Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Сплачуй частинами
До 5-ти місяців без переплат
6 платежів по
2 695 грн
Традиційно висока якість у поєднанні з доступністю – ось головні інгредієнти успіху акустичних гітар серії F. Як і інші інструменти Yamaha, ці гітари проходять численні тести та перевірки під час виробництва, щоб дати музиканту справді якісний, надійний і звучний інструмент, який стане вірним напарником на багато років. Ці гітари вирізняються тією ж пристрастю та любов’ю до музики, що й їх більш дорогі побратими і, можливо, саме тому вже не перший рік є одними з найпопулярніших інструментів для початківців гітаристів у всьому світі!

Багатьох радує наявність акустичної гітари, яку можна взяти в руки і пограти, коли з’явиться вільна хвилина. Для інших же перший інструмент – це перший крок на шляху до того, щоб ділитися своїм натхненням і радістю від музики з іншими. Серія Yamaha FSX400С – це наступний крок у цій подорожі – гітара, яка дозволить вам заявити про себе, незалежно від того, чи це соло-виступ або гра у складі живого ансамблю. Оснащені п’єзодатчиком, 4-полосним еквалайзером, перемикачем фази та навіть хроматичним тюнером, ці гітари створені для тих, хто серйозно ставиться до музичного виконавства.

Відчуйте захват і простоту гри на нестаріючій акустичній гітарі з чистими лініями та лаконічною естетикою, що передає суть цього позачасового інструменту. Лінійка FSX400С включає три різні моделі з корпусами, які підійдуть вашому стилю гри, а також знамените якість, продуктивність і звучання Yamaha.
Доступні в натуральному матовому або димчато-чорному виконанні, кожна модель серії FSX400С чудово виглядає у ваших руках, чи то на репетиції з вашою групою, чи на виступі на сцені. Елегантна форма, автентична іграбельність та продуманий дизайн цих інструментів забезпечують виняткові враження від гри, які неодмінно надихнуть вас і вашу аудиторію. У серії FSX400 Yamaha створила високоякісні інструменти, які виправдають і навіть перевершать ваші очікування.

Щоб добре звучати, потрібно добре грати, а для гарної гри необхідний надійний і чутливий інструмент. Завдяки гармонійно збалансованому корпусу, швидкій реакції струн та зручним функціям еквалайзера і налаштування, гітари серії FSX400 відрізняються винятковою зручністю гри і дозволяють отримати звучання, яке необхідне для того, щоб грати так, як ви бажаєте.
| Дизайн гітари | Зменшений корпус типу Concert із вирізом |
| Верхня дека | Ялина (Spruce) |
| Нижня дека | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) |
| Обичайка | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) |
| Глибина корпусу | 96 - 116 мм |
| Гриф | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) |
| Бридж | Палісандр (rosewood) |
| Верхній поріжок | Поліуретан, ширина: 43 мм |
| Нижній поріжок | Поліуретан |
| Інкрустація | Точки - маркери ладів |
| Механіка | Хром |
| Мензура | 634мм (25") |
| Лади | 20 |
| Струни | 012/.016/.024/.032/.042/.053 |
| Звукознімачі | SYSTEM75 |
| Управління | Гучність/4-полосний еквалайзер/Тюнер/Перемикач фази |
| Кілки | Колки закритого типу (TM-14P) |
| Окантовка | Ні |
| Колір | Smoky Black (матовий) |
| Виробництво | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на механічні компоненти інструменту) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
| Комплектація | Гітара, анкерний ключ |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект

| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | 16 170 грн | 11 517 грн | 15 114 грн |
| Дизайн гітари | Зменшений корпус типу Concert із вирізом | Зменшений корпус типу Concert Cutaway | Дредноут (dreadnought) |
| Верхня дека | Ялина (Spruce) | Ялина (Spruce) | Ялина (Spruce) |
| Нижня дека | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) |
| Обичайка | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) |
| Глибина корпусу | 96 - 116 мм | 96 - 116 мм | 96 - 116 мм |
| Гриф | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) з накладкою з палісандра (Rosewood) | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) | Палісандр (Rosewood) | |
| Бридж | Палісандр (rosewood) | Палісандр (rosewood) | Палісандр (rosewood) |
| Верхній поріжок | Поліуретан, ширина: 43 мм | Поліуретан, ширина: 43 мм | Поліуретан, ширина: 43 мм |
| Нижній поріжок | Поліуретан | Поліуретан | Поліуретан |
| Інкрустація | Точки - маркери ладів | Точки - маркери ладів | Точки - маркери ладів |
| Механіка | Хром | Хром, кілки відкритого типу TM-14P | Хром |
| Мензура | 634мм (25") | 634мм (25") | 634мм (25") |
| Лади | 20 | 20 | 20 |
| Струни | 012/.016/.024/.032/.042/.053 | 12-53 | 012/.016/.024/.032/.042/.053 |
| Звукознімачі | SYSTEM75 | SYSTEM75 | |
| Управління | Гучність/4-полосний еквалайзер/Тюнер/Перемикач фази | Гучність/4-полосний еквалайзер/Тюнер/Перемикач фази | |
| Кілки | Колки закритого типу (TM-14P) | Колки закритого типу (TM-14P) | |
| Окантовка | Ні | Ні | Ні |
| Колір | Smoky Black (матовий) | Натуральний матовий - Natural Satin | Натуральний матовий - Natural Satin |
| Виробництво | Індонезія | Індонезія | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на механічні компоненти інструменту) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування | 12 місяців (на механічні компоненти інструменту) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування | 12 місяців (на механічні компоненти інструменту) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
| Комплектація | Гітара, анкерний ключ | Гітара, анкерний ключ | Гітара, анкерний ключ |
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!