Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Дивовижне акустичне звучання починається із високоякісної деревини від Cort. Модель Modern Black поєднує в собі верхню деку з європейської ялинки з нижньою декою та обічайкою з червоного дерева — позачасовий рецепт для низьких теплих частот, насичених і складних середніх частот і деталізованих високих. Оснащена посиленим грифом з горіхового дерева, а також накладкою на гриф, бриджем та шпильками із чорного дерева, Modern Black – це чудове втілення мистецтва виготовлення гітар з нетрадиційним характером.
Натхнена улюбленою багатьма формою корпусу Grand Concert, форма корпусу Modern Concert надає Modern Black комфортну компактність, не жертвуючи складністю звучання. Маючи більш насичений і потужний тембр, ніж можна очікувати від невеликого корпусу, Modern Concert переосмислює звучання невеликої гітари.
Замість звукового отвору у верхній деці, інноваційна конструкція Modern Black включає два бічні звукові порти. Направивши звук до своїх вух, ви зможете почути кожен нюанс своєї техніки, навіть за тихої гри. Ці нетрадиційні звукові отвори не лише є яскравим візуальним акцентом, а й дозволяють верхній деці з європейської ялинки вібрувати природніше, забезпечуючи більш насичений акустичний тон. А ваша аудиторія буде винагороджена збалансованим акустичним звучанням, що заповнює кімнату, незалежно від того, сидять вони перед вами чи збоку.

Гітара Modern Black має оброблені вручну краї ладів та скіс на деці для максимально комфортної гри. Обробка країв ладів - це кропіткий процес, який надає Modern Black плавність відчуттів. А скіс забезпечує необхідну підтримку руці, не врізаючись у шкіру, незалежно від того, сидите ви чи стоїте.

Гітаристи всіх стилів оцінять асиметричний профіль грифа Ergo-A у Cort Modern Black. Цей ергономічний профіль змінюється в міру гри вище грифу, покращуючи доступ до ладів і знижуючи втому рук. А завдяки великій відстані між струнами у Modern Black, акорди звучатимуть чисто та чітко, незалежно від того, чи граєте ви боєм чи пальцями.

Для точного відтворення акустичного звучання при підключенні до підсилювача, Cort Modern Black оснащений електронікою Fishman Matrix Infinity VT. Регулятори гучності та тембру, розташовані в резонаторному отворі, дозволяють швидко та легко формувати звук. Вибрана за динамічний відгук струн та помітно прозоре посилення електроніка Fishman Matrix Infinity VT гарантує збереження цілісності вашого звучання.

Для максимальної стабільності та точності налаштування Cort Modern Black оснащений золотими кілками Gotoh® SGL510-L5. Завдяки надточному передатному відношенню 18:1 ці кілки відчуваються одночасно міцними та неймовірно плавними. Елегантний та обтічний дизайн Modern Black змусить вас посміхнутися з моменту налаштування.

Бридж та шпильки гітари Cort Modern Black виготовлені з високощільного чорного дерева, що забезпечує сфокусоване та щільне звучання основного акустичного звуку з більшою проекцією, ніж у пластику, покращуючи передачу вібрацій струн по верхній деці, корпусу та грифу.

Форма і обробка ладів гітари дуже впливають на комфорт і звучання. Більшість виробників гітар просто скошують лади з кожного кінця, щоб усунути гострі краї. Виробники акустичних гітар використовують метод шліфування ладів, щоб зробити їх круглими, гладкими та неймовірно зручними на дотик та при грі. Цей процес дуже складний та трудомісткий, потребує кваліфікованої роботи досвідчених майстрів.

Гітара Cort Modern Black має мензуру грифа 25,5 дюймів (648 мм) та ширину поріжка 1 3/4 дюйма (44,5 мм), яка широко вважається «золотим стандартом» серед виконавців фінгерстайлу завдяки оптимальній відстані між струнами та натягу струн.

Завдяки двом спеціальним вставкам з міцнішого горіхового дерева, гриф моделі Modern Black посилений для додаткової жорсткості та стабільності, щоб витримувати різні види гри типу фінгерстайл.

