Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Пропонуючи ефектний кленовий верх і обробку в кольорі See Thru Purple, H-200FM має конструкцію з вклеєним грифом для отримання потужного і округлого тембру. Звучання гітари передається через пару хамбакерів ESP Design і включає в себе хардтейл-бридж, корпус з червоного дерева, кленовий гриф з накладкою з ятоба з 24 екстра-джамбо ладами.
| Тип конструкції | Вклеєний гриф (set neck) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) із топом зі хвилястого клена (Flamed Maple) |
| Мензура | 25.5" (648мм) |
| Гриф | Клен (Maple) |
| Накладка грифа | Ятоба (Roasted Jatoba) |
| Профіль грифа | Thin U |
| Радіус накладки грифа | 350мм |
| Інкрустація | Зміщені блоки - маркери ладів |
| Окантовка | Біла по грифу |
| Бридж | Фіксований LTD |
| Звукознімачі | ESP Designed LH-150B/LH-150N |
| Лади | 24 XJ |
| Верхній поріжок | 42мм |
| Механіка | Чорна |
| Кілки | LTD |
| Управління | 1 гучність, 1 тон, 3-позиційний перемикач |
| Колір | Прозорий пурпурний - See Thru Purple (STP) |
| Струни | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу |
| Виробництво | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект

| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | 28 967 грн | 34 309 грн | 32 082 грн |
| Тип конструкції | Вклеєний гриф (set neck) | Гриф на болтах | Гриф на болтах (Bolt-On) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) із топом зі хвилястого клена (Flamed Maple) | Липа (Basswood) | Червоне дерево (Mahogany) із топом зі хвилястого клена (Flamed Maple) |
| Мензура | 25.5" (648мм) | 25,5" (648мм) | 25.5" |
| Гриф | Клен (Maple) | Клен (Maple) | Клен (Maple) |
| Накладка грифа | Ятоба (Roasted Jatoba) | Палісандр (Rosewood) | Палісандр (Rosewood) |
| Профіль грифа | Thin U | Extra Thin U | Extra Thin U |
| Радіус накладки грифа | 350мм | 350мм | 350мм |
| Інкрустація | Зміщені блоки - маркери ладів | Черепи та кістки | Зміщені точки - маркери ладів |
| Окантовка | Біла по грифу | Біла по грифу | |
| Бридж | Фіксований LTD | Floyd Rose Special | FR by Floyd Rose |
| Звукознімачі | ESP Designed LH-150B/LH-150N | ESP LH-301B / ESP LH-301N | ESP Designed LH-150B/LH-150N |
| Лади | 24 XJ | 24 XJ | 24 XJ |
| Верхній поріжок | 42мм | 42мм | 43мм, замковий |
| Механіка | Чорна | Чорний | Чорна |
| Кілки | LTD | LTD | LTD |
| Управління | 1 гучність, 1 тон, 3-позиційний перемикач | 2 гучності, 1 тон, 3-позиційний перемикач | 1 гучність, 1 тон (пуш-пул), 3-позиційний перемикач |
| Колір | Прозорий пурпурний - See Thru Purple (STP) | Чорний - Black (BLK) | Чорний напівпрозорий лак - STBLK (See Thru Black) |
| Струни | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу | Гітара, ключі для анкера і тремоло | Гітара, ключі для анкера і тремоло |
| Виробництво | Індонезія | Індонезія | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
| Додаткові дані | Підписна модель Kirk Hammett (Metallica) |
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!