LINE 6 POD Go

Код товару: 37818
21 109 грн

(голосів: 48)
Шановні покупці! Актуальну інформацію про вартість, можливиі опціях, терміни виготовлення і постачання цього товару Ви можете уточнити, передзвонивши по телефону на гарячу лінію JAM: 0-800-50-49-49, 067-405-31-31 або відправивши запит на електронну скриньку info@jam.ua

Line 6 представляє гітарний процесор POD GO - кращий за звучанням POD!

Line 6 представляє потужний, компактний і доступний гітарний процесор POD ® Go. Він оснащений «plug-and-play» інтерфейсом користувача і професійними моделями підсилювачів, кабінетів і ефектів з популярного HX сімейства процесорів.

Line 6 POD Go

 

Оригінальний яскраво-червоний POD, в його культовому дизайні в формі квасолини, дебютував в 1998 році і був швидко прийнятий широким колом користувачів, включаючи легендарних музикантів, інженерів і продюсерів. Протягом минулих років гітарні процесори POD постійно еволюціонували, досягнувши кульмінації в POD Go - кращим за звучанням з усіх коли-небудь створених POD.

 

«Технічно POD не був первістком в моделюванні, але, схоже, саме він надав найтриваліший вплив», - говорить Ерік Кляйн, головний архітектор дизайну продуктів Line 6. «З POD Go ми прагнули використовувати наші новітні та кращі підсилювачі, ефекти і функції, не жертвуючи тим, що робить POD таким простим і захоплюючим у використанні протягом понад два десятиліття ».

 

POD Go забезпечує простий і інтуїтивно зрозумілий робочий процес

Line 6 POD Go дисплей

Користувачі можуть вибирати, редагувати і контролювати звуки за допомогою 4,3-дюймового кольорового РК-дисплея, восьми футсвічів з кольоровими світлодіодними кільцями і міцної багатофункціональної алюмінієвої педалі експресії. Два зовнішніх ножних перемикача або друга педаль експресії можуть бути підключеним для ще більшого контролю в режимі реального часу. Крім того, складні функції, такі як Snapshot, дозволяють гітаристам легко отримувати доступ до всіх тембрів, які їм знадобляться для кожної частини кожної пісні.

 

POD Go пропонує кращі в своєму класі моделювання підсилювачів,

кабінетів і ефектів, включаючи масив легендарних британських і американських підсилювачів, а також підтримує завантаження сторонніх імпульсів (IR). Пресети можуть мати до дев'яти блоків, і зовнішні педалі можуть бути інтегровані в будь-яке місце шляху сигнального ланцюга через петлю ефектів.

 

Всі основні аудіоінтерфейси також доступні,

Line 6 PDO Go інтерфейси

в тому числі балансний стерео вихід, дублюючий вихід для підсилювача, який може бути маршрутизований перед кабінет емуляцією/IR, моно/стерео петля ефектів, роз'єм для навушників, і навіть 4-канальний USB аудіо інтерфейс з можливістю реампінга.

 

POD Go є потужним і досить гнучким, щоб використовуватися в якості повноцінного сетапу, варіантів для подорожі, резервного або записуючого пристрою з використанням USB аудіоінтерфейсу.

 

З POD Go, гітаристи не тільки виходять на сцену, вони завойовують її!

 

Основні особливості:

  • Краща в своєму класі продуктивність
  • Простий інтерфейс з великим кольоровим дисплеєм
  • Компактний, ультрапортативний, легкий дизайн
  • 270+ HX і Legacy моделей підсилювачів і ефектів
  • Завантаження сторонніх імпульсів IR
  • Стерео петля ефектів і вхід педалі експресії/футсвіча
  • Безкоштовний додаток POD Go Edit
Ефекти 270+ HX and Legacy Models, + 3rd Party Impulse Response (IR) support
Додаткові дані Додаток POD Go Edit App (PC/Mac)
Аналогові входи 1 x 1/4"(instrument), 1 x 1/4" (FX return)
Аналогові виходи 2 x 1/4"(main out), 1 x 1/4" (amp out), 1 x 1/4"(FX send)
Цифрові виходи USB 2.0 аудіоінтерфейс 24-bit/96kHz (4 х 4)
Тюнер Хроматичний
Розміри 230 x 359 x 88 мм
Вага 2,35 кг
Живлення 9V DC (адаптер в комплекті)
Комплектація POD Go, мережевий адаптер, керівництво користувача, USB кабель
Виробництво Китай
Гарантія 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування