ru

Не реєструвалися? Реєстрація

У мене є обліковий запис.

Не реєструвалися? Реєстрація

Не реєструвалися? Реєстрація

Не реєструвалися? Реєстрація


YAMAHA MODX6+

Код товару: 40235
2 голоси | 0 відгуків

YAMAHA MODX6+

Код товару: 40235
2 голоси | 0 відгуків

YAMAHA MODX6+

2 голоси | 0 відгуків
Поділися з друзями:
70 032 грн

Очікується поставка

Очікувана дата надходження: 02.04.2024

Yamaha представляє оновлену лінійку своєї успішної серії професійних синтезаторів MODX+!

Компактні, легкі синтезатори MODX+, розроблені, щоб допомогти вам взяти під контроль свій звук і виділитися на кожній сцені, в студії або на стримі.

Звук

Найважливішим елементом будь-якого інструменту є звук. MODX+ змушує всі елементи вашої музики звучати приголомшливо. MODX+ використовує ту ж технологію, як і флагманський MONTAGE: 128 нот поліфонії AWM2 (Advanced Wave Memory 2) синтезу для приголомшливої ​​імітації акустичних інструментів, звуків синтезаторів та ударних. MODX+ також включає 128-нотну поліфонію FM-X (частотна модуляція) — унікальну, виразну, добре програмовану технологію синтезу для створення динамічної сучасної електронної музики.

AWM2
AWM2

AWM2 є ексклюзивним для синтезаторів Yamaha і пропонує набагато більше, ніж просто відтворення семплів. Кожна з 16 партій AWM2 включає вісім програмованих синтезаторів з 18 різними типами фільтрів, генераторами амплітуди, висоти тону і фільтра огинаючої, дев'ятьма осциляторами низької частоти, 3-смуговим еквалайзером і подвійним інсерт ефектом з моделюванням.

FM-X
FM-X

Все, що вам подобається в культовому DX7, відповідає останнім інноваціям Yamaha. FM-X відтворює класичний звук синтезатора 80-х або передового EDM з неймовірним динамічним діапазоном, потужністю та точністю. MODX+ виходить далеко за рамки можливостей оригінального DX7 завдяки 8-операторній FM-архітектурі, 128-нотній поліфонії, безлічі типів фільтрів та багато іншого. І з Motion Control для постійно розвиваються і змінюються текстур для створення унікальних звуків. 

Smart Morph
Smart Morph

Smart Morph дозволяє здійснювати морфінг між звуками FM-X. Його складний Алгоритм Штучного Інтелекту створює інтерактивну карту морфінгу із восьми звуків FM-X. Ви можете грати на цій карті з сенсорного екрану або використовувати Super Knob для переміщення між двома точками. Результатом є приголомшлива кількість цікавих та інтерактивних нових звуків. 

256-нотна Поліфония
256-нотна Поліфонія

MODX+ має 128-нотну стереополіфонію AWM2 та 128-нотну поліфонію FM-X. Завдяки унікальній архітектурі MODX+ і MONTAGE ця поліфонія завжди доступна без затримок та зниження ефективності інших функцій. 

Вбудована пам'ять 1,75 ГБ
Вбудована пам'ять 1,75 ГБ

Збережіть свою музику миттєво. MODX+ включає 1,75 ГБ енергонезалежної користувальницької флеш-пам'яті з малою затримкою і високою швидкістю читання/запису для ваших власних семплів або бібліотек синтезаторів.

Virtual Circuitry Modeling
Ефекти

MODX+ наповнений інноваціями в DSP, потужністю та якістю звуку, щоб надати вам все, від реверберації високої чіткості до деталізованих ефектів моделювання віртуальних ланцюгів (VCM). Отримайте звук EDM з такими ефектами, як Beat Repeat, Vinyl Break або Bit Crusher. Використовуйте ефект Spiralizer, щоб створити слухову ілюзію постійного підвищення або зниження висоти тону. Додайте компресор із сайдчейном для сучасного ефекту «присідання». Або використовуйте вінтажні ефекти, такі як Analog Delay, VCM Phaser або різні підсилювачі симулятори. Піаністи відчують себе на небесах або в якомусь іншому неймовірному просторі для виступів завдяки ефектам, орієнтованим на фортепіано, таким як Damper Resonance та HD-реверберація, для суперреалістичних відчуттів від гри на фортепіано.

Аналого-цифровий вхід
Аналого-цифровий вхід 

Стерео аналогово-цифровий вхід дозволяє підключати зовнішні джерела, такі як аналогові синтезатори, вокал та інші інструменти до системи керування MODX+. Це означає, що керування MODX+ виходить далеко за рамки простої обробки вбудованих ефектів. Керуйте окремими параметрами за допомогою фізичних елементів керування або використовуйте MODX+ для забезпечення невидимих ​​рук за допомогою Motion Control. Додайте вокодер, повторювач обгинальної та автоматичну синхронізацію бітів, і аналого-цифровий вхід на MODX+ стане самостійним інструментом.

