Каталог > Навушники > YAMAHA > HPH-MT7

YAMAHA HPH-MT7

Код товару: 33778
10 287 грн


(голосів: 7)

Інтернет-магазин

Київ, вул. Драгоманова 31-Д

Київ, ТЦ Globus

Київ, ТЦ Ocean Plaza

Київ, ТЦ Cosmo Multimall

Київ, ТЦ Республіка

Дніпро, ТЦ Мост-Сіті Центр

Івано-Франківськ, вул. Галицька 99

Кожен елемент цих високоякісних навушників був розроблений у відповідності до вимог сучасного звукозапису. Вони забезпечують точне і безшумне відтворення цифрового звуку з високим бітрейтом. В динаміках використовується звукова котушка з алюмінієвого дроту з мідним покриттям (CCAW). Таке поєднання алюмінію та міді створює високу провідність при низькій вазі, забезпечуючи високу чіткість звуку і максимальну чистоту у всьому чутному діапазоні частот.

Yamaha HPH-MT7 - JAM.UA

Модель HPH-MT7 — це втілення простоти і елегантності. Нічого зайвого, лише видатна функціональність, де всі елементи об'єднані для забезпечення достовірного, високоякісного моніторингу цифрового звуку. Корпус навушників має круглу форму, розроблену для усунення небажаних резонансів. Зовнішній вигляд поєднує у собі надійність конструкції і сучасний дизайн - ідеальне рішення для сучасного звукозапису.

Yamaha HPH-MT7 - JAM.UA

HPH-MT7 обладнані збільшеними амбушурами для підвищеного комфорту використання. Гладка синтетична шкіра і м'який ущільнювач, що абсорбує сторонні вібрації, не тільки забезпечують зручність, а й сприяють чудовій звукоізоляції навіть на високих рівнях гучності, що робить ці навушники чудовим вибором для студійного застосування.

Yamaha HPH-MT7 - JAM.UA

Надійне тривимірне кріплення чашки і можливість регулювання висоти дозволяє ідеально налаштувати HPH-MT7 під форму вашої голови, що сприяє зниженню стомлюваності, особливо під час тривалого періоду використання. Корпус кожної з чашок може вільно обертатися, дозволяючи за необхідності розвернути одну з них і здійснювати моніторинг тільки одним вухом.

Yamaha HPH-MT7 - JAM.UA

Створені для професійного використання, навушники HPH-MT7 мають просту і надійну конструкцію, здатну витримати всі тяготи життя мандрівного звукорежисера. Неважливо, записуєтеся ви в студії, визвучуєте рок-концерт або просто слухаєте треки в дорозі - MT7 ніколи вас не підведуть.Кожна деталь конструкції була розроблена з акцентом на міцність і надійність. Масивний корпус з міцного ABS пластику, литі алюмінієві тримачі чашок і надійне наголів'я з захистом від поту - все це гарантує довгий термін служби в будь-яких умовах роботи.Тип Закритий
Імпеданс 49 Ом
Частотний діапазон 15 Гц - 25,000 Гц
Діафрагма 40 мм
Кабель 3.0 м
Роз'єми 3.5 мм (1/8") стерео, 6.3 мм (1/4") стерео
Вага 360 г (з кабелем)
Виробництво Тайвань
Гарантія 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування