LINE 6 RELAY G30

Код товару: 25476
9 783 грн

(голосів: 18)
Шановні покупці! Цей товар знаходиться в резерві в даний момент. Слідкуйте за оновленнями статусу наявності на цій сторінці. Всі питання щодо цього товару ви можете уточнити, передзвонивши по телефону на гарячу лінію JAM: 0-800-50-49-49 (зі стаціонарного), 067-405-31-31 (з мобільного) або відправивши запит на електронну скриньку info@jam.ua

Свобода бездротової системи зі звучанням дротової!

Хіба таке можливо? Схоже, що вже так. Система Relay G30 по-новому бачить сам тип бездротових пристроїв для гітаристів і бас-гітаристів. Її відмінна якість звучання, надійність роботи і незвичайна простота у використанні здатні підкорити будь-якого музиканта, який працює на сцені.

Що ж такого особливого в Relay G30?

Основна перевага Relay G30 - максимально точна передача вихідної форми і характеристик  сигналу Вашого інструмента. Маючи повний звуковий частотний діапазон від 10 Гц до 20 кГц, неймовірний динамічний діапазон в 118 (!!!) дБ і найголовніше, працюючи без застосування компандера (компресорів-експандерів) в передавачі і приймачі, Relay G30 зберігає всі нюанси звучання інструмента, включаючи динаміку, якої часто не вистачає звичайним радіосистемам.


Компактний і легкий передавач TBP06 не заважає і легко поміститься на поясі або в кишені. Масивний і готовий до використання на сцені приймач RXS06 можна розмістити зверху на підсилювачі або в педалборді на відстані до 30 м від передавача.


Щоб позбавиться від перешкод, що вносяться потужними джерелами, такими як ТВ-вишки, системи оповіщення та ретранслятори мобільного зв'язку, Relay G30 працює в радіочастотному діапазоні 2.4ГГц. Стандартні радіосистеми, що працюють в UHF діапазоні, залишаються вразливими від такого роду перешкод навіть на відстанях 250км від джерела!

Чи може гітара через Relay G30 звучати так само добре, як при дротовому з'єднанні?

Так! Relay G30 передає багате, чисте і щільне звучання Вашого інструмента, нарівні з хорошим інструментальним кабелем. Цікавою особливістю Relay G30 є можливість внесення частотної корекції, що вноситься інструментальними кабелями різної довжини. На ринку існує маса різних інструментальних кабелів, але такого пристрою як Relay G30 поки ще не було!

 

Крім цього, Relay G30 забезпечує повноцінну передачу динаміки звучання інструменту. Стандартні бездротові системи за рахунок своєї технології передачі сигналів істотно обмежують динаміку та частотний діапазон - все це працює проти якості звучання. Relay G30, за рахунок того, що працює за іншим принципом, на відміну від звичайних систем, дозволяє Вашому інструменту звучати так само, як при використанні хорошого інструментального кабелю.

Чи дійсно Relay G30 звучить краще за інші бездротові системи?

Так! У Relay G30 використовуються високоякісні 24-бітові АЦП/ЦАП перетворювачі, за рахунок яких система забезпечує бездротову передачу сигналів без використання компресорів і експандерів в повному звуковому діапазоні частот (10 Гц - 20 кГц) і з величезним динамічним діапазоном (118  дБ). Все для того, щоб зберегти форму та динаміку вихідного сигналу.

Типові недоліки аналогових бездротових систем, багато в чому впливають на негативне сприйняття їх музикантами. Основні з них:

 • використання частотної фільтрації в нижньому і верхньому частотних діапазонах;
 • компресія динамічного діапазону в передавачі, а потім відновлення його в приймачі за допомогою експандера, що в результаті негативно впливає на якість сигналу. У підсумку після всіх цих процесів звучання вихідного сигналу виходить «глухим», «тонким» і «млявим».

Наскільки Relay G30 зручний і простий в використанні?

