Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
За останні тридцять років Кірк і Metallica змінили обличчя сучасної музики, продали більше альбомів, ніж будь-яка метал група в історії, і продовжують надихати нові покоління музикантів. Соло Кірка є важливою частиною домінуючого звучання Metallica, і він вже більше двох десятиліть покладається на ESP які створюють для нього інструменти, які відповідають всім його потребам.
LTD KH-602 - це гітара з іменної серії Кірка Хемметта, яка пропонує майже все те саме, що і її дорожча "сестра" ESP KH-2, але за ціною, доступною для більшої кількості музикантів. Тепер ця модель доступна як в оригінальному чорному кольорі (Black), так і в оновленій версії Purple Sparkle, створеній на основі особистого інструмента Кірка ESP Custom.
KH-602 має конструкцію з наскрізним грифом, комфортний корпус із вільхи та надтонкий U-подібний гриф із трьох частин клена. Накладка виготовлена з пау ферро, має 24 extra-jumbo лади та фірмову інкрустацію Кірка у вигляді черепів із кістками. Оснащення інструмента включає тремоло-систему Floyd Rose 1000 та набір іменних активних звукознімачів EMG Kirk Hammett Bone Breaker. Це потужна гітара, розроблена для професійного студійного запису та живих виступів, що ідеально підійде будь-якому серйозному виконавцю важкої музики.
| Тип конструкції | Наскрізний гриф (Neck Thru) |
| Корпус | Вільха (Alder) |
| Мензура | 25.5" (648мм) |
| Гриф | Клен, 3 частини (Maple) |
| Накладка грифа | Пао феро (Pau Ferro) |
| Профіль грифа | Extra Thin U |
| Радіус накладки грифа | 350мм |
| Інкрустація | Черепи та кістки, назва моделі на 24-му ладу |
| Бридж | Floyd Rose 1000 series |
| Звукознімачі | EMG Bone Breaker Set (H-H) |
| Лади | 24 лади XJ |
| Верхній поріжок | 42мм (замковий) |
| Механіка | Чорна |
| Кілки | LTD |
| Управління | 2 гучності, 1 тон, 3-позиційний перемикач |
| Колір | Пурпуровий металік (Purple Sparkle) |
| Струни | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера та тремоло, фірмовий кейс |
| Виробництво | Корея |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
| Додаткові дані | Підписна модель Kirk Hammett (Metallica) |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | Уточнюйте вартість | 59 664 грн | 34 309 грн |
| Тип конструкції | Наскрізний гриф (Neck Thru) | Наскрізний гриф (neck thru) | Гриф на болтах |
| Корпус | Вільха (Alder) | Вільха (alder) | Липа (Basswood) |
| Мензура | 25.5" (648мм) | 25.5" (648мм) | 25,5" (648мм) |
| Гриф | Клен, 3 частини (Maple) | Клен, 3 частини (3Pc Maple) | Клен (Maple) |
| Накладка грифа | Пао феро (Pau Ferro) | Чорне дерево (Ebony) | Палісандр (Rosewood) |
| Профіль грифа | Extra Thin U | Extra Thin U | Extra Thin U |
| Радіус накладки грифа | 350мм | 350мм | 350мм |
| Інкрустація | Черепи та кістки, назва моделі на 24-му ладу | Зірки | Черепи та кістки |
| Окантовка | Біла, по грифу | ||
| Бридж | Floyd Rose 1000 series | Тремоло Kahler Hybrid | Floyd Rose Special |
| Звукознімачі | EMG Bone Breaker Set (H-H) | EMG 81 / EMG 85 | ESP LH-301B / ESP LH-301N |
| Лади | 24 лади XJ | 24XJ | 24 XJ |
| Верхній поріжок | 42мм (замковий) | 42мм (замковий) | 42мм |
| Механіка | Чорна | Чорна | Чорний |
| Кілки | LTD | Grover | LTD |
| Управління | 2 гучності, 1 тон, 3-позиційний перемикач | 1 гучність, 1 тон, 3-позиційний перемикач | 2 гучності, 1 тон, 3-позиційний перемикач |
| Колір | Пурпуровий металік (Purple Sparkle) | Чорний (BLK) | Чорний - Black (BLK) |
| Струни | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера та тремоло, фірмовий кейс | Гітара, ключі для анкера і тремоло, фірмовий кейс | Гітара, ключі для анкера і тремоло |
| Виробництво | Корея | Корея | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
| Додаткові дані | Підписна модель Kirk Hammett (Metallica) | Підписна модель Jeff Hanemann (Slayer) | Підписна модель Kirk Hammett (Metallica) |
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!