SOUNDKING DKB2203-200
Код товару: 24635
DKB2203-200, зображення 1
DKB2203-200, зображення 2
SOUNDKING DKB2203-200
Код товару: 24635
DKB2203-200, зображення 1
DKB2203-200, зображення 2
SOUNDKING DKB2203-200
Поділися з друзями:
Товар у резерві
Алюмінієва ферма
  • Перетин - рівнобедренний трикутник зі стороною 220 мм
  • Діаметр перетину несучої труби - 30 мм (товщина стінки - 2 мм) на зображенні відзначений літерою А (сплав EN-6001-T6)
  • Діаметр перетину сполучних труб - 10 мм (товщина стінки - 1,5 мм) на зображенні відзначений літерою В (сплав EN-6001-T6)
  • Алюмінієве лиття (SG ALSi 1) в сполучній частині, позначеної на зображенні літерою С
  • Довжина виробу - 2 м
Таблиця рівномірно розподіленого навантаження:
Навантаження:
кг/м
 Прогин (мм)
Таблиця концентрованого на середині ферми навантаження:
Навантаження:
кг/м
 Прогин (мм)
Виробництво Китай
Діаметр 30 мм
Розміри 2000x220x220x220 мм
Вага 5,6 кг
Виробництво
Китай
Порівняй зі схожими моделями
порівняй
зі схожими
моделями
DKB2203-200, зображення 1
DKB2203-300, зображення 1
DKB2203-150, зображення 1
Рейтинг
4 голоси | 1 відгук
5 голосів | 0 відгуків
3 голоси | 0 відгуків
Виробництво Китай Китай Китай
Діаметр 30 мм 30 мм 30 мм
Розміри 2000x220x220x220 мм 3000x220x220x220 мм 1500x220x220x220 мм
4 голоси | 1 відгук
Залишити відгук
User's photo
User's photo
Павел
Будет в продаже, или они больше не закупаются?
Відгук є корисним?
Тест-драйв
Приходь до нас спробувати інструмент
Дивитися адреси магазинів
Статті і огляди
Інформація: Графік роботи JAM на Великдень 2026!, зображення 1
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Графік роботи магазинів JAM, зображення 1
На Різдво та новорічні свята
Набір понять і правил, які допомагають музикантам створювати, аналізувати та виконувати музику
Пояснення ключових музичних понять та їх значення українською та англійською мовами
Інформація: Графік роботи JAM на Великдень 2025!, зображення 1
Розглянемо якість звуку, комфорт і типи навушників для професійної роботи в студії
Знижки до 50% на 30 товарів до повного розпродажу