YAMAHA ARIUS YDP-103 (Rosewood)

Код товару: 0

(голосів: 102)
Шановні покупці! Актуальну інформацію про вартість, можливиі опціях, терміни виготовлення і постачання цього товару Ви можете уточнити, передзвонивши по телефону на гарячу лінію JAM: 0-800-50-49-49, 067-405-31-31 або відправивши запит на електронну скриньку info@jam.ua
Yamaha Arius - JAM.UA

Реалізуйте свій творчий потенціал з новим Yamaha Arius YDP-103! Ця доступна модель відрізняється натуральним звучанням і реалістичними відчуттями при грі і стане чудовим вибором для натхнених піаністів. Молоточкова клавіатура Graded Hammer Standard (GHS) допоможе виробити правильну техніку звуковидобування, для гри на акустичних піаніно.

Молоточкова механіка GHS з матовим покриттям чорних клавіш

Yamaha GHS - JAM.UA

Для будь-якого піаніста відчуття від роботи механіки як у справжнього фортепіано є основною вимогою. Молоточкова механіка Yamaha Graded Hammer Standard (GHS) має градацію ваги клавіш різних регістрах і відтворює характерні відчуття при натисканні в нижньому регістрі, де клавіші важчі, і верхньому регістрі, де клавіші легші. Механіка GHS стане надійним партнером для Вас на довгі роки.

 

Ви можете встановити чутливість, використовуючи три пресета (hard, medium, soft) в залежності від вашого досвіду та стилю гри.

Тон-генератор Advanced Wave Memory (AWM)

AWM (Advanced Wave Memory) - це тон-генератор, завдяки якому Arius YDP-103R звучить об'ємно і насичено. Під час виконання тон-генератор вибирає схожі семпли, для створення яких ретельно записувалося звучання одного з кращих інструментів - Великого концертного рояля Yamaha CFIIIS.

Ще більш реалістичне звучання при використанні педалей

Yamaha Arius YDP-103 купити - JAM.UA

Педалі з функцією неповного натискання дозволяють відтворити найдрібніші нюанси звучання під час гри - як ніби ви граєте на акустичному роялі. Тривалість звучання нот зростає від ледь помітного до повноцінного при натисканні на сустейн педаль.

Швидкий і легкий доступ до улюблених функцій

Yamaha Arius YDP-103 купити - JAM.UA

Додаток "Digital Piano Controller", оптимізований для iOS, переводить функціональність цифрового фортепіано на новий рівень. Перетворіть ваш iOS пристрій в інтуїтивний контролер, який полегшує доступ до функцій і налаштувань інструмента. Змінюйте параметри, вибирайте тембри і навіть записуйте власне виконання. Скориставшись цим додатком один раз ви не зможете жити без нього!

Експериментуйте і надихайтеся

Використовуйте два тембру одночасно, наприклад, фортепіано і струнні, для того щоб відкрити нові грані творчості. Ніщо не оживляє заняття музикою так, як експерименти зі звуками і створення унікальних комбінацій тембрів.

Більше ніж просто фортепіано

Ви можете підключити інструмент до комп'ютера або мобільного пристрою використовуючи стандартний USB кабель. iOS пристрої підключаються до YDP-103 за допомогою Yamaha UD-BT01 або Lightning-USB Camera Adaptor (купуються окремо). Arius може використовуватися в якості контролера або ж тон-генератора разом з величезною кількістю різноманітних музичних програм.

Банкетка Yamaha

Arius YDP-103 комплектується комфортабельній банкеткою Yamaha з фіксованою висотою.

Механіка Молоточкова механіка Graded Hammer Standard (GHS)
Колір Темний палісандр (Rosewood)
Виробництво Індонезія
Ефекти Відлуння (4 типи)
Живлення Мережевий адаптер PA-150A
Клавіатура 88 клавіш. Матове покриття чорних клавіш
Поліфонія 64 ноти
Тембри 10
Контролери 3 педалі Damper/Sostenuto/Soft
Акустика 6Вт x 2, 12 см x 6 см х 2
Тон-генератор AWM Stereo Sampling
Комплектація Фірмова банкетка в комплекті
Розміри 1357 x 815 x 422 мм
Вага 37,5 кг
Метроном Так, 32 - 280 bpm
Композиції 10 Demo Songs, 10 Piano Preset Songs
Розділення клавіатури Dual/Layers/Duo
Вихід для навушників 2
Чутливість клавіатури Hard /Medium /Soft /Fixed
USB TO HOST Так