Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар

Гітари серії Gold створені для вимогливих музикантів, що шукають дійсно якісний інструмент, що добре звучить, виготовлений з максимальною увагою до кожної деталі. Це найкращі акустичні гітари, що колись вироблялися компанією Cort і ми впевнені, ви почуєте різницю з першим зіграним акордом. Гітари Gold Series - інструменти ручної роботи, скрупульозно виготовлені з найкращих матеріалів найкращими гітарними майстрами. Якщо вам потрібна гітара найвищої якості з неперевершеним звучанням, зверніть увагу на інструменти серії Gold.
Характерною рисою гітар Cort серії Gold є фірмова обробка Aged to Vintage (ATV), яка надає звучанню нового інструменту повнозвучний і відкритий тембральний характер, типовий для розіграної вінтажної гітари. ATV діє за принципом торрефікації, надаючи Gold-OC6 Bocote об'ємний відкритий тон, яскравий, але природний із потужними та теплими середніми частотами, що підкреслюються корпусом із масиву червоного дерева. Особливе покриття, оброблене ультрафіолетом, надійно захищає інструмент та зберігає тембральне багатство. Завершує картину фірмова електроніка Fishman Flex Blend System, що пропонує музикантам великі можливості контролю звучання та оснащена вбудованим тюнером.

Вінтажні інструменти - це священний грааль гітарного звучання. Деревина корпусу з кожним роком резонує все краще і чим більше часу минає, тим більш відкрито і "розігранно" звучить інструмент. Подібний характер звучання це те, чого не вистачало новим гітарам... до сьогодні.
Застосувавши спеціальний процес просушування (торрефікації), який Cort назвали ATV (Aged To Vintage - зістарений до вінтажу) масив сіткінської ялини, що використовується для виготовлення верхньої деки, був оброблений таким чином, щоб досягти того самого об'ємного й відкритого звучання "розіграного" інструменту. Ця процедура забезпечує приголомшливе звучання гітар Gold серії прямо "з коробки"!

Екзотична деревина Бокоте, найбільш відома величними візерунками своєї текстури, належить до тієї самої родини, що й Зірікот (Ziricote), і походить з того самого регіону (від Центральної Америки до Північної Амазонії). Що стосується тональних характеристик, Бокоте більше схожа на палісандр: вона має теплий, глибокий бас, широкий спектр середніх частот, а також чудовий запас гучності з тривалим сустейном.
Бокоте ідеально поєднується з верхньою декою з цільної ситхінської ялини преміальної якості, що використовується в нашій серії Gold. Це створює прекрасну збалансовану комбінацію тембрів: блискучі та чіткі високі частоти, тепла й насичена середина, а також глибокий, але щільний бас.

Модель Gold-OC6 Bocote отримала традиційну форму корпусу типу OM (Orchestra Model) із зручним вирізом, для доступу до верхніх ладів. Цей дизайн, створений у 1920-х роках, чудово передає традиційне автентичне звучання акустичної гітари довоєнної доби. Гітари Orchestra Model звучать голосніше і об'ємніше, ніж ти можеш очікувати від компактного інструменту, а приголомшлива динаміка та чуйність таких гітар зробили їх улюбленицями багатьох професійних виконавців.

Для того, щоб розкрити весь потенціал цільної деревини в інструментах Gold використовується спеціальне ультратонке покриття. Інноваційна електростатична технологія нанесення лаку суттєво покращує "дихання" деревини та загальне звучання інструменту. Спеціальна обробка ультрафіолетом не лише значно покращує резонанс корпусу, але також робить це покриття більш стійким до подряпин.

Система Fishman Flex Blend із витонченим сучасним дизайном та інноваційними технічними рішеннями пропонує широкі можливості контролю звучання, а також вбудований тюнер. Весь функціонал (Volume, Tone, Phase, Blend і Tuner) доступний за допомогою усього трьох ручок. Регулятор Tone дозволяє адаптувати тембр інструменту як для фінгерстайлу, так і для гри медіатором без проблем з акустичним зворотним зв'язком (feedback) та інших неприємних призвуків, зберігаючи при цьому натуральний акустичний характер.

Місце з'єднання грифа і корпусу акустичної гітари - це ще один важливий фактор відмінного звучання. Тому в гітарах серії Gold використовується перевірене часом кріплення типу "ластівчин хвіст", посилене спеціальним гвинтом. Така подвійна фіксація грифа забезпечує чудову передачу звучання струн і покращений резонанс.

Для забезпечення поліпшеної жорсткості та стабільності, гриф Gold-OC6 Bocote був посилений двома вставками з горіха. Завдяки цьому він вирізняється чудовою міцністю та надійністю, зберігаючи при цьому всі натуральні характеристики дерева.

Спеціально для гітар Gold був розроблений новий профіль грифа, щоб досягти максимального комфорту і зручності під час гри. Ви обов'язково помітите закруглений профіль накладки і те саме відчуття улюбленого вінтажного інструменту, що ідеально лягає вам в руку.

Форма та якість обробки ладів гітари мають дуже велике значення для комфорту музиканта. Більшість виробників гітар просто зрізають лади під кутом, щоб уникнути гострих країв. Однак, при виготовленні бутікових інструментів, використовують метод шліфування ладів, щоб зробити їх округлими, гладкими та дуже зручними для виконавця. Цей процес дуже складний, вимагає багато часу та кваліфікованих досвідчених майстрів. На моделі Gold-OC6 Bocote Cort пропонує це вдосконалення, зазвичай доступне тільки для суттєво дорожчих інструментів.

