[2022-06-27] Новинки: акустичні гітари Cort!
Нові моделі акустичних гітар вже у продажу в JAMДрузі! Зустрічайте нові моделі акустичних гітар Cort серій CORE та GOLD!

Акустичні гітари Cort серій CORE 

Преміальна лінійка all-solid акустичних гітар Cort серії Core - це найкращі матеріали, компоненти та найвища якість виготовлення для інструментів, які з часом будуть ставати тільки краще, як гарне вино. Якщо найвища якість звучання є головним пріоритетом, то гітари Core Series - саме те, що потрібно! 

Серце твоєї музики

При створенні акустичних гітар серії Core майстри Cort керувалися принципом "краса в простоті". Головним завданням було позбутися несуттєвих крикучих елементів дизайну та зосередитися на тому, що справді робить акустичні гітари чудовими. Результатом цього підходу стала акустична гітара з цільного дерева, яка виглядає просто, але елегантно, зручна для музиканта і має натуральне акустичне звучання. Нова серія Core дасть тобі саме те, що багато гітаристів хочуть від по-справжньому якісної акустичної гітари. 

Форма корпусу OM (Orchestra Model)

Компактні розміри OM ідеально підійдуть не лише юним музикантам та витонченим гітаристкам, але й професійним виконавцям, які шукають максимально зручний та комфортний інструмент. Яскраве звучання Orchestra Model із підкресленим середньочастотним діапазоном ідеально підходить для пальцевої техніки виконання. Зручний венеціанський виріз полегшує доступ до верхніх ладів для виконання сольних партій.

Звукознімач Fishman Sonitone

Система Sonitone, встановлена ​​всередині корпусу Core-OC Blackwood без зайвих отворів у деці або обичайці, зберігає весь натуральний резонанс і чисте акустичне звучання інструменту.

Кістяні поріжки

Поріжки акустичних гітар серії Core виготовлені з кістки індійського буйвола для більш натуральної передачі енергії вібрації струн на корпус та гриф інструменту.

Покриття Open Pore

Покриття типу Open Pore (OP) не тільки дозволяє насолодитися візуальною текстурою деревини, але дозволяє інструменту вільно "дихати", тим самим підвищуючи його природну гучність і яскравість. 

Фірмовий жорсткий чохол у комплекті

У комплекті з інструментом постачається фірмовий жорсткий чохол, що поєднує кращі захисні якості кейсу зі зручністю та мобільністю чохла.

 

 

Акустичні гітари Cort серії GOLD

Акустичні гітари Cort серії GOLD

Гітари серії Gold створені для вимогливих музикантів, що шукають дійсно якісний інструмент, що добре звучить, виготовлений з максимальною увагою до кожної деталі. Це найкращі акустичні гітари, що колись вироблялися компанією Cort і ми впевнені, ви почуєте різницю з першим зіграним акордом. Гітари Gold Series - інструменти ручної роботи, скрупульозно виготовлені з найкращих матеріалів найкращими гітарними майстрами. Якщо вам потрібна гітара найвищої якості з неперевершеним звучанням, зверніть увагу на інструменти серії Gold.

 

Характерною рисою гітар Cort серії Gold є фірмова обробка Aged to Vintage (ATV), яка надає звучанню нового інструменту повнозвучний і відкритий тембральний характер, типовий для розіграної вінтажної гітари. ATV діє за принципом торрефікації, надаючи Gold-D6 об'ємний відкритий тон, яскравий, але природний із потужними та теплими середніми частотами, що підкреслюються корпусом із масиву червоного дерева. Особливе покриття, оброблене ультрафіолетом, надійно захищає інструмент та зберігає тембральне багатство. Завершує картину фірмова електроніка Fishman Flex Blend System, що пропонує музикантам великі можливості контролю звучання та оснащена вбудованим тюнером.

Верхня дека ATV (Aged To Vintage)

Вінтажні інструменти - це священний грааль гітарного звучання. Деревина корпусу з кожним роком резонує все краще і чим більше часу минає, тим більш відкрито і "розігранно" звучить інструмент. Подібний характер звучання це те, чого не вистачало новим гітарам... до сьогодні.

