Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар

Розвиваючи інноваційну концепцію TransAcoustic - додавання ефектів до природного звучання акустичної гітари без зовнішнього обладнання, нове покоління робить крок уперед із додатковими можливостями, включаючи підтримку Bluetooth®. Весь творчий процес, від прослуховування та гри до створення музики, об’єднаний в одній гітарі, де натхнення зустрічає інновації.
Модель TAG1 C підносить ваш досвід гри на новий рівень завдяки вбудованим ефектам реверберації, затримки, хорусу та функції Bluetooth - усе це легко доступне безпосередньо з самої гітари. Незалежно від того, чи ви практикуєтеся, виступаєте, чи шукаєте нові музичні ідеї, цей універсальний інструмент надихає на творчість та вдосконалює ваше виконання. Його звучання тепле та насичене, а професійні ефекти високої точності оживляють ваш звук.

Підпоріжковий п'езозвукознімач перетворює вібрації струн на електричні сигнали, які проходять обробку ефектами, перш ніж вступити на актуатори-приводи всередині гітари. Актуатори, встановлені на внутрішній поверхні гітари, резонують у відповідь на вібрації струн. Ці вібрації передаються на корпус та навколишнє повітря, створюючи насичені та об'ємні ефекти (такі як реверберація та хорус), що буквально випромінюються зсередини самого інструмента, без необхідності використання зовнішніх підсилювачів або динаміків.

Компактне та інтуїтивно зрозуміле розташування елементів керування забезпечує легкий доступ до функцій кожної моделі, таких як налаштування ефектів, або підключення через Bluetooth. Маленькі та ергономічні кнопки дозволяють мінімізувати втручання в конструкцію корпусу, зберігаючи природний акустичний тембр гітари

Функція Bluetooth дозволяє відтворювати аудіо з вашого смарт-пристрою безпосередньо через гітару. Звук передається за допомогою вібрацій актуаторів всередині інструмента, що створює реалістичне звучання, яке буквально оживляє музику.

Безкоштовний додаток "TAG Remote", сумісний з iOS та Android, - це спеціалізований редактор для власників гітар TransAcoustic. Різноманітні налаштування, такі як регулювання параметрів ефектів та керування функціями інструмента, можна контролювати безпосередньо з вашого смарт-пристрою.

Вбудована літій-іонна акумуляторна батарея зі зручним магнітним роз'ємом для заряджання забезпечує тривалий час гри - до 5,5 годин.
| Дизайн гітари | Дредноут із вирізом |
| Верхня дека | Цілісна ялина (Solid Spruce) |
| Нижня дека | Червоне дерево (Mahogany) |
| Обичайка | Червоне дерево (Mahogany) |
| Глибина корпусу | 100-125 мм |
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany) |
| Накладка грифа | Горіх (Walnut) |
| Бридж | Горіх (Walnut) |
| Верхній поріжок | Пластик, 44 мм |
| Нижній поріжок | Пластик |
| Розетка | Декорація "Блакитна брижа" |
| Інкрустація | Бічні маркери ладів |
| Механіка | Хром |
| Мензура | 650мм (25 9/16") |
| Лади | 20 |
| Струни | Elixir NANOWEB 80/20 Bronze Light (12-53) |
| Система зв'язок деки | Scalloped X-type |
| Звукознімачі | TransAcoustic (SYSTEM78) |
| Управління | Reverb / Chorus / Delay / Line out Vol |
| Кілки | Відкритого типу |
| Окантовка | Чорна по корпусу |
| Колір | Пісочний санбьорст, глянсовий лак (Sand Burst) |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
| Комплектація | Гітара, анкерний ключ, зарядний пристрій, жорсткий чохол |
| Додаткові дані | Функція TransAcoustic (додає ефекти в акустичне звучання інструменту), Bluetooth аудіо |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | Уточнюйте вартість | 90 288 грн | 90 288 грн |
| Дизайн гітари | Дредноут із вирізом | Дредноут | Дредноут |
| Верхня дека | Цілісна ялина (Solid Spruce) | Цілісна ялина (Solid Sitka Spruce) | Цілісна ялина (Solid Sitka Spruce) |
| Нижня дека | Червоне дерево (Mahogany) | Цілісне червоне дерево (Soild Mahogany) | Цілісне червоне дерево (Soild Mahogany) |
| Обичайка | Червоне дерево (Mahogany) | Цілісне червоне дерево (Soild Mahogany) | Цілісне червоне дерево (Soild Mahogany) |
| Глибина корпусу | 100-125 мм | 100-125мм | 100-125мм |
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) |
| Накладка грифа | Горіх (Walnut) | Чорне дерево (Ebony) | Чорне дерево (Ebony) |
| Бридж | Горіх (Walnut) | Чорне дерево (ebony) | Чорне дерево (ebony) |
| Верхній поріжок | Пластик, 44 мм | 44мм | 44мм |
| Нижній поріжок | Пластик | Пластик | Пластик |
| Розетка | Декорація "Блакитна брижа" | Blue Ripple Pattern | Blue Ripple Pattern |
| Інкрустація | Бічні маркери ладів | Бокові маркери ладів, декорація розетки | Бокові маркери ладів, декорація розетки |
| Механіка | Хром | Champagne-Gold | Champagne-Gold |
| Мензура | 650мм (25 9/16") | 650 мм (25 9/16”) | 650 мм (25 9/16”) |
| Лади | 20 | 20 | 20 |
| Струни | Elixir NANOWEB 80/20 Bronze Light (12-53) | Elixir NANOWEB 80/20 Bronze Light (12-53) | Elixir NANOWEB 80/20 Bronze Light (12-53) |
| Система зв'язок деки | Scalloped X-type | ||
| Звукознімачі | TransAcoustic (SYSTEM78) | TransAcoustic (SYSTEM76) | TransAcoustic (SYSTEM76) |
| Управління | Reverb / Chorus / Delay / Line out Vol | Reverb / Chorus / Delay / Looper / Line out Vol / Tap Sensor | Reverb / Chorus / Delay / Looper / Line out Vol / Tap Sensor |
| Кілки | Відкритого типу | Відкритого типу, Champagne-Gold | Відкритого типу, Champagne-Gold |
| Окантовка | Чорна по корпусу | Чорна | Чорна |
| Колір | Пісочний санбьорст, глянсовий лак (Sand Burst) | Natural (NAT) | Sand Burst (SB) |
| Виробництво | Китай | Китай | Китай |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування | 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування | 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
| Комплектація | Гітара, анкерний ключ, зарядний пристрій, жорсткий чохол | Гітара, фірмовий чохол, анкерний ключ, USB адаптер живлення, кабель для зарядки | Гітара, фірмовий чохол, анкерний ключ, USB адаптер живлення, кабель для зарядки |
| Додаткові дані | Функція TransAcoustic (додає ефекти в акустичне звучання інструменту), Bluetooth аудіо | Лінійний вихід, Bluetooth аудіо | Лінійний вихід, Bluetooth аудіо |
Трансакустичні гітари Yamaha серії 1 Grade and 1E Grade | Огляд
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!