YAMAHA P-125 (Black)

Код товару: 35221
33 114 грн


(голосів: 85)

Інтернет-магазин

Київ, вул. Драгоманова 31-Д

Київ, ТЦ Globus

Київ, ТЦ Ocean Plaza

Київ, ТЦ Dream

Київ, ТЦ Cosmo Multimall

Київ, ТЦ Республіка

Дніпро, ТЦ Мост-Сіті Центр

Івано-Франківськ, вул. Галицька 99

Yamaha P- 125 - JAM.UA

Ваше персональне фортепіано

Yamaha P-125 - це компактне цифрове піаніно, що поєднує неймовірно реалістичне звучання і природні відчуття від гри зі зручним мінімалістичним дизайном. Портативний і доступний - цей інструмент допоможе Вам отримувати справжнє задоволення від занять музикою.

 

Витончене, динамічне і потужне

Yamaha P- 125 - JAM.UA

Продовжуючи історію успіху свого попередника, дуже популярного інструмента P-115, нова модель P-125 має ще більше різноманітних функцій, які допомагають Вам удосконалювати навички Вашого виконання. Динамічне високоякісне звучання і реалістична повнорозмірна клавіатура з молоточковим механізмом - це саме те, що Ви очікуєте від фортепіано Yamaha, а витончений лаконічний дизайн дозволить цьому інструменту чудово вписатися до будь-якого інтер'єру.

Неймовірно реалістичне звучання

Yamaha P-125 - JAM.UA

Унікальний тон-генератор Yamaha Pure CF Sound Engine - це результат поєднання більш ніж столітнього досвіду в створенні акустичних фортепіано і сучасних технологій. У колекції тембрів P-125 Ви знайдете звучання легендарного концертного рояля Yamaha CFIIIS, ретельно відтворене зі збереженням всієї його неймовірної динаміки і експресії. На додаток до цього чудового тембру, функція поліпшеного резонансу демпферів відтворює натуральну реверберацію корпусу рояля і дозволяє піаністу розкрити навіть найдрібніші нюанси виконання.

Клавіатура з молоточковою механікою Graded Hammer Standard

Як і в традиційних акустичних фортепіано, клавіші басового регістру мають більшу вагу, ніж клавіші верхнього регістру. Чутливість клавіатури до натискання можна відкоригувати, аби вона повністю підходила до Вашого стилю гри. Молоточкова механіка Graded Hammer забезпечує для Вас справжнє відчуття дотику до традиційної рояльної клавіатури. А матове покриття чорних клавіш не тільки додає елегантності зовнішньому вигляду інструмента, але і забезпечує додатковий комфорт під час гри.

Сучасна класика

Yamaha P-125 - JAM.UA

Лаконічний дизайн P-125 був розроблений з думкою про комфорт музиканта. Керуючись цим, інженери Yamaha розмістили елементи керування таким чином, щоб Ви зосередилися не на пошуку потрібної кнопки, а на власному виконанні. Матова поверхня не тільки має чудовий вигляд, але і не відблискує, а продумане розташування і форма вбудованої акустичної системи ідеально вписується в дизайн інструмента.

Автентичне відтворення об'ємного звуку

Yamaha P-125 - JAM.UA

Оновлена ​​і вдосконалена вбудована 2-смугова акустична система відтворює багате звучання фортепіано, спрямоване одночасно вгору, безпосередньо на виконавця та вниз, задля отримання додаткової об'ємності.

Оптимальне звучання навіть на столі

Yamaha P-125 - JAM.UA

Модель P-125 оснащена новою функцією "Table EQ", яка дозволяє музикантові отримати оптимальні акустичні характеристики. Навіть якщо інструмент розташований на столі або будь-якій інший твердій пласкій поверхні, Ви отримаєте найкраще звучання, яке тільки можливе.

Вбудовані ритми і акомпанемент

Yamaha P-125 - JAM.UA

У пам'яті P-125 Ви знайдете різноманітні басово-ритмічні паттерни, які ідеально доповнять Ваше виконання. Від року і до мелодійних балад, Ви зможете використовувати ці ритми в якості заміни нудного метронома, або ж перетворити своє виконання на справжній виступ з акомпанементом барабанів.

Просте керування за допомогою програми "Smart Pianist"

Yamaha P-515 - JAM.UA

Доступний для завантаження з App Store безкоштовний додаток "Smart Pianist" дозволяє контролювати безліч функцій інструмента за допомогою планшета або смартфона. Тембри, ритми та багато інших параметрів можуть бути обрані прямо на екрані пристрою, що помітно полегшує їх використання.
 


Але і це ще не все. Ви можете зберігати Ваші налаштування для швидкого виклику їх з пам'яті в будь-який час. Крім того, за допомогою "Smart Pianist" Ви зможете миттєво визначати акорди аудіотреків з бібліотеки Вашого iPhone або iPad.

Клавіатура 88 клавіш, матове покриття чорних клавіш
Механіка Graded Hammer Standard (GHS)
Тон-генератор Pure CF Sound Engine
Поліфонія 192 ноти
Ефекти Ревербератор (4 типи)
Розділення клавіатури Dual/Split/Duo
Тембри 24
Стилі 20 вбудованих ритмів в різних стилях
Секвенсор 2-трековий
MIDI USB TO HOST
Пам'ять 100KB, 1 композиція
Метроном є
Композиції 21 демо + 50 вбудованих фортепіанних композицій
Інтерфейси Лінійний вихід AUX LINE OUT, гніздо для педалі сустейна, роз'єм для підключення додаткового блоку педалей (опція)
Вихід для навушників 2
Акустика 7 Вт x 2, 12см x 2 + 4 см x 2
Додаткові дані Педаль сустейн в комплекті
Розміри 1326 x 166 x 295 мм
Вага 11.8 кг
Комплектація Інструмент, пюпітр, керівництво користувача, педаль сустейн, мережевий адаптер
Виробництво Китай
Гарантія 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування