Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар

Серія Essence пропонує автентичний досвід гри на акустичній гітарі. Зосередившись на ключових елементах, Cort створили інструмент із винятковим звучанням та зручністю за доступною ціною. Верхня дека з цільної термічно обробленої (torrefied) ситхінської ялини забезпечує насичений і теплий тембр, що ідеально збалансований нижньою декою та обичайкою з червоного дерева. Вишукана розетка та окантовка з ялинковим візерунком (herringbone) додають візуальної привабливості, а преамп Fishman гарантує чітке та живе звучання навіть на сцені. Серія Essence - це ідеальне поєднання цінності та якості, що підійде вашому стилю.

Завдяки спеціальній технології ATV (Aged To Vintage), Cort обробляють топ із цільної ситхінської ялини та систему пружин (bracing), щоб досягти об’ємного, відкритого "розіграного" звучання, характерного для омріяних десятиліттями вінтажних акустик. Цей процес торрефікації забезпечує те саме неймовірне звучання прямо "з коробки", роблячи гітару стабільнішою та резонанснішою з плином часу.

Маючи чудову міцність і щільну фактуру в поєднанні з разючою гнучкістю для вільного резонансу, верхня дека Essence-OC4 з масиву сіткінської ялини преміум-класу ідеально підходить практично для будь-якого музичного жанру. Іскристі та чисті високі частоти, тепла й насичена середина та глибокі, але пружні баси - ось правильний рецепт чудово збалансованого звучання.
Насичене, але натуральне звучання, з потужною та теплою серединою - саме це зробило червоне дерево оптимальним вибором для виготовлення задньої деки та обичайки акустичних гітар преміум-класу протягом багатьох десятиліть.

Компактний розмір корпусу OM ідеально підходить для музикантів тендітної статури або тих, хто понад усе цінує комфорт під час гри. Яскраво виражений акцент на верхній середині робить цю модель більш придатною для динамічної гри пальцями, ніж для енергійного бою медіатором, який зазвичай вимагає потужнішого низькочастотного діапазону. Венеціанський виріз (Venetian cutaway) на цій моделі забезпечує легкий доступ до верхніх ладів.

Встановлена всередині корпусу без необхідності видалення деревини, система еквалізації Presys VT зберігає природний резонанс та чистий акустичний звук інструмента, на відміну від інших преампів. Керування також максимально просте та зручне, воно включає лише регулятори гучності (Volume) та тону (Tone).

Верхній та нижній поріжки гітар серії Essence виготовлені з натуральної кістки індійського буйвола для найбільш природної та прозорої передачі енергії вібрації струн на корпус і гриф.

Накладка грифа та бридж із палісандра створюють гармонійне поєднання, що надає інструменту багатого характеру. Щільна та масляниста структура палісандра сприяє теплому, збалансованому звучанню з винятковим сустейном. Накладка грифа покращує зручність гри завдяки своїй гладкій поверхні, а бридж ефективно передає вібрацію струн на корпус гітари, підсилюючи загальний резонанс інструмента.

