YAMAHA FSX830C (Brown Sunburst)

Код товару: 34663
26 355 грн


(голосів: 2)

Інтернет-магазин

Київ, вул. Драгоманова 31-Д

Київ, ТЦ Республіка

СХОЖИЙ ТОВАР:

Yamaha FG Series - JAM.UA

За роки від свого першого випуску в 1966 році гітари Yamaha серії FG довели, що якісна акустична гітара не обов'язково має бути дорогою. Створена з думками про зручність гри, музичне звучання і, звичайно ж, чудову якість виготовлення, оригінальна модель FG180 дуже швидко стала справжньою класикою, що має в своєму послужному списку безліч хітових записів.

50 років по тому, нові гітари серій FG і FS вирізняються тією ж якістю виготовлення, чудовим звучанням і зручністю гри. Можливо, саме тому їх і обирають мільйони гітаристів у всьому світі. Не має значення, де починається ваша музична подорож - гітара Yamaha FG стане вашим вірним супутником і помічником. 

Нижня дека і обичайка моделі FSX830C виготовлені з палісандра, забезпечуючи чудовий сустейн і глибоке, насичене гармоніками звучання. Фігурна окантовка надійно захищає гітару від пошкоджень, а резонаторний отвір інкрустовано абалоном, підкреслюючи красу і витонченість інструменту. Виріз полегшує доступ до верхніх ладів, а фірмовий підпоріжковий звукознімач і аналоговий передпідсилювач System66 забезпечують щільне багате звучання при підключенні до підсилювача.

 

Компактний і тонкий корпус FSX830 не тільки чудово підійде юним музикантам і дівчатам, але також стане чудовим вибором для гітаристів, що вважають за краще пальцеву техніку гри.

Зменшений корпус

Yamaha FS Series - JAM.UA

 

Корпус гітар серії FS на 10мм тонше ніж у FG, що забезпечує покращений комфорт і зручність гри без помітної втрати гучності або баса. Така форма корпусу робить FS більш привабливою для дівчат і початківців гітаристів. До того ж, зменшені розміри і менша схильність до виникнення акустичного зворотного зв'язку (feedback) роблять гітари FS серії ідеальним вибором для використання на сцені.

Покращена конструкція зв'язок верхньої деки

Yamaha FG Series - JAM.UA

 

Нові моделі гітар серії FG вирізняються гучнішим і більш насиченим звучанням в діапазоні низьких та середніх частот, завдяки передовим методам акустичного аналізу, проведеного дослідницьким підрозділом Yamaha.

Фахівці Yamaha відмовилися від сліпого наслідування традицій і провели безліч аналітичних тестів і експериментів заради отримання найкращої конструкції зв'язок верхньої деки. Завдяки цьому була створена абсолютно нова модель скалопованих зв'язок задля отримання ідеальної акустичної конструкції, що поєднує чудову надійність і відмінну якість звуку.

50 років історії

Yamaha FG Series - JAM.UA

 

Історія акустичних гітар Yamaha серії FG почалася в 1966 році з виходом моделей FG180 і FG150. Протягом наступних 50-ти років було розроблено та вироблено кілька поколінь гітар, і кожна з них була ідеальним інструментом для тогочасних музикантів. В цілому, з 1966 року було випущено більше 200 моделей серії FG.

Made in Yamaha

Yamaha FG Series - JAM.UA

 

Кожна деталь гітари FG створена для того, щоб зробити її ще кращою. Це і ретельно підібрані породи деревини, і витончене, нанесене вручну покриття. І, звичайно ж, численні перевірки якості - все заради того, щоб зробити кожну акустичну гітару FG вашим надійним партнером.

Оновлений звукознімач System66

Для зручного доступу регулятори вбудованого п'єзоелектричного звукознімача розташовані на верхній стороні обичайки інструменту. Відсік для батарейок розташований з тієї ж сторони поруч з грифом для більш зручної їх заміни.

У System66 входить унікальний розроблений компанією Yamaha п'єзоелектричний звукознімач, розташований під нижнім поріжком. На панелі розташовані регулятори управління 3-смуговим еквалайзером (з параметричною серединою) і хроматичний тюнер для найбільш точного налаштування. Живлення системи забезпечується пальчиковими батарейками АА, що дозволяє зберігати оптимальну потужність для якісного звучання.Дизайн гітари Концертний, з вирізом
Верхня дека Цілісна ялина (Solid Spruce)
Нижня дека Палісандр (rosewood)
Обичайка Палісандр (rosewood)
Глибина корпусу 90-110 мм
Гриф Нато з палісандровою накладкою
Бридж Палісандр
Верхній поріжок Пластик, 43 мм
Нижній поріжок Пластик
Розетка Декорація з абалоне + чорно-біла
Інкрустація Точки - маркери ладів
Механіка Хром
Мензура 634мм
Лади 20
Струни Yamaha FS50BT або D'Addario EXP11
Звукознімачі SYSTEM66 + звукознімач SRT
Управління 3-смуговий еквалайзер з параметричною серединою, вбудований тюнер
Кілки Закритого типу TM29T
Окантовка Кремова по деці і грифу
Колір Коричневий санберст - BSB (Brown Sunburst)
Виробництво Китай
Гарантія 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування
Комплектація Гітара, ключ для анкера, 2 х АА батареї