Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Він має конструкцію з грифом на болтах, корпус з червоного дерева, кленовий гриф оснащений накладкою з ятоба та 24 екстра-джамбо ладами. LTD MH-200QM NT випускається в ефектному кольорі See Thru Balck Cherry з бриджем Tune'o'matic і потужними, панчевими звукознімачами ESP Designed.
| Тип конструкції | Гриф на болтах (Bolt-On) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) із топом зі хвилястого клена (Quilted Maple) |
| Мензура | 25.5" |
| Гриф | Клен (Maple) |
| Накладка грифа | Ятоба (Roasted Jatoba) |
| Профіль грифа | Thin U |
| Радіус накладки грифа | 350мм |
| Інкрустація | Зміщені блоки - маркери ладів |
| Окантовка | Біла по грифу |
| Бридж | TOM (струни крізь корпус) |
| Звукознімачі | ESP Designed LH-150B/LH-150N |
| Лади | 24 XJ |
| Верхній поріжок | 42мм |
| Механіка | Чорна |
| Кілки | LTD |
| Управління | 1 гучність, 1 тон, 3-позиційний перемикач |
| Колір | Червоний - STBC (See Thru Black Cherry) |
| Струни | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект

Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!