[2022-10-28] Новинка: Лімітована серія медіаторів DUNLOP BAVOVNA!
100% коштів з продажу йдуть на допомогу ЗСУДрузі! Зустрічайте лімітовану серію медіаторів Dunlop Tortex Wedge Custom Bavovna

Dunlop Tortex Wedge Custom Bavovna

БАВОВНА для нас українців - це символ надзвичайної ефективності ЗСУ, крайньої недолугості рос-пропаганди та причина тривожного сну і панічних атак у рядової русні.

 

Купуючи цей продукт ти наближаєш перемогу! 100% коштів з продажу йдуть на допомогу ЗСУ.

 

Детальніше про медіатори Tortex Wedge:

Медіатори серії Wedge виготовлені з того ж легендарного матеріалу що і стандартні Tortex, але відрізняються від них більш широкої площею захвату для додаткового контролю при грі, і загостреним кінчиком для максимальної точності звуковидобування.

 

Медіатори серії Tortex вперше з'явилися в 1981 році і спочатку розроблялися для того, щоб стати високоякісної заміною традиційних медіаторів з черепашачого панцира. Новаторське творіння Джима Данлопа не тільки з легкістю виконало цю задачу, але і встановило нові стандарти медіаторів, ставши еталоном, на який рівняються абсолютно всі.

 

Взявши за основу точність, стабільність і кольорове маркування товщини у популярної серії нейлонових медіаторів Nylon Picks, Джим вирішив створити медіатор з яскравою та енергійною атакою, чудовою міцністю й пружністю, і поліпшеною чіпкою поверхнею. Взявши за основу матеріал Delrin, він витратив більше року, розробляючи спеціальний процес обробки цього складу, щоб розкрити його повний потенціал. Саме цей хитрий процес і відрізняє медіатори Tortex від інших, забезпечуючи їм унікальну чіпку поверхню та агресивну атаку.

 

 

DUNLOP TORTEX WEDGE CUSTOM BAVOVNA
Медиатор
Код товара: 40218

Медиатор, серия Tortex Wedge, спец модель с заказной печатью Bavovna, толщина 1.00мм

15 грн

 Комментарии (0)

Друзья! Пожалуйста, размещайте ваши комментарии исключительно о данной конкретной новости.


Важно! Сообщения с использованием ненормативной лексики, информацией агрессивного содержания, политического толка, а также обсуждение ценовой политики будут блокироваться администрацией сайта. Не тратьте свое время и силы на негатив. Спасибо за понимание! JAM – Твой Музыкальный Магазин!

Ваше имя: