CORT CR250 (Dark Blue Burst)

Код товару: 37838
17 298 грн


(голосів: 13)

Київ, ТЦ Globus

Київ, ТЦ Ocean Plaza

Київ, ТЦ Dream

Київ, ТЦ Cosmo Multimall

Київ, ТЦ Республіка

Івано-Франківськ, вул. Галицька 99

Електрогітари Cort серії CR

Серія електрогітар Classic Rock - це дизайн, відчуття і характеристики вінтажних інструментів Золотої Ери електрогітар, тих самих, які так любить більшість музикантів. Серце кожної гітари серії CR - спеціально підібрані звукознімачі ClassicRocker - мають автентичне класичне "рокове" звучання.

Класичний дизайн

Корпус моделі CR-250 виготовлений з червоного дерева, улюбленого багатьма гітаристами за м'яке, щільне звучання з виразною серединою. Класичний, перевірений часом дизайн з одним вирізом і арочним топом з хвилястого клена, а також конструкція з вклеєним грифом, завершують вишуканий дизайн інструмента.

Звукознімачі Voiced Tone VTH-59

Компанія Cort дуже серйозно підходить до гітарного звучання. Завдяки багаторічному досвіду виготовлення мільйонів чудових інструментів і звукознімачів для них, фахівці Cort змогли створити звукознімачі серії Voiced Tone. Головна перевага цих звукознімачів - вони ідеально підходять для електрогітар Cort, оскільки були розроблені спеціально для них.Хамбакер VTH-59 - класичний вінтажний звукознімач, обладнаний магнітом Alnico II задля отримання м'якого і органічного звучання на кшталт легендарної моделі PAF.

Кілки типу Kluson

Кілки типу Kluson, що користуються популярністю в усьому світі, не лише додають автентичності вигляду CR-250, але також вирізняються плавним м'яким ходом і відмінно тримають стрій.

Бридж Tune-o-matic

CR-250 оснащується перевіреним десятиліттями бриджем типу Tune-o-matic і струнотримачем Stop Bar, які забезпечують поліпшений сустейн, чудову стабільність строю і точне інтонування кожної зіграної ноти.

Верхній поріжок Graph Tech Nubone

NuBone - це особливий вид полімерного матеріалу TUSQ, розробленого компанією Graph Tech. У порівнянні зі стандартним пластиковим поріжком, NuBone вирізняється покращеною передачею басів і високих частот, меншою вагою і практично повною відсутністю "мертвих нот" завдяки чудовим резонансним характеристикам.

Тип конструкції Вклеєний гриф
Корпус Червоне дерево (Mahogany) з кленовим топом (шпон)
Мензура 24,75"(628мм)
Гриф Червоне дерево (Mahogany)
Накладка грифа Ятоба (Jatoba)
Профіль грифа "Vintage C"
Радіус накладки грифа 12" (305 мм)
Інкрустація Перламутрові блоки - маркери ладів
Окантовка Біла по корпусу і грифу
Бридж Tune-o-Matic, струнотримач Stop Bar
Звукознімачі 2 хамбакера Voiced Tone VTH-59
Лади 22/Large (2.7мм)
Верхній поріжок Nubone, ширина: 42мм
Механіка нікельована
Кілки Vintage
Управління 2 гучності, 2 тембри, 3-позиційний перемикач
Колір Темно-синій - Dark Blue Burst (DBB)
Комплектація Гітара, ключі
Виробництво Індонезія
Гарантія 12 місяців (на електронні та механічні компоненти)