Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар

Створені за найвищими стандартами якості, з вінтажним стилем та за чудовою ціною, електрогітари Cort серії Hollow Body забезпечують те саме класичне звучання порожнистого корпусу, яке залишається поза часом і завжди милує слух. Хоча інструменти серії Hollow Body є ідеальними для джазу, вони також чудово підходять для класичного рок-н-ролу, блюзу та R&B.
Yorktown - це майстерно виконана традиційна електрогітара з порожнистим корпусом, яка забезпечує саме те об'ємне, тепле та повнотіле звучання, на яке натякає її зовнішній вигляд. Виготовлена за перевіреними часом класичними методами конструювання, що формують її автентичний тембр, модель Yorktown має топ із ялини, нижню деку й обичайку з клена, а також вклеєний гриф із канадського твердого клена.

Модель Yorktown - це втілення потужного та сміливого звучання із глибоким, безкомпромісним резонансом, що притаманний великим джазовим арктопам. Щоб повністю розкрити потенціал топа з ялини, нижньої деки й обичайки з клена, а також грифа з твердого клена, майстри Cort ретельно вклеїли гриф у корпус за допомогою класичного з'єднання "ластівчин хвіст", що є золотим стандартом у виробництві акустичних та напівакустичних інструментів. Завдяки акустичній єдності вклеєного з'єднання коливання струн передаються на деку практично без втрат енергії, забезпечуючи покращений сустейн та насиченість тембру.

Модель Yorktown оснащена рухомим бриджем Tune-O-Matic, який забезпечує точне мікроналаштування та ідеальну інтонацію (мензуру), необхідну для виконання складних акордових форм по всьому грифу. На відміну від суцільнокорпусних гітар, де такий бридж вкручується безпосередньо в дерево деки, на повністю порожнистих джазових арктопах він встановлюється на спеціальну дерев'яну основу, яка тримається на топі виключно за рахунок тиску натягнутих струн.
Класичний струнотримач Harp Tailpiece додає інструменту особливого класу та елегантності, забезпечуючи при цьому відмінну функціональність і стабільність строю. Він зменшує кут залому струн за бриджем, роблячи натяг суб'єктивно м'якшим, і є невід'ємним візуальним елементом епохи великих джазових гітар.

Щоб максимально розкрити потужне та сміливе звучання моделі Yorktown, Cort оснастили її двома звукознімачами Voiced Tone VTH-59 власної розробки. Кожен хамбакер має збільшену кількість витків обмотки (overwound), що забезпечує трохи потужніший і гарячіший вихід порівняно з типовими вінтажними датчиками типу PAF.
| Тип конструкції | Вклеєний гриф (Set-Neck) |
| Корпус | Порожнистий корпус з клена (Maple) з ялиновим топом (Spruce) |
| Мензура | 24,75" (628мм) |
| Гриф | Клен (Maple) |
| Накладка грифа | Овангкол (Ovangkol) |
| Профіль грифа | C Shape |
| Радіус накладки грифа | 12″ (305мм) |
| Інкрустація | Перламутрові прямокутні блоки - маркери ладів |
| Окантовка | Біла по корпусу і грифу |
| Бридж | Бридж Tune-o-matic та harp tailpiece |
| Звукознімачі | Cort® Voiced Tone VTH59 (H-H) |
| Лади | 20 |
| Верхній поріжок | 42мм |
| Механіка | Нікельована |
| Кілки | Vintage |
| Управління | 2 гучності, 2 тони, 3-позиційний перемикач |
| Колір | Тютюновий санбьорст - Tobacco Burst (TB) |
| Струни | D'Addario® EXL110 (10-46) |
| Комплектація | Гітара, ключі, фірмовий чохол |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | Уточнюйте вартість | 40 810 грн | 28 009 грн |
| Тип конструкції | Вклеєний гриф (Set-Neck) | Вклеєний гриф (set neck) | Вклеєний гриф (set neck) |
| Корпус | Порожнистий корпус з клена (Maple) з ялиновим топом (Spruce) | Червоне дерево (Mahogany) з порожнинами та топом із ялини (Carved Spruce) | Порожнистий корпус із червоного дерева з центральним блоком із червоного дерева (Semi-hollow Body) |
| Мензура | 24,75" (628мм) | 24.75" (629мм) | 24.75" (629мм) |
| Гриф | Клен (Maple) | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) |
| Накладка грифа | Овангкол (Ovangkol) | Пао Ферро (Pau Ferro) | Індійський палісандр (Indian Rosewood) |
| Товщина грифа | 1 лад: 20мм - 9 лад: 23мм | 1 лад: 20мм - 9 лад: 22,5мм | |
| Профіль грифа | C Shape | C Shape | Modern Thin "U" |
| Радіус накладки грифа | 12″ (305мм) | 12" (305мм) | 12.5" (320мм) |
| Інкрустація | Перламутрові прямокутні блоки - маркери ладів | Маркери ладів - перламутрові блоки | Маркери ладів - перламутрові 5мм точки |
| Окантовка | Біла по корпусу і грифу | Ivory по корпусу та грифу | Ivory по корпусу та грифу |
| Бридж | Бридж Tune-o-matic та harp tailpiece | Guild Tune-O-Matic + Harp Tailpiece Short | Guild Tune-O-Matic + Stopbar Tailpiece |
| Звукознімачі | Cort® Voiced Tone VTH59 (H-H) | 2 х Guild Franz P90 Soapbar Cream/Gold | 2 х Guild HB-2 Humbucker (Alnico II) |
| Лади | 20 | 22 Medium Jumbo | 22 Narrow Tall - 2.4мм(Ш) x 1.3мм(В) |
| Верхній поріжок | 42мм | 43мм | 43мм |
| Механіка | Нікельована | Позолочена | Нікель |
| Кілки | Vintage | Guild Vintage Style відкритого типу з овальними ручками | Guild Vintage 18 відкритого типу з овальними ручками |
| Управління | 2 гучності, 2 тони, 3-позиційний перемикач | 2 гучності, 2 тони, 3-позиційний перемикач | 2 гучності, 2 тони (пуш-пул), 3-позиційний перемикач |
| Колір | Тютюновий санбьорст - Tobacco Burst (TB) | Вінтажний санбьорст - Vintage Sunburst | Вишневий червоний - Cherry Red |
| Струни | D'Addario® EXL110 (10-46) | D'Addario EXL110 - Nickel Wound Regular Light (.010" -.046") | D'Addario EXL115 Nickel Wound, Medium (.011 -.049) |
| Комплектація | Гітара, ключі, фірмовий чохол | Гітара, 4мм ключ для анкера | Гітара, 4мм ключ для анкера |
| Виробництво | Китай | Китай | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Огляд нового флагмана від JAM TV
Читайте покрокову інструкцію з налаштування укулеле для початківців
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
Огляд нового флагмана від JAM TV
Читайте покрокову інструкцію з налаштування укулеле для початківців
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!