YAMAHA DTX920K

Код товару: 0

(голосів: 3)
Шановні покупці! Актуальну інформацію про вартість, можливиі опціях, терміни виготовлення і постачання цього товару Ви можете уточнити, передзвонивши по телефону на гарячу лінію JAM: 0-800-50-49-49, 067-405-31-31 або відправивши запит на електронну скриньку info@jam.ua

Yamaha представляє флагманську електронну барабанну установку 900 серії - модель DTX920K

Вона оснащена революційної розробкою Yamaha - педами DTX-PAD з технологією 'Textured Cellular Silicone Head' (Текстурований Пористий Силіконовий Пластик). Кожен з нових наборів може також похвалитися великою кількістю поліпшень по частині функціональності і робочих характеристик, тим самим розвиваючи і розширюючи зазначену нагородами і високо оцінену музикантами серію електронних ударних DTX компанії Yamaha.

 

 

Основа двох нових наборів - це педи DTX-PAD, виготовлені за новітньою технологією і дозволяють отримати безпрецедентний контроль динаміки і« почуття »гри для музиканта. Разом з цим нові педи є самі тихими з коли-небудь створених. Унікальна технологія 'Textured Cellular Silicone Head' (Текстурований Пористий Силіконовий Пластик) являє собою повністю оригінальну високоефективну вбудовану систему підвісу, яка поглинає енергію удару від руки і зап'ястя, тим самим забезпечуючи новий рівень комфорту і зручності виконання для музиканта.

 

Драм модуль DTX900М

Він об'єднує в собі передові технології, широкий спектр ефектів від синтезатора Yamaha Motif XS, а також велика кількість високоякісних семплів акустичних барабанних установок Yamaha, забезпечуючи безпрецедентну палітру звуків і можливостей творчої реалізації для музикантів. Згідно зі специфікацією модуль має понад 1100 тембрів ударних і 211 тонів, які можна редагувати, змінювати і збагачувати за допомогою 70 різних ефектів. Для швидкого і зручного старту DTX900М оснащений набором з 50 встановлених наборів ударних, кожен їх яких при бажанні може бути змінений і перероблений з використанням усіх наявних у розпорядженні користувача тембрів. Для власного набору передбачено 50 осередків пам'яті. Також «на борту» модуля розміщено 40 композицій в найрізноманітніших музичних стилях, які, до слова, також можна редагувати і зберігати в пам'яті.

 

Установка поставляється в комплекті з ПЗ Cubase AI, DTX900М можна підключити до комп'ютера через USB-кабель і управляти функціями транспорту Cubase прямо з модуля. Дуже цікавою особливістю нового модуля DTX900М є можливість імпортування і накладення семплів використовуючи опціональну внутрішню флеш-пам'ять.

 

Велика увага дизайнерів при розробці управління та функціональності новинки було направлено на ідеальну комбінацію модуля з педами DTX-PAD. Кожен пед оснащений контролером, який може бути призначений на управління певною функцією модуля. Це може бути лад, висота тону, тембр або фільтр. Рівень деталізації високий настільки, що навіть натяг пружин малого барабана може бути налаштований. Педи також «можуть» пропонувати різну ступінь відгуку на удар барабанними паличками, а також віддачу малого барабана і томів. У розпорядженні користувача також хай-хет з натуральною передачею відчуття як для рук, так і ніг, і тризонні педи тарілок з ефектом глушіння.

 

У результаті флагманська 900-та серія електронних ударних відкриває для барабанщиків новий рівень експресії і зручності гри завдяки революційній технології педів DTX-PAD, об'єднаної високими цифровими технологіями Yamaha. Нові електронні ударні Yamaha DTX920Л - це міцний горішок для конкурентів.

Специфікація DTX900K:

  • Модуль DTX900M
  • 12" пед малого барабана DTX-PAD
  • 3 x 10" педів томів DTX-PAD
  • 12" пед бас-барабана DTX-PAD
  • 15" тризонний пед тарілки
  • 2 х 13" тризонних педів тарілок
  • 13" хай-хет пед зі стійкою
  • Компактний рек RS700


Виробництво Індонезія
Ефекти Reverb: 9, Chorus: 19, Variation: 51 (Drum Kit), Insertion: 51 (AUX IN/SAMPLING IN), Master Effect: 9, Master EQ: 5 bands
Слотів пам'яті Preset: 50, User: 50, External: 1,584 (or 99 x 16, in the external USB storage device)
Інтерфейси USB TO DEVICE /TO HOST, OUTPUT [L /MONO] (Standard mono phone), OUTPUT [R] (Standard mono phone), DIGITAL OUT (EIAJ CP1201, IEC60958, S /P DIF), INDIVIDUAL OUTPUT 1 to 6 (Standard mono phone), Trigger Input 1 to 9, 12 to 15 (Standard stereo phone, L: Trigger Input, R: Rim Switch), Trigger Input 10 and 11 (Standard stereo phone, L: Trigger Input, R: Trigger Input), HI-HAT CONTROL (Standard stereo phone), AUX IN /SAMPLING IN (Standard stereo phone), PHONES (Standard stereo phone), MIDI IN /OUT
Поліфонія 64 ноти
Тембри Drum and percussion: 1,115, Melodies: 211
Метроном 30 to 300 BPM, Tap Tempo supported.
Система навчання Measure break, Groove check, Rhythm gate