[2022-07-15] Новинки: синтезатори Yamaha PSR-E473/PSR-EW425!
Нові моделі розважальних синтезаторів вже у продажуДрузі! Представляємо вам моделі розважальних синтезаторів Yamaha PSR-E473/PSR-EW425!

Динамічна клавіатура та потужний звуковий процесор синтезатора PSR-E473 поєднують розкішне звучання та чудові відчуття у абсолютно новому портативному інструменті. PSR-E473 є чудовим універсальним синтезатором, який ідеально підходить як інструмент для початківців, але також може бути доступною "робочою конячкою" для досвідчених музикантів. Ця модель оснащена нещодавно розробленим тон-генератором, який забезпечує приголомшливе покращення якості звуку, а також високоякісні ефекти.

Завдяки 76-клавішній динамічній клавіатурі та просунутим функціям, заснованим на спадщині надпопулярної серії портативних клавіатур PSR, PSR-EW425 пропонує вам потужність та ефективність, які дозволять вам зробити вашу музику ще кращою.

Професійне звучання

PSR-E473 забезпечує такий самий професійний звук, як флагманські моделі аранжувальних станцій. Цей інструмент отримав безліч різноманітних ефектів та широкий спектр стилів автоматичного акомпанементу - від останніх хітів до традиційних етнічних жанрів з усього світу.

Виразіть себе

Спеціалісти Yamaha повністю оновили панель керування та РК-дисплей, відмовились від цифрової клавіатури та додали кнопки прямого доступу до категорій.

 

Оптимізована панель керування дозволяє швидко та легко отримати доступ до тембрів, стилів і функцій, щоб ви могли зосередити свій час на творчості. За допомогою спеціальних кнопок, швидкого семплювання Quick Sampling та інноваційної функції Motion Effect ви можете інтуїтивно виражати звуки, які чуєте у своїй голові.

Підключайтеся та діліться

Різноманітні варіанти підключення забезпечують всі необхідні можливості для тренувань, виконання та виступів. Підключіть мікрофон, щоб спробувати свої сили у співі під час гри, скористайтеся фірмовим додатком Rec'n'Share, щоб поділитися своєю музикою зі світом, або підключіться до зовнішніх акустичних систем, щоб виступати на сцені.

820 високоякісних тембрів

PSR-E473 розширює та доповнює можливості попередніх моделей завдяки збільшеній ємності внутрішньої пам’яті, що дозволяє Yamaha додати в нього більше інструментальних тембрів з високою деталізацією. Насолоджуйтесь 820 реалістичними, виразними звуками інструментів з професійною якістю звучання.

Super Articulation Lite

PSR-E473 отримав "Super Articulation Lite" - функцію, яка відтворює призвуки прийомів гри, що є унікальними для конкретних акустичних інструментів, які раніше було важко імітувати. Наприклад, якщо ви виберете гітарний тембр, то зможете реалістично відтворити такі звуки, як гітарний дисторшн або флажолети нейлонових гітарних струн.

290 стилів автоматичного супроводу

Вибирайте з 290 стилів автоматичного супроводу, включаючи рок, dance та джаз, а також широкий спектр етнічних музичних жанрів з усього світу. Насолоджуйтесь грою зі своєю власною групою, оскільки стилі реагують на партію вашої лівої руки лише правильними ритмами, басами та акордами.

DSP ефекти

PSR-E473 — одна з небагатьох моделей у серії PSR-E, яка має два канали для вбудованих ефектів. Оснащений найновішим тон-генератором LSI, цей інструмент забезпечує високоякісні ефекти, які раніше були доступні лише у флагманських моделях.

Регулятори Live Control

Два регулятори Live Control дозволяють легко керувати звуком під час гри, і взаємодіяти з ним. Можливість встановити частоту зрізу фільтра, щоб змінити яскравість звуку та керувати ефектами в режимі реального часу, допомагає оживити ваші виступи.

Функція Motion Effect

Функція Motion Effect дозволяє миттєво додавати ефекти під час гри, які можуть трансформувати звук за допомогою фільтра, створювати підйоми висоти тону, додавати ефекти зупинки стрічки (tape stop) та фрагментації, або інші нові динамічні звукові ефекти. Все це доступно за допомогою однієї єдиної кнопки!

Groove Creator - створюй музику як DJ

Ви можете виконувати найсучаснішу музику за допомогою PSR-E473 – запустити біт, відбудувати грув, відрегулювати мікс та керувати вечіркою! Ви можете легко створювати власні "груви" вмикаючи або вимикаючи будь-яку з доріжок, змінюючи частини треку або додаючи різноманітні ефекти в режимі реального часу, використовуючи регулятори live control.

Функція семплювання Quick Sampling

Ви можете легко та швидко записати аудіосигнал із зовнішнього джерела за допомогою входу AUX, мікрофонного входу або навіть імпортувати файли з USB-накопичувача, а потім відтворити ці звуки безпосередньо з клавіатури. Можливості безмежні!

Мікрофонний вхід та вокальні ефекти

Підключіть мікрофон і співайте під час гри, використовуючи вбудовані вокальні ефекти студійної якості, що дасть вам все необхідне для професійного звучання.

USB аудіозапис

Використовуйте порт USB To Device для запису та відтворення аудіофайлів вашої музики з USB-флеш-накопичувача. Крім цього PSR-E473 дозволяє передавати аудіо та MIDI дані, використовуючи вихід USB TO HOST. Ви можете записати власне виконання на ваш комп'ютер або мобільний пристрій.

Додаток Rec'n'Share

Використовуйте програму Rec'n'Share, щоб підключити свій інструмент до смарт-пристрою, а потім створювати та ділитися аудіо- та відеозаписами, на яких ви граєте разом із улюбленими піснями.

Індивідуальні аудіо виходи

PSR-E473 оснащений лівим і правим аудіо виходами, які дозволяють легко підключатися до звукових систем і студійного обладнання - незалежно від гнізда для навушників.

Функція Mega Boost

Натисніть кнопку Mega Boost, щоб додати +6дБ гучності! Додавання додаткового збільшення гучності динаміків інструменту дозволяє вам грати з іншими музикантами або бути почутим над натовпом, навіть без підключення до зовнішньої акустичної системи.

 

 

YAMAHA PSR-E473
Синтезатор
Код товару: 40024

PSR-E473 це чудовий універсальний синтезатор, який ідеально підходить як інструмент для початківців, але також є доступною альтернативою для досвідчених музикантів. Ця модель оснащена нещодавно розробленим тон-генератором, який забезпечує приголомшливе покращення якості звуку, а також високоякісні ефекти.

20898 грн

 

YAMAHA PSR-EW425
Синтезатор
Код товару: 40025

PSR-EW425 являє собою чудовий універсальний синтезатор з повнорозмірною динамічною клавіатурою на 76 клавіш, який ідеально підходить як інструмент для початківців, але також є доступною альтернативою для досвідчених музикантів. Ця модель оснащена нещодавно розробленим тон-генератором, який забезпечує приголомшливе покращення якості звуку, а також високоякісні ефекти та преміальні тембри органу, запозичені з high-end сценічного органу серії YC.

28650 грн

 Коментарі (0)

Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші коментарі виключно про дану конкретну новину.


Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час і сили на негатив. Дякуємо за розуміння! JAM - Твій Музичний Магазин!

Ваше ім'я: