально протягом декількох секунд. Подвійне екранування/ізоляція кабелів повністю усуває перешкоди і шуми. & Nbsp; Всі роз'єми 1/4"Jack мають фіксатори для надійного закріплення в роз'ємах. Всі з'єднувачі серії Custom мають позолочені роз'єми. Як провідних матеріалів в інструментальних шнурах використовується бескислородная мідь 24 AWG. У серії Curcuit Breaker готові інструментальні шнури мають функцію розмикання ланцюга. Вимикачі розташовані прямо на роз'ємах 1/4"Jack - просто і вкрай зручно! PLANET WAVES - це також всілякі перехідники та адаптери для аудіо обладнання. 

 

PLANET WAVES - це широкий спектр гітарних ременів. Зі шкіри та тканини. Найвищої якості. Для будь-яких типів гітар. У виробничій гамі ременів PLANET WAVES - іменні моделі Joe Satriani і Jerry Garcia.

 

PLANET WAVES - це також маса аксесуарів і корисних дрібниць для музикантів: медіатори, електронні тюнери і словники акордів, кабельні ножі і тестери, камертон, засоби по догляду за інструментами (гігрометри, зволожувачі, поліролі, очисники, тканинні серветки).

 

 

 

Офіційний веб-сайт http://planetwaves.com

Офіційний дистрибутор в Україні - компанія SOLO http://solo.com.ua

Перейти в каталог продукції Planet Waves https://jam.ua/planet_waves