Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Сплачуй частинами
До 5-ти місяців без переплат
6 платежів по
3 177 грн
Швидка доставка
Актуальна наявність товару:
Підсилювач Portaflex PF-350 здатний відтворити легендарне звучання Ampeg і поєднує компактний дизайн зі значною вихідною потужністю 350Вт. Сучасні бас-гітаристи обов'язково оцінять просунутий функціонал цієї моделі: вбудований лімітер, петля ефектів FX Loop, балансний XLR лінійний вихід і вихід для навушників, щоб займатися музикою навіть вночі, не турбуючи близьких. Об'єднай його з кабінетами серії PF із flip-top верхньою кришкою, щоб отримати приголомшливо вінтажний стиль і портативність культових оригінальних Ampeg Portaflex з далеких 60-х років.
| Потужність | 350Вт/4Ω, 250Вт/8Ω |
| Управління | Gain, еквалайзер (Bass, Mid, Treble), гучність |
| Еквалайзер | 3-смуговий |
| Інтерфейси | Петля ефектів FX Loop, AUX вхід, вихід для навушників |
| Аналогові виходи | XLR лінійний вихід |
| Додаткові дані | Вбудований лімітер, перемикач чутливості (0дБ/-15дБ) |
| Розміри | 69 x 275 x 272 мм |
| Вага | 3,6 кг |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
Офіційна гарантія
Виробництво
| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | 19 061 грн | 24 243 грн | 63 799 грн |
| Потужність | 350Вт/4Ω, 250Вт/8Ω | 200Вт @ 4Ω/150Вт @ 8Ω | 50Вт |
| Управління | Gain, еквалайзер (Bass, Mid, Treble), гучність | Gain, Master гучність, еквалайзер, зниження чутливості (-15дБ) | Gain, еквалайзер (Bass, Mid, Treble), гучність, перемикачі Ultra Hi/Lo, перемикач Mid-tone control |
| Еквалайзер | 3-смуговий | 3-смуговий | 3-смуговий з регульованою серединою |
| Ефекти | Петля ефектів FX Loop для підключення педалей і процесорів ефектів | ||
| Інтерфейси | Петля ефектів FX Loop, AUX вхід, вихід для навушників | ||
| Аналогові виходи | XLR лінійний вихід | 1/4" джек лінійний вихід (небалансний), 3,5мм мініджек вихід для навушників | Preamp Out, Transformer Out |
| Додаткові дані | Вбудований лімітер, перемикач чутливості (0дБ/-15дБ) | 3,5мм мініджек AUX вхід | |
| Розміри | 69 x 275 x 272 мм | 304 x 190 x 254 мм | 185 x 353 x 264 мм |
| Вага | 3,6 кг | 4.5 кг | 8,8 кг |
| Виробництво | Китай | Китай | Китай |
| Гарантія | 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування | 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування | 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування (гарантія на вакуумні лампи: 3 місяці) |
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!