FGN JIL3-ASH-DE664R Iliad Dark Evolution Series (Open Pore Black)
Код товару: 41028
JIL3-ASH-DE664R Iliad Dark Evolution Series (Open Pore Black), зображення 1
JIL3-ASH-DE664R Iliad Dark Evolution Series (Open Pore Black), зображення 2
JIL3-ASH-DE664R Iliad Dark Evolution Series (Open Pore Black), зображення 3
JIL3-ASH-DE664R Iliad Dark Evolution Series (Open Pore Black), зображення 4
JIL3-ASH-DE664R Iliad Dark Evolution Series (Open Pore Black), зображення 5
JIL3-ASH-DE664R Iliad Dark Evolution Series (Open Pore Black), зображення 6
Код товару: 41028
Поділися з друзями:
Очікується поставка
Інші кольори:
  • Немає в наявності
    Відкритий білий - Open Pore White (OPW)
Електрогітара Iliad Dark Evolution Series
Корпус з ясена
Кілки Gotoh
Circle Fretting System (CFS)
Мультірадіус
Думка музикантів
J-Standard Smooth Fret Edge
J-Standard Smooth Fret Edge
Активні звукознімачі Fishman Fluence Modern Humbucker
Тип конструкції Гриф на болтах
Корпус Ясен (ash)
Мензура 26.14"(664мм)
Гриф клен
Накладка грифа Палісандр (Rosewood)
Профіль грифа U-Shape
Радіус накладки грифа Мультірадіус 250-350R
Інкрустація Зміщені точки-маркери ладів
Окантовка Біла по корпусу
Бридж FB-S05
Лади 24F Jumbo (C.F.S)
Верхній поріжок 42 мм
Механіка Чорна
Кілки Замкові Gotoh SG-381-07 MG-T
Управління 1 гучність (пуш-пул), 1 тон (пуш-пул), 3-позиційний перемикач
Колір Відкритий чорний - Open Pore Black (OPB)
Струни Cтруни D'Addario EXL116 (.011-.052)/"Drop C Tuning"
Комплектація Гітара, ключі для анкера і бриджу, фірмовий чохол
Виробництво Японія
Гарантія 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту)
Офіційна гарантія
12 місяців
Виробництво
Японія
Комплектація
  • Гітара
  • Ключі для анкера і бриджу
  • Фірмовий чохол
Разом з цим товаром купують
Ваш комплект
Вартість комплекту
Порівняй зі схожими моделями
порівняй
зі схожими
моделями
E-II T-B7 (Snow White), зображення 1
TE-200R (Snow White), зображення 1
Рейтинг
0 голосів | 0 відгуків
4 голоси | 0 відгуків
18 голосів | 0 відгуків
Тип конструкції Гриф на болтах Наскрізний гриф (Neck-Thru) Гриф на болтах (Bolt-On)
Корпус Ясен (ash) Вільха (Alder) Червоне дерево (Mahogany)
Мензура 26.14"(664мм) 27" (баритон) 25,5"