SOUNDKING DKB2902-350
Код товару: 28125
DKB2902-350, зображення 1
DKB2902-350, зображення 2
SOUNDKING DKB2902-350
Код товару: 28125
DKB2902-350, зображення 1
DKB2902-350, зображення 2
SOUNDKING DKB2902-350
0 голосів | 0 відгуків
Поділися з друзями:
Товару немає в наявності
Схожі моделі
Немає в наявності
Немає в наявності
Алюмінієва ферма, плоска
  • Ширина 290 мм
  • Діаметр перетину несучої труби - 50 мм (товщина стінки - 2 мм) на зображенні позначений літерою А (сплавEN-6001-T1)
  • Діаметр перетину сполучних труб - 20 мм (товщина стінки - 2 мм) на зображенні позначений літерою В (сплав EN-6001-T1)
  • Алюмінієве лиття (SG ALSi 1) в сполучній частині, позначеної на зображенні літерою С
  • Довжина виробу - 3,50 м
Виробництво Китай
Діаметр 50 мм
Розміри 3500 x 290 мм
Вага 7.7 кг
Виробництво
Китай
Порівняй зі схожими моделями
порівняй
зі схожими
моделями
DKB2902-350, зображення 1
DKB2902-447, зображення 1
DKB2902-250, зображення 1
Рейтинг
0 голосів | 0 відгуків
1 голос | 0 відгуків
Виробництво Китай Китай Китай
Діаметр 50 мм 50 мм 50 мм
Розміри 3500 x 290 мм 4470 x 290 мм 2500 x 290 мм
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Тест-драйв
Приходь до нас спробувати інструмент
Дивитися адреси магазинів
Статті і огляди
Інформація: Графік роботи JAM на Великдень 2026!, зображення 1
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Графік роботи магазинів JAM, зображення 1
На Різдво та новорічні свята
Набір понять і правил, які допомагають музикантам створювати, аналізувати та виконувати музику
Пояснення ключових музичних понять та їх значення українською та англійською мовами
Інформація: Графік роботи JAM на Великдень 2025!, зображення 1
Розглянемо якість звуку, комфорт і типи навушників для професійної роботи в студії
Знижки до 50% на 30 товарів до повного розпродажу