Сайдчейн
Сайдчейн

Сайдчейн - це популярний ефект у сучасній танцювальній музиці, коли пед чи інша сустейн-партія «прив'язується» до бочки. Коли грає бас-барабан, він приглушує основну партію, створюючи ритмічний ефект, що «накачує». 

Контент
Контент

MODX+ — це не тільки приголомшливий синтезатор, але й платформа з контентом, що розширюється. Отримайте нові звуки для MODX+ тут.

Soundmondo
Soundmondo

Soundmondo – це соціальна мережа для обміну звуками, яка дозволяє зберігати та викликати перфоманси MODX+ та MONTAGE, а також ділитися ними з іншими користувачами. Кожен збережений виступ може бути оцінений, названий і забезпечений зображенням користувача з вашої фотобібліотеки. Програма Soundmondo для iOS дозволяє завантажувати та завантажувати нові виконання безпосередньо в MODX+ за допомогою пристрою iOS.

Сумісність
 
Сумісність

За умовчанням MODX+ надає вам доступ до всіх звуків, створених нашими звукорежисерами та артистами світового класу з тих пір, як ми почали випускати синтезатори у 1974 році. У вас під рукою буде одна з найбільших звукових бібліотек на Землі. 

MOTIF XF/MOXF
MOTIF XF/MOXF

MODX+ безпосередньо сумісний з тембрами та виконаннями MOTIF XS/XF.

FM-конвертер
DX / ТX

Безкоштовний веб-додаток FM-конвертера на YamahaSynth.com робить його сумісним із вмістом синтезатора DX7, DX7II, TX802 та TX816.

Bösendorfer
Bösendorfer

У рамках представлення MODX+ компанія Yamaha рада запропонувати БЕЗКОШТОВНЕ завантаження чудового роялю Bösendorfer Imperial Premium Grand Piano всім зареєстрованим власникам MODX+. Будь ласка, перейдіть за посиланням для більш детальної інформації.

Інтеграція з DAW
Інтеграція з DAW

MODX+ Connect — це зручний інструмент, який дозволяє вам передавати дані між вашим комп'ютером і MODX+. Дані композиції, створені на MODX+, можна перенести на комп'ютер, а дані виконання, відредаговані на MODX+, можна зберегти як файл (.X7B) на комп'ютері. MODX+ Connect, заснований на технології Steinberg VST3, працює як плагін VST3 із серією Cubase. MODX+ Connect також працює так само, як і інше програмне забезпечення VST-інструменту, дозволяючи вам зберігати відредаговані налаштування MODX+ або використовувати їх для іншого проекту. MODX+ Connect також працює як модуль AU, що підключається. Його також можна використовувати як окреме програмне забезпечення.

Багатоканальний USB-аудіоінтерфейс
Багатоканальний USB-аудіоінтерфейс

Як і належить сучасному комп'ютерному музичному продакшну, MODX+ оснащений професійним багатоканальним USB аудіоінтерфейсом з 4 входами та 10 виходами. У поєднанні з двома аналого-цифровими входами MODX+ є ідеальним центральним елементом будь-якої професійної студії звукозапису або живої комп'ютерної установки. Підключення одним кабелем замінює необхідність зовнішнього аудіоінтерфейсу. iOS-сумісний

Ритмічний Паттерн
Ритмічний Паттерн

Барабанщик знову спізнюється? Ритмічний патерн MODX+ схожий на вбудовану драм-машину з легким доступом до тисяч патернів за допомогою кнопки на передній панелі. Швидко додавайте ритм при написанні пісень, репетиціях або очікуванні, доки барабанщик налаштується або з'явиться.

Super Knob
Super Knob

Регулятор Super Knob формує звук так само як диригент грає в оркестрі. Він спрямовує окремі динамічні елементи у єдиний музичний вираз. Подібно до диригента, Super Knob може наказати одному музиканту включити звук, а іншому — зменшити звук. Ви можете змінити форму нот з довгих на короткі, з яскравих на темні або перемістити виконавця з безпосередньої близькості від вас до кінця концертного залу.

Регулятор Super Knob дозволяє одночасно керувати 128 параметрами в одному перфомансі. Це означає, що ви можете керувати функціями мікшування, такими як гучність, панорамування та посилання на ефекти, або докладними параметрами синтезатора, такими як фільтри, LFO та оператори. Це 128 параметрів… Одночасно! Ви навіть можете керувати Super Knob за допомогою футконтролера FC7, що спрощує керування звуком при грі обома руками.