 

Застосувавши спеціальний процес просушування (торрефікації), який Cort назвали ATV (Aged To Vintage - зістарений до вінтажу) масив сіткінської ялини, що використовується для виготовлення верхньої деки, був оброблений таким чином, щоб досягти того самого об'ємного й відкритого звучання "розіграного" інструменту. Ця процедура забезпечує приголомшливе звучання гітар Gold серії прямо "з коробки"!

Ультратонкий електростатичний лак

Для того, щоб розкрити весь потенціал цільної деревини в інструментах Gold використовується спеціальне ультратонке покриття. Інноваційна електростатична технологія нанесення лаку суттєво покращує "дихання" деревини та загальне звучання інструменту. Спеціальна обробка ультрафіолетом не лише значно покращує резонанс корпусу, але також робить це покриття більш стійким до подряпин.

Подвійна фіксація п'яти грифа

Місце з'єднання грифа і корпусу акустичної гітари - це ще один важливий фактор відмінного звучання. Тому в гітарах серії Gold використовується перевірене часом кріплення типу "ластівчин хвіст", посилене спеціальним гвинтом. Така подвійна фіксація грифа забезпечує чудову передачу звучання струн і покращений резонанс.

Для забезпечення поліпшеної жорсткості та стабільності, гриф Gold D6 був посилений двома вставками з горіха. Завдяки цьому він вирізняється чудовою міцністю та надійністю, зберігаючи при цьому всі натуральні характеристики дерева.

Комфортний профіль грифа

Спеціально для гітар Gold був розроблений новий профіль грифа, щоб досягти максимального комфорту і зручності під час гри. Ви обов'язково помітите закруглений профіль накладки і те саме відчуття улюбленого вінтажного інструменту, що ідеально лягає вам в руку.

Ручна обробка торців ладів.

Форма та якість обробки ладів гітари мають дуже велике значення для комфорту музиканта. Більшість виробників гітар просто зрізають лади під кутом, щоб уникнути гострих країв. Однак, при виготовленні бутікових інструментів, використовують метод шліфування ладів, щоб зробити їх округлими, гладкими та дуже зручними для виконавця. Цей процес дуже складний, вимагає багато часу та кваліфікованих досвідчених майстрів. На моделі Gold-D6 Cort пропонує це вдосконалення, зазвичай доступне тільки для суттєво дорожчих інструментів. 

Шпильки бриджу із чорного дерева

Висока міцність чорного дерева дозволяє зберегти щільність і зібраність акустичного звуку, покращуючи передачу коливань струни на корпус інструменту. Ексклюзивний струнотримач Cort з увігнутою поверхнею помітно покращує сустейн, завдяки оптимальному куту вигину струн, водночас зменшуючи їх натяг для комфорту під час гри.

Фірмовий жорсткий чохол у комплекті

Навіть найкращий інструмент потребує захисту і правильного зберігання. Тому акустичні гітари Gold серії комплектуються високоякісним жорстким чохлом з м'якою оббивкою.

 

 

 

CORT Core-DC Mahogany (Open Pore Black Burst)
Електро-акустична гітара
Код товару: 39769

Акустична гітара зі звукознімачем Fishman Sonitone, форма корпусу дредноут, верхня дека обичайка та нижня дека з цільного червоного дерева, гриф з червоного дерева із накладкою з овангкола, верхній та нижній поріжок - кістка, бридж з овангкола, колір: Open Pore Trans Black, жорсткий чохол у комплекті.

 

CORT Core-GA Blackwood (Open Pore Light Burst)
Електро-акустична гітара
Код товару: 39770

Акустична гітара зі звукознімачем Fishman Sonitone, форма корпусу GA (Auditorium), верхня дека, обичайка та нижня дека з цільної гренадили (Blackwood), гриф з червоного дерева з накладкою з овангкола,  верхній та нижній поріжок - кістка, бридж з овангкола, колір: Open Pore Light Burst, жорсткий чохол у комплекті.