Висока міцність чорного дерева дозволяє зберегти щільність і зібраність акустичного звуку, покращуючи передачу коливань струни на корпус інструменту. Ексклюзивний струнотримач Cort з увігнутою поверхнею помітно покращує сустейн, завдяки оптимальному куту вигину струн, водночас зменшуючи їх натяг для комфорту під час гри.

Навіть найкращий інструмент потребує захисту і правильного зберігання. Тому акустичні гітари Gold серії комплектуються високоякісним жорстким чохлом з м'якою оббивкою.
| Дизайн гітари | Orchestra Model з вирізом |
| Верхня дека | Відбірна цільна сіткинська ялина ATV (Torrefied Solid Sitka Spruce) |
| Нижня дека | Цілісне Бокоте (Solid Bocote) |
| Обичайка | Цілісне Бокоте (Solid Bocote) |
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany), посилене горіхом (Walnut) |
| Накладка грифа | Макасарське чорне дерево (Macassar Ebony) |
| Радіус накладки грифа | 15.75″ (R400) |
| Профіль грифа | Comfort C |
| Бридж | Макасарське чорне дерево (Macassar Ebony) |
| Верхній поріжок | 43мм (кістка) |
| Нижній поріжок | Кістка |
| Розетка | Інкрустація абалоне |
| Інкрустація | Натуральний перламутр |
| Механіка | Gold |
| Мензура | 25.5″ (648мм) |
| Лади | 20 (2.4мм з ручною обробкою торців) |
| Струни | Elixir® Phosphor Bronze Nanoweb Light 12-53 |
| Система зв'язок деки | Hand Scalloped X-Bracing |
| Звукознімачі | Fishman Flex Blend: п'єзодатчик + мікрофон |
| Управління | Volume, Tone, Phase, Blend та Tuner |
| Кілки | Відкритого типу Deluxe Vintage Gold |
| Окантовка | Чорна тришарова по корпусу |
| Колір | Натуральний глянсовий лак - Natural (NAT) |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
| Комплектація | Гітара, ключ для анкера, фірмовий чохол |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | Уточнюйте вартість | 35 520 грн | 27 711 грн |
| Дизайн гітари | Orchestra Model з вирізом | Зменшений корпус типу Concert | Зменшений корпус типу Concert із вирізом |
| Верхня дека | Відбірна цільна сіткинська ялина ATV (Torrefied Solid Sitka Spruce) | Цілісна Енгельманская ялина A.R.E. (Solid Engelmann Spruce) | Цілісна ялина (Solid Spruce) |
| Нижня дека | Цілісне Бокоте (Solid Bocote) | Палісандр (Rosewood) | Червоне дерево (Mahogany) |
| Обичайка | Цілісне Бокоте (Solid Bocote) | Палісандр (Rosewood) | Червоне дерево (Mahogany) |
| Глибина корпусу | 100-120 мм | 90-110 мм | |
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany), посилене горіхом (Walnut) | Червоне дерево посилене палісандром (5 частин) | Нато (Nato) |
| Накладка грифа | Макасарське чорне дерево (Macassar Ebony) | Палісандр (Rosewood) | Палісандр (Rosewood) |
| Радіус накладки грифа | 15.75″ (R400) | ||
| Профіль грифа | Comfort C | ||
| Бридж | Макасарське чорне дерево (Macassar Ebony) | Палісандр (Rosewood) | Палісандр (Rosewood) |
| Верхній поріжок | 43мм (кістка) | 44 мм (пластик) | Поліуретан, 43 мм |
| Нижній поріжок | Кістка | Пластик | Поліуретан |
| Розетка | Інкрустація абалоне | Декорація з абалоне + чорно-біла | Чорно-біла декорація |
| Інкрустація | Натуральний перламутр | Крапки - маркери ладів | Крапки - маркери ладів |
| Механіка | Gold | Позолочена | Хром |
| Мензура | 25.5″ (648мм) | 650мм (25 9/16”) | 634 мм (25") |
| Лади | 20 (2.4мм з ручною обробкою торців) | 20 | 20 |
| Струни | Elixir® Phosphor Bronze Nanoweb Light 12-53 | Elixir NANOWEB 80/20 Bronze Light (12-53) | Yamaha FS50BT або D'Addario ХТ |
| Система зв'язок деки | Hand Scalloped X-Bracing | Non-Scalloped X Bracing | Scalloped X-type |
| Звукознімачі | Fishman Flex Blend: п'єзодатчик + мікрофон | Пасивний п'езодатчік SRT Zero Impact Pickup | SYSTEM66 + звукознімач SRT |
| Управління | Volume, Tone, Phase, Blend та Tuner | 3-смуговий еквалайзер з параметричною серединою, вбудований тюнер | |
| Кілки | Відкритого типу Deluxe Vintage Gold | Закритого типу | Закритого типу (TM29T) |
| Окантовка | Чорна тришарова по корпусу | Кремова + чорна по корпусу та грифу | Кремова по деку та грифу |
| Колір | Натуральний глянсовий лак - Natural (NAT) | Натуральний глянсовий лак - Natural (NT) | Коричневий санбьорст - BSB (Brown Sunburst) |
| Виробництво | Китай | Китай | Китай |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
| Комплектація | Гітара, ключ для анкера, фірмовий чохол | Гітара, анкерний ключ, жорсткий чохол | Гітара, анкерний ключ |
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Читайте покрокову інструкцію з налаштування укулеле для початківців
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Читайте покрокову інструкцію з налаштування укулеле для початківців
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!