Motion Sequences
Motion Sequences

Motion Sequences — це синхронізовані за темпом, керуючі послідовності, що повністю настроюються, які можна призначити практично будь-якому параметру синтезатора і які надають неймовірні нові способи створення звуку. Motion Sequences також мають спеціальні елементи керування на передній панелі, що спрощує керування та зміну в режимі реального часу, забезпечуючи неймовірну інтерактивність та виразність.

Envelope Follower
Envelope Follower

Envelope Follower перетворює звук на джерело управління практично будь-яким параметром синтезатора. Наприклад, барабанний луп може керувати параметрами ефектів для класного ритму, а запис вокалу може керувати кількома параметрами для синтезатора, що «говорить». Звук може бути навіть «живим» джерелом через аналого-цифровий вхід. 

Audio Beat Sync (ABS)
Синхронізація звукового ритму (Audio Beat Sync)

Audio Beat Sync (ABS) визначає ритм зовнішнього пристрою , такого як електронна ударна установка, драм-машина або аудіоплеєр, підключеного до аналогово-цифрового входу, та синхронізує арпеджіатор MODX+, моушн секвенсор або композиції з темпом зовнішнього входу. Синтезатор MODX+ «слухає» живу музику і грає в такт. 

Колеса висоти тону та модуляції з гумовим покриттям
Колеса висоти тону та модуляції з гумовим покриттям

Колеса висоти тону і модуляції мають гумове покриття для зручності використання. 

Легкі та компактні

MODX6+ важить 6.6кг, MODX7+ - 7.4кг, а 88-нотна зважена молоточкова механіка MODX8+ важить 13.8кг.

Характеристики

Клавіатура 61 динамічна напівзважена клавіша (Semi-weighted Keyboard)
Тон-генератор Motion Control Synthesis Engine AMW2: 8 Elements FM-X: 8 Operators, 88 Algorithms
Поліфонія 128 нот (AWM2) + 128 нот (FM-X)
Тембри Performance: приблизно 2000
Секвенсор 16 Sequence tracks, Tempo track, Scene track
Дисплей 7"TFT Color Wide VGA LCD touch screen
Композиції 128 songs
Ефекти Reverb x 12 типів, Variation x 88 типів, Insertion (A, B) x 2 х 88 типів*, Master Effect x 26 типів *A/D part insertion 2 x 83 типів (Preset settings for parameters templates) Master EQ (5 смуг), 1st part EQ (3 смуги), 2nd part EQ (2 смуги)
Пам'ять Preset: 5.67 GB (при converted to 16 bit linear format),User: 1.75 GB
Інтерфейси [USB TO DEVICE], [USB TO HOST], MIDI [IN]/[OUT], FOOT CONTROLLER [1]/[2], FOOT SWITCH [призначається]/[SUSTAIN], OUTPUT [L/MONO]/[R ] (6.3мм, стандартний jack), [PHONES] (6.3мм, стандартний стерео jack), A/D INPUT [L/MONO]/[R] (6.3мм, стандартний jack)
MIDI IN /OUT /THRU
USB TO DEVICE Так
Контролери Master Volume, AD Input Gain knob, USB Volume, Pitch Bend wheel, Modulation wheel, Control Sliders x 4, Knobs x 4, Super Knob, Data dial
Розміри 937 х 134 х 331 мм
Вага 6,6 кг
Виробництво Китай
Гарантія 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування
Комплектація Синтезатор, мережевий адаптер, керівництво користувача, Cubase AI Download
Офіційна гарантія
24 місяці
Виробництво
Китай
Комплектація
  • Синтезатор
  • Мережевий адаптер
  • Керівництво користувача
  • Cubase AI Download