 

CORT Core-OC Blackwood (Open Pore Light Burst)
Електро-акустична гітара
Код товару: 39771

Акустична гітара зі звукознімачем Fishman Sonitone, форма корпусу OM (Orchestra Model), верхня дека, обичайка та нижня дека з цільної гренадили (Blackwood), гриф з червоного дерева з накладкою з овангкола,  верхній та нижній поріжок - кістка, бридж з овангкола, колір: Open Pore Light Burst, жорсткий чохол у комплекті.

 

CORT Core-OC Mahogany (Open Pore Black Burst)
Електро-акустична гітара
Код товару: 39772

Акустична гітара зі звукознімачем Fishman Sonitone, форма корпусу OM (Orchestra Model), верхня дека обичайка і нижня дека з цільного червоного дерева, гриф з червоного дерева з накладкою з овангкола, верхній та нижній поріжок - кістка, бридж з овангкола, колір: Open Pore Trans Black, жорсткий чохол у комплекті.

 

CORT Core-PE Mahogany (Open Pore Black Burst)
Електро-акустична гітара
Код товару: 39774

Акустична гітара зі звукознімачем Fishman Sonitone, форма корпусу Parlor, верхня дека обичайка і нижня дека з цільного червоного дерева, гриф з червоного дерева з накладкою з овангкола, верхній та нижній поріжок - кістка, бридж з овангкола, колір: Open Pore Trans Black, жорсткий чохол у комплекті.

 

CORT GOLD A6 (Natural)
Електро-акустична гітара
Код товару: 39776

Акустична гітара ручної роботи, Auditorium, звукознімач Fishman Flex Blend System, верхня дека з добірної торрефікованої цільної ялини sitka, обичайка і нижня дека з цільного червоного дерева, посилений горіхом гриф з червоного дерева, із накладкою з макасарського чорного дерева, верхній та нижній поріжок - кістка, бридж із макасарського чорного дерева, відкриті позолочені Deluxe кілки, колір: Natural (NAT), жорсткий чохол у комплекті.

 

CORT GOLD A8 (Natural)
Електро-акустична гітара
Код товару: 39777

Акустична гітара ручної роботи, Auditorium, звукознімач Fishman Flex Blend System, верхня дека з добірної торрефікованої цільної ялини sitka, обичайка і нижня дека з цільного пао ферро, посилений горіхом гриф з червоного дерева, із накладкою з чорного дерева, верхній та нижній поріжок - кістка, бридж із чорного дерева, відкриті позолочені Deluxe кілки, колір: Natural (NAT), жорсткий чохол у комплекті.

 

CORT GOLD OC6 (Natural)
Електро-акустична гітара
Код товару: 39778

Акустична гітара ручної роботи, Orchestra Model, звукознімач Fishman Flex Blend System, верхня дека з добірної торрефікованої цільної ялини sitka, обичайка і нижня дека з цільного червоного дерева, посилений горіхом гриф з червоного дерева, із накладкою з макасарського чорного дерева, верхній та нижній поріжок - кістка, бридж із макасарського чорного дерева, відкриті позолочені Deluxe кілки, колір: Natural (NAT), жорсткий чохол у комплекті.

 

CORT GOLD D8 (Natural)
Акустична гітара
Код товару: 39768

Акустична гітара ручної роботи, дредноут, верхня дека з добірної торефікованої цільної ялини sitka, обичайка і нижня дека з цільного Pau Ferro, гриф з червоного дерева, посилений горіхом з накладкою з чорного дерева,  верхній та нижній поріжок - кістка, бридж із чорного дерева, відкриті позолочені Deluxe колки, колір: Natural (NAT), жорсткий чохол у комплекті.

 Коментарі (0)

Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші коментарі виключно про дану конкретну новину.


Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час і сили на негатив. Дякуємо за розуміння! JAM - Твій Музичний Магазин!

Ваше ім'я: