Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Традиційно висока якість у поєднанні з доступністю - ось головні інгредієнти успіху акустичних гітар серії F. Також, як і інші інструменти Yamaha, ці гітари проходять безліч тестів і перевірок в процесі виготовлення для того, щоб дати музиканту по-справжньому якісний надійний і звучний інструмент, який стане вірним напарником на багато років. Ці гітари відрізняються тією ж пристрастю і любов'ю до музики, що і більш дорогі побратими і, можливо, саме тому вже не перший рік є одними з найбільш популярних інструментів для початківців гітаристів в усьому світі!
F400 пропонує такий же акцент на якості та звуку, як і вся лінійка акустичних гітар Yamaha, і має сучасний та простий дизайн. Традиційний дизайн корпусу дає повний та насичений звук.
| Дизайн гітари | Традиційний вестерн (Дредноут) |
| Верхня дека | Ялина (Spruce) |
| Нижня дека | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) |
| Обичайка | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) |
| Окантовка | Ні |
| Гриф | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) з накладкою з палісандра (Rosewood) |
| Радіус накладки грифа | 400 мм |
| Інкрустація | Точки - маркери ладів |
| Бридж | Палісандр (rosewood) |
| Глибина корпусу | 96 - 116 мм |
| Верхній поріжок | Поліуретан, ширина: 43 мм |
| Нижній поріжок | Поліуретан |
| Лади | 20 |
| Мензура | 634мм (25") |
| Механіка | Хром, кілки відкритого типу TM-14P |
| Струни | 12-53 |
| Колір | Натуральний матовий - Natural Satin |
| Гарантія | 12 місяців (на механічні компоненти інструменту) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
| Комплектація | Гітара, анкерний ключ |
| Виробництво | Індонезія |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект

| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | 10 551 грн | 6 999 грн | 12 216 грн |
| Дизайн гітари | Традиційний вестерн (Дредноут) | Традиційний вестерн (Дредноут) | Традиційний вестерн (Дредноут) |
| Верхня дека | Ялина (Spruce) | Ялина (Spruce) | Ялина (Spruce) |
| Нижня дека | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) | Меранті (Meranti) | Нато (Nato) |
| Обичайка | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) | Меранті (Meranti) | Нато (Nato) |
| Окантовка | Ні | Чорна по деці | Пластикова по корпусу (Cream+Black) |
| Гриф | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) з накладкою з палісандра (Rosewood) | Нато (Nato) з палісандровою (Rosewood) накладкою | Нато (Nato) з палісандровою (Rosewood) накладкою |
| Радіус накладки грифа | 400 мм | 400 мм | 400 мм |
| Інкрустація | Точки - маркери ладів | Точки - маркери ладів | Крапки - маркери ладів |
| Бридж | Палісандр (rosewood) | Палісандр (rosewood) | Палісандр (Rosewood) |
| Глибина корпусу | 96 - 116 мм | 96 - 116 мм | 96-116 мм |
| Верхній поріжок | Поліуретан, ширина: 43 мм | Поліуретан, ширина: 43 мм | 43 мм |
| Нижній поріжок | Поліуретан | Поліуретан | Поліуретан |
| Лади | 20 | 20 | 20 |
| Мензура | 634мм (25") | 634мм (25") | 634 мм (25") |
| Механіка | Хром, кілки відкритого типу TM-14P | Хром, кілки відкритого типу TM-14P | Die-Cast, хромована |
| Струни | 12-53 | 12-53 | 12-52 |
| Колір | Натуральний матовий - Natural Satin | Натуральний - Natural | Натуральний глянсовий лак - Natural |
| Гарантія | 12 місяців (на механічні компоненти інструменту) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування | 12 місяців (на механічні компоненти інструменту) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування | 12 місяців (на механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
| Комплектація | Гітара, анкерний ключ | Гітара, анкерний ключ | Гітара, анкерний ключ |
| Виробництво | Індонезія | Індія | Індонезія |
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!