Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Сплачуй частинами
До 5-ти місяців без переплат
6 платежів по
5 156 грн
Швидка доставка
Актуальна наявність товару:
Він має конструкцію з грифом на болтах, корпус з червоного дерева, кленовий гриф з накладкою з палісандру та 24-ма екстра-джамбо ладами. LTD MH-200 випускається у чорному кольорі з тремоло LTD by Floyd Rose і потужними, панчевими звукознімачами ESP Designed.
| Тип конструкції | Гриф на болтах (Bolt-On) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) |
| Мензура | 25.5" |
| Гриф | Клен (Maple) |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) |
| Профіль грифа | Thin U |
| Радіус накладки грифа | 350мм |
| Інкрустація | Зміщені блоки - маркери ладів |
| Окантовка | Біла по грифу |
| Бридж | FR by Floyd Rose |
| Звукознімачі | ESP Designed LH-150B/LH-150N |
| Лади | 24 XJ |
| Верхній поріжок | 42мм (замковий) |
| Механіка | Чорна |
| Кілки | LTD |
| Управління | 1 гучність, 1 тон (пуш-пул), 3-позиційний перемикач |
| Колір | Чорний - BLK (Black) |
| Струни | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і тремоло |
| Виробництво | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект

| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | 30 932 грн | 32 082 грн | 30 619 грн |
| Тип конструкції | Гриф на болтах (Bolt-On) | Гриф на болтах (Bolt-On) | Гриф на болтах (Bolt-On) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) із топом зі хвилястого клена (Flamed Maple) | Червоне дерево (Mahogany) із топом зі хвилястого клена (Quilted Maple) |
| Мензура | 25.5" | 25.5" | 25.5" |
| Гриф | Клен (Maple) | Клен (Maple) | Клен (Maple) |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) | Палісандр (Rosewood) | Ятоба (Roasted Jatoba) |
| Профіль грифа | Thin U | Extra Thin U | Thin U |
| Радіус накладки грифа | 350мм | 350мм | 350мм |
| Інкрустація | Зміщені блоки - маркери ладів | Зміщені точки - маркери ладів | Зміщені блоки - маркери ладів |
| Окантовка | Біла по грифу | Біла по грифу | Біла по грифу |
| Бридж | FR by Floyd Rose | FR by Floyd Rose | TOM (струни крізь корпус) |
| Звукознімачі | ESP Designed LH-150B/LH-150N | ESP Designed LH-150B/LH-150N | ESP Designed LH-150B/LH-150N |
| Лади | 24 XJ | 24 XJ | 24 XJ |
| Верхній поріжок | 42мм (замковий) | 43мм, замковий | 42мм |
| Механіка | Чорна | Чорна | Чорна |
| Кілки | LTD | LTD | LTD |
| Управління | 1 гучність, 1 тон (пуш-пул), 3-позиційний перемикач | 1 гучність, 1 тон (пуш-пул), 3-позиційний перемикач | 1 гучність, 1 тон, 3-позиційний перемикач |
| Колір | Чорний - BLK (Black) | Чорний напівпрозорий лак - STBLK (See Thru Black) | Червоний - STBC (See Thru Black Cherry) |
| Струни | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і тремоло | Гітара, ключі для анкера і тремоло | Гітара, ключі для анкера і бриджу |
| Виробництво | Індонезія | Індонезія | Китай |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!