Порівняй зі схожими моделями

порівняй
зі схожими
моделями
Рейтинг
2 голоси | 0 відгуків
25 голосів | 2 відгука
4 голоси | 0 відгуків
Ціна 70 032 грн 44 427 грн 164 970 грн
Клавіатура 61 динамічна напівзважена клавіша (Semi-weighted Keyboard) 61 повнорозмірна динамічна клавіша 61 клавіша FSX Keyboard (Initial Touch/Aftertouch)
Тон-генератор Motion Control Synthesis Engine AMW2: 8 Elements FM-X: 8 Operators, 88 Algorithms AWM2 Motion Control Synthesis Engine AMW2: 8 Elements FM-X: 8 Operators, 88 Algorithms
Поліфонія 128 нот (AWM2) + 128 нот (FM-X) 128 нот 128 нот (AWM2) + 128 нот (FM-X)
Тембри Performance: приблизно 2000 1,106 Normal Voices + 61 Drum Kits, GM: 128 Normal Voices + 1 Drum Kit, User: 128 Normal Voices + 8 Drum Kits Performance: приблизно 1,900
Стилі 128 перфомансів, 208 патернів
Секвенсор 16 Sequence tracks, Tempo track, Scene track 16 Sequence tracks, Tempo track, Scene track
Дисплей 7"TFT Color Wide VGA LCD touch screen 3 digit LED + 20 x 2 line character LCD (backlit) 7"TFT Color Wide VGA LCD touch screen
Композиції 128 songs 27 демо композицій 64 songs
Ефекти Reverb x 12 типів, Variation x 88 типів, Insertion (A, B) x 2 х 88 типів*, Master Effect x 26 типів *A/D part insertion 2 x 83 типів (Preset settings for parameters templates) Master EQ (5 смуг), 1st part EQ (3 смуги), 2nd part EQ (2 смуги) Reverb x 9 types (42 presets), Chorus x 17 types (88 presets), Insertion Effect x 48types (267 presets) x 4, Master EQ (5 bands) Reverb x 12 types, Variation x 76 types, Insertion (A, B) x 76 types *, Master Effect x 15 types * A/D part insertion x 71 types (Preset settings for parameters of each effect type are provided as templates) Master EQ (5 bands), 1st part EQ (3 bands), 2nd part EQ (2 bands)
Пам'ять Preset: 5.67 GB (при converted to 16 bit linear format),User: 1.75 GB WaveROM 166 мБ Preset: 5.67 GB (when converted to 16 bit linear format), User: 1.75 GB
Мультитембральність 16 партій
Інтерфейси [USB TO DEVICE], [USB TO HOST], MIDI [IN]/[OUT], FOOT CONTROLLER [1]/[2], FOOT SWITCH [призначається]/[SUSTAIN], OUTPUT [L/MONO]/[R ] (6.3мм, стандартний jack), [PHONES] (6.3мм, стандартний стерео jack), A/D INPUT [L/MONO]/[R] (6.3мм, стандартний jack) Входи для педалі сустейн і додаткового ножного контролера [USB TO DEVICE], [USB TO HOST], MIDI [IN]/[OUT]/[THRU], FOOT CONTROLLER [1]/[2], FOOT SWITCH [ASSIGNABLE]/[SUSTAIN], OUTPUT (BALANCED) [ L/MONO]/[R] (6.3 mm, Balanced TRS jacks), ASSIGNABLE OUTPUT (BALANCED) [L]/[R] (6.3 mm, Balanced TRS jacks), [PHONES] (6.3 mm, standard stereo phone jack) , A/D INPUT [L/MONO]/[R] (6.3 mm, standard phone jacks)
MIDI IN /OUT /THRU MIDI In + MIDI Out (5DIN) IN /OUT /THRU
USB TO DEVICE Так Так Так
USB TO HOST Так
Контролери Master Volume, AD Input Gain knob, USB Volume, Pitch Bend wheel, Modulation wheel, Control Sliders x 4, Knobs x 4, Super Knob, Data dial Колеса Pitch Bend і Modulation, 4 програмованих енкодерів + колесо Data Master Volume, AD Input Gain knob, Pitch Bend wheel, Modulation wheel, Ribbon Controller, Control Sliders x 8, Knobs x 8, Super Knob, Data dial
Розміри 937 х 134 х 331 мм 984 х 112 х 299 мм Тисяча тридцять сім х 131 х 396 мм
Вага 6,6 кг 4.8кг 15 кг
Додаткові дані 999 типів арпеджиаторів Steinberg Cubase AI в комплекті
Виробництво Китай Китай Японія
Гарантія 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування
Комплектація Синтезатор, мережевий адаптер, керівництво користувача, Cubase AI Download Синтезатор, мережевий адаптер, керівництво користувача, Cubase AI Download Синтезатор, мережевий кабель, керівництво користувача, Cubase AI Download

Огляд
Огляд

Yamaha MODX+

Yamaha MODX+

Будь першим, хто залишить відгук про MODX6+

Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір

Тест-драйв

Приходь до нас спробувати інструмент

Дивитися адреси магазинів

Статті і огляди

Анонс: Yamaha SEQTRAK!

Портативна станція для створення музики

Відео JAM TV: Yamaha P-225!

Огляд нового цифрового піаніно з Борисом Кузьменко

Акція: Новорічний Розпродаж в JAM! (Завершена)

Знижки до 70% на понад 90 товарів

Новинка: Yamaha YH-L700A!

Бездротові навушники із 3D звуковим полем

Новинка: Yamaha Montage M!

Нове покоління професійних синтезаторів

Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів

Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!

Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів

Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!