Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар

Безголова (headless) електрогітара Mooer MHL100 поєднує в собі сучасний дизайн і високу продуктивність. Вона створена для музикантів, які потребують виняткового тембру та максимальної зручності гри. Легкий корпус із тополі з топом із хвилястого клена вкритий глянцевим лаком і доступний у 5 вражаючих кольорах - це сміливий візуальний стиль із сучасним акцентом.

Гриф із 5 частин (печений клен та палісандр) зі зручним C-профілем та радіусом накладки 12" забезпечує природне та розслаблене відчуття під час гри по всій довжині грифу. Палісандрова накладка з інкрустацією білою мушлею та абалоном, 24 заокруглені лади з нейзільберу та додатковий нульовий лад із нержавіючої сталі гарантують плавність гри, точну інтонацію та довговічність.

MHL100 оснащена кастомним бриджем GTRS HL-II та фірмовими хамбакерами MHL-1N / MHL-1B, що видають чистий, насичений сигнал із багатим динамічним діапазоном. Система керування включає майстер-гучність із функцією push-pull (відсікання котушок), регулятор тону та 3-позиційний перемикач, що відкриває широкий спектр універсальних звуків. Стандартна мензура 25.5" та поріжок із кістки покращують сустейн, натяг струн і загальний контроль.

Незалежно від того, чи ви записуєтесь у студії, виступаєте на сцені чи займаєтеся вдома, MHL100 дарує впевненість завдяки збалансованому звучанню, комфорту та сучасній естетиці. Вона готова до будь-яких викликів сучасного гітариста.
| Тип конструкції | Гриф на болтах (Bolt-On) |
| Корпус | Тополя (Poplar) |
| Мензура | 25,5" (648мм) |
| Гриф | 5 частин: "Запечений" клен (Roasted Maple) + Палісандр (Rosewood) |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) |
| Профіль грифа | Standard C |
| Радіус накладки грифа | 305мм (12") |
| Інкрустація | Перламутр та абалоне |
| Бридж | GTRS HL-II |
| Звукознімачі | MHL-1N / MHL-1B (H-H) |
| Лади | 24 лади Jumbo з нейзільберу + сталевий нульовий лад |
| Верхній поріжок | Кістяний, 42 мм |
| Механіка | Чорна |
| Кілки | --- |
| Управління | 1 гучність (push-pull), 1 тон, 3-позиційний перемикач |
| Колір | Зелений градієнт (Green Gradient) |
| Струни | 09-46 |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера та бриджу, чохол |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | Уточнюйте вартість | 41 800 грн | 30 250 грн |
| Тип конструкції | Гриф на болтах (Bolt-On) | Гриф на болтах (Bolt-On) | Гриф на болтах (Bolt-On) |
| Корпус | Тополя (Poplar) | Вільха (Alder) | Окуме (Okoume) |
| Мензура | 25,5" (648мм) | 25 1/2" (648мм) | 25″-25.5″ Multi-Scale |
| Гриф | 5 частин: "Запечений" клен (Roasted Maple) + Палісандр (Rosewood) | "Запечений" клен (Roasted Maple) | Клен (Roasted maple) посилений горіхом (Walnut), 5 частин |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) | Палісандр (Rosewood) | Клен (Roasted maple) |
| Товщина грифа | 1F : 21мм, 12F : 23мм | ||
| Профіль грифа | Standard C | Standard C | Ergo V |
| Радіус накладки грифа | 305мм (12") | 305мм (12") | 12″-15.75″ Compound Radius (R305~400) |
| Інкрустація | Перламутр та абалоне | Крапки - позиційні маркери ладів | Точки - позиційні маркери ладів + люмінесцентні бічні маркери ладів |
| Бридж | GTRS HL-II | GTRS HL-I | Спеціально розроблені комплектуючі для безголової бриджової системи |
| Звукознімачі | MHL-1N / MHL-1B (H-H) | TRS HM-2N/HM-2B Alnico V Humbucker (H-H) | Cort® Voiced Tone VTH77 Pickup Set (H-H) |
| Лади | 24 лади Jumbo з нейзільберу + сталевий нульовий лад | 24 лади Jumbo (Fan Fret): мельхіор (white copper) + сталевий нульовий лад | 24 Tall Medium-Jumbo (2.7×1.4), нержавіюча сталь |
| Верхній поріжок | Кістяний, 42 мм | Кістяний, 42 мм | 42мм |
| Механіка | Чорна | Black | Чорна |
| Кілки | --- | --- | |
| Управління | 1 гучність (push-pull), 1 тон, 3-позиційний перемикач | 1 гучність, 1 тон, 3-позиційний перемикач, регулятор Super Knob | 1 гучність, 1 тон, 5-позиційний перемикач |
| Колір | Зелений градієнт (Green Gradient) | Білий перламутр (Pearl Black) | Semi Gloss Turquoise (SGTQ) |
| Струни | 09-46 | 09-42 | D'Addario® EXL110 (.010 .013 .017 .026 .036 .046) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера та бриджу, чохол | Гітара, ключі для анекра та бриджу, кабель USB3.0 AM to Type C, чохол | Гітара, ключі для анкера та бриджа, фірмовий чохол |
| Виробництво | Китай | Китай | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти інструменту) |
| Додаткові дані | Вбудований процесор ефектів |
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Компактний гітарний процесор у форматі підсилювача для навушників
Нові акустичні гітари у продажу в JAM
Огляд компактного гітарного комбо з AI технологією
Інтелектуальний комбоусилювач на базі ШІ та системи iAMP
Электрогітари з новими звукознімачами Narrowfield DD
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Компактний гітарний процесор у форматі підсилювача для навушників
Нові акустичні гітари у продажу в JAM
Огляд компактного гітарного комбо з AI технологією
Інтелектуальний комбоусилювач на базі ШІ та системи iAMP
Электрогітари з новими звукознімачами Narrowfield DD
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!