Relay G30 більш ніж простий і зручний у використанні. Комплектація Relay G30 включає в себе абсолютно все, що необхідно для роботи: передавач, приймач і аксесуари (кабель, блок живлення та батареї).

На скільки вистачає батарейок в передавачі?

Близько 8 годин для двох лужних батарейок AA.

Який діапазон дії Relay G30 ?

Близько 30м на відкритому просторі.

Чи можна підключити бас-гітару до Relay G30?

Звичайно! Частотний і динамічний діапазон Relay G30 більш ніж достатні для високоякісної бездротової передачі звучання бас-гітари.

Чому було обрано радіодіапазон 2.4ГГц і в чому його переваги?

Діапазон радіочастот 2.4ГГц не чутливий до перешкод і переривань, створюваними потужними джерелами, такими як ТВ-вишки, мережі оповіщення та ретранслятори мобільного зв'язку. Системи, що працюють на більш низьких радіочастотах (VHF, UHF) уразливі до цих потужним перешкод, навіть за умови того, що джерело перешкод знаходиться на відстані до 250 км!

Чи є можливість вибирати радіоканали і скільки систем можна використовувати одночасно?

Так. Не дивлячись на компактність, Relay G30 має цілий ряд функцій, властивих більш дорогим радіосистемам. Одна з них - це можливість вибору радіоканалу для передачі, одного з шести.

 

Тобто, одночасно можна використовувати до шести систем на сцені. Це також зручно, якщо є кілька інструментів з передавачами, і один приймач. Все, що потрібно зробити це вибрати номер каналу (1-6) на приймачі і передавачах.

Навіщо потрібен симулятор кабельного тону?

Цей симулятор потрібен для того, щоб максимально наблизити звучання Relay G30 до звучання гітарного кабелю. Насправді будь-який кабель в залежності від довжини, вносить невелику частотну корекцію в звучання інструмента.

 

Симулятор кабельного тону в Relay G30 дозволить взагалі не відчувати різниці в звуці при використанні радіосистеми і кабелю. Це зручно ще й тому, що не доведеться переналаштовувати темброблок Вашого гітарного підсилювача під звичайний кабель або радіосистему.

Наскільки Relay G30 надійний для повсякденного використання?

Повністю. Передавач і приймач мають корпуси, виготовлені з міцного полікарбонату. Виносних антен немає, вони заховані всередину приладів, так що ламатися тепер буде нічому.

Специфікації:

 • Формат радіопередачі: цифрова передача звукових сигналів (запатентована Line6)
 • Частотний діапазон: 10 Гц - 20 кГц
 • Динамічний діапазон: 118 дБ
 • Несучий радіодіапазон: 2.4 ГГц
 • Кількість каналів: 6
 • Діапазон дії: 30 м на відкритому просторі (залежить також від локальних умов)

Специфікація передавача TBP06

 • АЦП: 24-біт Delta Sigma, 128-кратний оверсемплінг
 • Вхідний імпеданс: 1.3 MОм
 • Роз'єм: 1/4" несиметричний
 • Управління: живлення On/Off, вибір радіоканалу (1-6)
 • Індикатори LED: живлення, індикація заряду батареї
 • Час роботи: ~ 8 годин, 2x AA alkaline батареї
 • Розміри (ШxВxГ): 73 x 57 x 32 мм
 • Вага: 85 г

Специфікація приймача RXS06  

 • ЦАП: 24-біт Delta Sigma, 128-кратний оверсемплінг
 • Роз'єм: 1/4"несиметричний
 • Індикатори LED: живлення, канал передачі даних, заряд батареї, рівень аудіосигналу
 • Управління: живлення On/Off, вибір радіоканалу (1-6), симулятор кабельного тону
 • Живлення: адаптер Line6 DC-1
 • Розміри (ШxВxГ): 111 x 54 x 32 мм
 • Вага: 113 г


Комплектація Передавач TBP06, приймач RXS06, блок живлення DC-1g, інструментальний кабель
Виробництво Китай
Гарантія 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування