YAMAHA FP9500D Single Foot Pedal - Direct Drive

Код товару: 23449
13 002 грн

(голосів: 5)
Шановні покупці! Цей товар знаходиться в резерві в даний момент. Слідкуйте за оновленнями статусу наявності на цій сторінці. Всі питання щодо цього товару ви можете уточнити, передзвонивши по телефону на гарячу лінію JAM: 0-800-50-49-49 (зі стаціонарного), 067-405-31-31 (з мобільного) або відправивши запит на електронну скриньку info@jam.ua

Педаль для бас-барабана

Педаль з приводом Direct Drive, базисна плита, двостороннє калатало, фіксатор положення калатала, незалежне регулювання нахилу калатала і педалі, замковий фіксатор натягу пружин.

Двостороннє калатало

Це калатало, що трансформується, включає в себе калатала двох типів. З одного боку воно покрите традиційним фетром, а з іншого боку - пластиком, який дозволяє отримати більш "дерев'яний" звук.

Коромисло педалі для кріплення вала з калаталом

Отвір для вала з профілем у формі краплі надійно утримує вал. Площини вала надійно утримують двостороннє калатало і оберігають його від перекручування.

Механізм регулювання нахилу калатала

Потрібно просто послабити регулювальний гвинт і встановити кут нахилу калатала відповідно до кута нахилу поверхні ножної педалі.

Механізм регулювання натягу пружини з фіксатором

Натяг пружини регулюється одним рухом руки. Фіксуючий болт запобігає ослабленню пружини під час гри.

Фіксатор обруча

Фіксатор надійно закручується смушевим болтом. Також смушевий болт дозволяє встановлювати затискач на обручі різної товщини.

Механізм регулювання кута поверхні ножної педалі

Можна встановити педаль під будь-яким кутом, кут педалі регулюється незалежно від кута нахилу калатала. Це дозволяє максимально зручно встановити педаль, коли вона знаходиться в ненатиснутому положенні. Для регулювання використовується ключ для налаштування, за допомогою якого також можна встановити висоту педалі по висоті допоміжної педалі і педалі для хай-хета.

Пружинний вал з підшипниковим з'єднанням

Високоточні підшипники забезпечують плавний і зручний хід педалі.

Тяги опорної рами

Кінці тяг покриті гумою, щоб не допустити розчеплення педалі і опорної рами.Виробництво Китай