CORT CR200 (Flip Blue)

Код товару: 37836
16 789 грн


(голосів: 8)

Київ, вул. Драгоманова 31-Д

Київ, ТЦ Республіка

Івано-Франківськ, вул. Галицька 99

Електрогітари Cort серії CR

Серія електрогітар Classic Rock - це дизайн, відчуття і характеристики вінтажних інструментів Золотої Ери електрогітар, тих самих, які так любить більшість музикантів. Серце кожної гітари серії CR - спеціально підібрані звукознімачі ClassicRocker, мають автентичне класичне"фатальне" звучання.

Класичний дизайн

Корпус моделі CR-200 виготовлений з червоного дерева, улюбленого багатьма гітаристами за м'яке, щільне звучання з виразною серединою. Класичний, перевірений часом дизайн з одним вирізом і арочним топом, а також конструкція з вклеєним грифом завершують вигляд інструменту.

Звукознімачі Voiced Tone VTH-59

Компанія Cort дуже серйозно підходить до гітарного звучання. Завдяки багаторічному досвіду виготовлення мільйонів чудових інструментів і звукознімачів для них, фахівці Cort змогли створити звукознімачі серії Voiced Tone. Головна перевага цих звукознімачів - вони ідеально підходять для електрогітар Cort, оскільки були розроблені спеціально для них.Хамбакер VTH-59 - класичний вінтажний звукознімач, обладнаний магнітом Alnico II задля отримання м'якого і органічного звучання на кшталт легендарної моделі PAF.

Кілки типу Kluson

Кілки типу Kluson, що користуються популярністю в усьому світі, не тільки додають автентичності вигляду CR-200, але також відрізняються плавним м'яким ходом і відмінно тримають стрій.

Бридж Tune-o-matic

CR-200 оснащується перевіреним десятиліттями бриджем типу Tune-o-matic і струнотримачем Stop Bar, що забезпечують покращений сустейн, чудову стабільність строю і точне інтонування кожної зіграної ноти.

Верхній поріжок Graph Tech Nubone

NuBone - це особливий вид полімерного матеріалу TUSQ, розробленого компанією Graph Tech. У порівнянні зі стандартним пластиковим поріжком, NuBone відрізняється поліпшеною передачею басів і високих частот, меншою вагою і практично повною відсутністю"мертвих нот" завдяки чудовим резонансним характеристикам.

Покриття Flip Blue

Нове перламутрове забарвлення моделі CR200 притягує погляди як магнітом. Гітаристи, які цінують незвичайні фішки, особливо оцінять її приголомшливий хамелеоноподібний синій колір, який поступово змінює свій відтінок залежно від кута огляду і освітлення.Тип конструкції Вклеєний гриф
Корпус Червоне дерево (Mahogany)
Мензура 24,75"(628мм)
Гриф Червоне дерево (Mahogany)
Накладка грифа Ятоба (Jatoba)
Радіус накладки грифа 305мм (12")
Інкрустація Перламутрові блоки - маркери ладів
Окантовка Біла по корпусу і грифу
Бридж Tune-o-Matic, струнотримач Stop Bar
Звукознімачі Voiced Tone VTH-59 (H-H)
Лади 22/Large (2.7мм)
Верхній поріжок 42мм
Механіка нікельована
Кілки Vintage
Управління 2 гучності, 2 тембри, 3-позиційний перемикач
Колір Синій хамелеон - Flip Blue (FBL)
Комплектація Гітара, ключі
Виробництво Індонезія
Гарантія 12 місяців (на електронні та механічні компоненти)