Розетка та окантовка з візерунком "ялинка" (herringbone) - це вишукані декоративні елементи, що підкреслюють естетичну привабливість гітари. Ці складні деталі, які часто асоціюються з вінтажними інструментами, додають гітарі особливого шарму та індивідуальності.
| Дизайн гітари | OM (Orchestra Model) |
| Верхня дека | Цілісна сіткинська ялина ATV (Torrefied Solid Sitka Spruce) |
| Нижня дека | Червоне дерево (Mahogany) |
| Обичайка | Червоне дерево (Mahogany) |
| Глибина корпусу | 117 мм |
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany) |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) |
| Профіль грифа | C Shape |
| Бридж | Палісандр (Rosewood) |
| Верхній поріжок | 44,5мм (кістка) |
| Нижній поріжок | Кістяний |
| Розетка | Чорно-біла декорація Herringbone, діаметр 95мм |
| Інкрустація | Точки - маркери ладів |
| Механіка | Хромована |
| Мензура | 25.5″ (648мм) |
| Лади | 20 |
| Струни | Elixir® Phosphor Bronze Nanoweb Light 12-53 |
| Система зв'язок деки | Advanced Scalloped X-Bracing (ATV) |
| Звукознімачі | Датчик Fishman S-core + преамп Fishman Presys VT |
| Управління | Гучність, тон |
| Кілки | Відкриті кілки (18:1) |
| Окантовка | Herringbone по корпусу |
| Колір | Чорний топ + прозорий лак - Black Top Semi Gloss (BTSG) |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
| Комплектація | Гітара, ключ для анкера |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | Уточнюйте вартість | 38 229 грн | 32 232 грн |
| Дизайн гітари | OM (Orchestra Model) | Зменшений корпус типу Concert із вирізом | Зменшений корпус типу Concert із вирізом |
| Верхня дека | Цілісна сіткинська ялина ATV (Torrefied Solid Sitka Spruce) | Цілісна ситхінська ялина (Solid Sitka Spruce) | Цілісна ялина (Solid Spruce) |
| Нижня дека | Червоне дерево (Mahogany) | Палісандр (rosewood) | Палісандр (Rosewood) |
| Обичайка | Червоне дерево (Mahogany) | Палісандр (rosewood) | Палісандр (Rosewood) |
| Глибина корпусу | 117 мм | 100-120мм | 90-110 мм |
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) | Нато (Nato) |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) | Палісандр (rosewood) | Палісандр (Rosewood) |
| Профіль грифа | C Shape | ||
| Бридж | Палісандр (Rosewood) | Палісандр (Rosewood) | Палісандр (Rosewood) |
| Верхній поріжок | 44,5мм (кістка) | 43мм (пластик) | Пластик, 43 мм |
| Нижній поріжок | Кістяний | Пластик | Пластик |
| Розетка | Чорно-біла декорація Herringbone, діаметр 95мм | Чорно-біла декорація | Декорація з абалоне + чорно-біла |
| Інкрустація | Точки - маркери ладів | Точки - маркери ладів | Крапки - маркери ладів |
| Механіка | Хромована | Хром | Хром |
| Мензура | 25.5″ (648мм) | 650мм (25 9/16”) | 634 мм (25") |
| Лади | 20 | 20 | 20 |
| Струни | Elixir® Phosphor Bronze Nanoweb Light 12-53 | Elixir NANOWEB 80/20 Bronze Light | Yamaha FS50BT або D'Addario ХТ |
| Система зв'язок деки | Advanced Scalloped X-Bracing (ATV) | Scalloped X-Bracing | Scalloped X-type |
| Звукознімачі | Датчик Fishman S-core + преамп Fishman Presys VT | П'езодатчік SRT + аналоговий преамп System66 | SYSTEM66 + звукознімач SRT |
| Управління | Гучність, тон | 3-смуговий еквалайзер (параметрична середина), тюнер, гучність | 3-смуговий еквалайзер з параметричною серединою, вбудований тюнер |
| Кілки | Відкриті кілки (18:1) | закритого типу | Закритого типу TM29T |
| Окантовка | Herringbone по корпусу | По корпусу (червоне дерево + кремовий пластик) | Кремова по деці і грифу |
| Колір | Чорний топ + прозорий лак - Black Top Semi Gloss (BTSG) | Натуральний глянсовий лак - (Natural) | Коричневий санбьорст - BSB (Brown Sunburst) |
| Виробництво | Китай | Китай | Китай |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти інструменту) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
| Комплектація | Гітара, ключ для анкера | Гітара, анкерний ключ, супресор | Гітара, ключ для анкера |
Кавер No Such Thing із гітарою Essence-OC4
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Читайте покрокову інструкцію з налаштування укулеле для початківців
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Читайте покрокову інструкцію з налаштування укулеле для початківців
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!