Багато виробників гітар і гітаристи воліють TUSQ® за насичений тон та сустейн. Це вдосконалений полімер, який формується за високої температури і тиску для забезпечення рівномірної щільності. Він розроблений для більш ефективної передачі енергії струн і для того, щоб гітари звучали жваво, з покращеними гармоніками, гучністю та сустейном.
| Дизайн гітари | Modern Concert |
| Верхня дека | Цільна європейська ялина (Master Grade Solid European Spruce) |
| Нижня дека | Цільне червоне дерево (Solid Mahogany) |
| Обичайка | Цільне червоне дерево (Solid Mahogany) |
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany) посилене горіхом (Walnut) |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Ebony) |
| Профіль грифа | Ergo-A Shape |
| Ширина грифа | 1 3/4″ (44.5mm) верхній поріг |
| Бридж | Чорне дерево (Ebony) |
| Верхній поріжок | Graph Tech® Black TUSQ 44.5мм |
| Нижній поріжок | Graph Tech® Black TUSQ |
| Інкрустація | Exotic Wood Block Inlay |
| Механіка | Gold |
| Мензура | 25.5″ (648mm) |
| Лади | 20 |
| Струни | Elixir® Phosphor Bronze Nanoweb Light 12-53 |
| Система зв'язок деки | Hand Scalloped X-Bracing |
| Звукознімачі | Fishman® Matrix Infinity VT |
| Управління | Гучність, тембр |
| Кілки | Gotoh® SGL510-L5 Gold |
| Колір | Trans Black (TBK) |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 12 місяців на електронні та механічні компоненти |
| Комплектація | Гітара, фірмовий кейс, ключ для анкера |
| Додаткові дані | Два бокових звуковых порта, UV лак для покращення звучання |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | Уточнюйте вартість | 49 992 грн | 33 275 грн |
| Дизайн гітари | Modern Concert | Зменшений корпус типу Concert із вирізом | Orchestra Model з вирізом |
| Верхня дека | Цільна європейська ялина (Master Grade Solid European Spruce) | Цілісна ялина Sitka c технологією A.R.E. (Solid Sitka Spruce A.R.E.) | Відбірна цільна сіткинська ялина ATV (Torrefied Solid Sitka Spruce) |
| Нижня дека | Цільне червоне дерево (Solid Mahogany) | Цілісне червоне дерево (Solid Mahogany) | Цілісне червоне дерево (Solid Mahogany) |
| Обичайка | Цільне червоне дерево (Solid Mahogany) | Цілісне червоне дерево (Solid Mahogany) | Цілісне червоне дерево (Solid Mahogany) |
| Глибина корпусу | 100-120мм | ||
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany) посилене горіхом (Walnut) | Африканське червоне дерево (3 шматки) - (African Mahogany 3ply) | Червоне дерево (Mahogany), посилене горіхом (Walnut) |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Ebony) | Чорне дерево | Макасарське чорне дерево (Macassar Ebony) |
| Профіль грифа | Ergo-A Shape | ||
| Ширина грифа | 1 3/4″ (44.5mm) верхній поріг | ||
| Бридж | Чорне дерево (Ebony) | Чорне дерево (Ebony) | Макасарське чорне дерево (Macassar Ebony) |
| Верхній поріжок | Graph Tech® Black TUSQ 44.5мм | 43мм (пластик) | 43мм |
| Нижній поріжок | Graph Tech® Black TUSQ | Пластик | |
| Розетка | Чорно-білий декор з інкрустацією з палісандра та червоного дерева | Інкрустація абалоне | |
| Інкрустація | Exotic Wood Block Inlay | Крапки - маркери ладів | Натуральний перламутр |
| Механіка | Gold | Хром | Позолочена |
| Мензура | 25.5″ (648mm) | 650мм (25 9/16”) | 643мм (25.3") |
| Лади | 20 | 20 | 20 |
| Струни | Elixir® Phosphor Bronze Nanoweb Light 12-53 | Elixir NANOWEB 80/20 (12-53) | D'Addario EXP16 (12-53) |
| Система зв'язок деки | Hand Scalloped X-Bracing | Scalloped X-Bracing | Hand Scalloped X-Bracing |
| Звукознімачі | Fishman® Matrix Infinity VT | SYSTEM71 (SRT2 System) + SRT Piezo Pickup | Fishman Flex Blend: п'єзодатчик + мікрофон |
| Управління | Гучність, тембр | Гучність, вибір типу мікрофона, ВЧ, НЧ, баланс SRT-Piezo, придушення зворотного зв'язку | Volume, Tone, Phase, Blend та Tuner |
| Кілки | Gotoh® SGL510-L5 Gold | Закритого типу | Відкритого типу Deluxe Vintage |
| Окантовка | По корпусу Mahogany + Cream | Чорна тришарова по корпусу | |
| Колір | Trans Black (TBK) | Натуральний (Vintage Natural) | Натуральний глянсовий лак - Natural (NAT) |
| Виробництво | Китай | Китай | Китай |
| Гарантія | 12 місяців на електронні та механічні компоненти | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
| Комплектація | Гітара, фірмовий кейс, ключ для анкера | Гітара, анкерний ключ, супресор, фірмовий чохол | Гітара, ключ для анкера, фірмовий чохол |
| Додаткові дані | Два бокових звуковых порта, UV лак для покращення звучання |
This Guitar Sounds Incredible!
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!