Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Доступна в кольорі Obsidian Metallic, модель LTD MT-I базується на формі корпусу MH з випуклим верхом та реверсною головою грифа, де кілки розташовані в одну лінію. Ця видатна гітара має конструкцію з глибоко вклеєним грифом (set-thru), мензуру 25,5 дюймів та поєднує корпус із червоного дерева з топом із білого ясена та грифом із трьох частин клена. Накладка з бездоганно гладкого макасарського чорного дерева має мультирадіус та 24 лади medium-jumbo, виготовлені з нержавіючої сталі.
Відповідно до чітких вимог Міка, LTD MT-I оснащена набором особливих, унікальних характеристик, які не зустрічаються в жодній іншій моделі LTD. Серед них - поріжок Graph Tech Black TUSQ XL, замкові кілки Hipshot Grip-Lock з відкритим механізмом, масивний, повністю латунний фіксований бридж Hipshot Hi-Mass, а також сині люмінесцентні бокові маркери Luminlay.
Електроніка представлена іменним звукознімачем Fishman Fluence Mick Thomson Signature з низькопрофільним 3-позиційним перемикачем для вибору між режимами Voice 1, Voice 1 із підсиленням баса та Voice 2, а також регулятором гучності з функцією пуш-пул для активації Voice 3. У комплект входить фірмовий жорсткий кейс ESP.
| Тип конструкції | Глибоко вклеєний гриф (Set-Thru) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) із топом з білого ясеню (White Ash) |
| Мензура | 25,5" |
| Гриф | Клен (Maple), 3 частини |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Macassar Ebony) |
| Профіль грифа | Thin U |
| Радіус накладки грифа | 300-400мм змінний радіус |
| Інкрустація | немає |
| Окантовка | Чорна по грифу |
| Бридж | Бридж Hipshot Ibby HM/струни крізь корпус |
| Звукознімачі | Fishman Fluence Mick Thomson |
| Лади | 24 MJ (нержавіюча сталь) |
| Верхній поріжок | 42 мм (Graph Tech TUSQ XL Black) |
| Механіка | Чорна |
| Кілки | Замкові Hipshot Grip-Lock Open |
| Управління | 1 гучність (пуш-пул для Voice 3), 3-позиційний перемикач (Voice 1, Voice 1 w/ Bass Shift, Voice 2) |
| Колір | Обсидіановий металік - Obsidian Metallic (OBSM) |
| Струни | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу, фірмовий кейс |
| Виробництво | Корея |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
| Додаткові дані | Підписна модель Mick Thomson (Slipknot) |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | Уточнюйте вартість | 125 752 грн | 62 631 грн |
| Тип конструкції | Глибоко вклеєний гриф (Set-Thru) | Наскрізний гриф (neck thru) | Наскрізний гриф (neck thru) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) із топом з білого ясеню (White Ash) | Червоне дерево (Mahogany) із топом із хвилястого клена (Quilted Maple) | Вільха (Alder) |
| Мензура | 25,5" | 25.5" | 25,5" |
| Гриф | Клен (Maple), 3 частини | Клен (Maple), три частини | Клен (Maple), 3 частини |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Macassar Ebony) | Чорне дерево (Ebony) | Чорне дерево (Macassar Ebony) |
| Профіль грифа | Thin U | Thin U | Extra Thin U |
| Радіус накладки грифа | 300-400мм змінний радіус | 305мм | 350мм |
| Інкрустація | немає | Блоки, напис ESP на 12-му ладу | немає |
| Окантовка | Чорна по грифу | Біла по корпусу і грифу | немає |
| Бридж | Бридж Hipshot Ibby HM/струни крізь корпус | Tune-o-Matic Gotoh, струни крізь корпус | Тремоло Floyd Rose 1000 Series |
| Звукознімачі | Fishman Fluence Mick Thomson | EMG 57TW Brushed Black Chrome/66TW Brushed Black Chrome | Seymour Duncan Blackened Black Winter |
| Лади | 24 MJ (нержавіюча сталь) | 24 лади XJ | 24 XJ (нержавіюча сталь) |
| Верхній поріжок | 42 мм (Graph Tech TUSQ XL Black) | Кістяний, 42 мм | 43мм, замковий |
| Механіка | Чорна | Чорна | Чорна |
| Кілки | Замкові Hipshot Grip-Lock Open | GOTOH SG360-07 MG-T, замкові | Grover |
| Управління | 1 гучність (пуш-пул для Voice 3), 3-позиційний перемикач (Voice 1, Voice 1 w/ Bass Shift, Voice 2) | 1 гучність (пуш-пул), 1 тон (пуш-пул), 3-позиційний перемикач | 1 гучність |
| Колір | Обсидіановий металік - Obsidian Metallic (OBSM) | Прозорий чорний лак - STBLKSB (See Thru Black Sunburst) | Чорний матовий - Black Satin (BLKS) |
| Струни | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) | Elixir Nanoweb Light (10-46) | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу, фірмовий кейс | Гітара, кейс, ключі для анкера і бриджу, стреплоки ESP | Гітара, ключі для анкера і тремоло |
| Виробництво | Корея | Японія | Корея |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
| Додаткові дані | Підписна модель Mick Thomson (Slipknot) |
Мік Томсон зі Slipknot представляє Signature Series LTD MT-I
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!