YAMAHA LL6 ARE (Brown Sunburst)

Код товару: 33393
29 043 грн


(голосів: 2)

Київ, ТЦ Dream

Електроакустична гітара класу люкс

Виготовлені з використанням перевірених часом технологій, акустичні гітари серії L втілюють в собі багаторічний досвід і традиції компанії Yamaha в виготовленні акустичних інструментів. Ці інструменти створені для того щоб задовольнити потреби навіть найвибагливішого сучасного гітариста. Класична форма деки й витончена перламутрова інкрустація - ці гітари поєднують глибоке насичене звучання, неперевершену зручність гри та чудову динаміку.

 

Для виступів на сцені, ми оснастили LL6 ARE високоякісним звукознімачем, здатним передати кожен нюанс вашого виконання, і дозволити вам зосередитись на музиці.

 

Технологія ARE

ARE (Acoustic Resonance Enhancement) - це оригінальна технологія перетворення деревини, розроблена Yamaha. Інструменти виготовлені з деревини із застосуванням цієї технології отримують тональний багатство звучання характерне "дорослим" розіграним інструментам, активно використовується довгі роки.

Технологія ARE грунтується на ретельно і точно контрольованій вологості і температурі для управління молекулярними властивостями деревини в сторону акустично більш оптимальних (схожих з молекулярною структурою деревини в інструментах, на яких грають багато років).

  • Цей процес відбувається без застосування хімікатів, тому для навколишнього середовища він безпечний.
  • Дана перебудова веде до створення відповідних ідеальних акустичних умов.

Зображення вище показують порівняння акустичних спектральних характеристик, вимірювання в однакових умовах для звичайної гітари і гітари L серії із застосуванням технології A.R.E. Зверніть увагу на збільшену інтенсивність і сустейн в низькочастотному діапазоні та вирівнювання по рівню среднечастотного діапазону, що в підсумку виливається в більш збалансоване й ясне звучання басів з використанням A.R.E. Також важливо відзначити, що високі частоти мають менший час загасання після атаки, створюючи більш "гостре" звучання.

 

Це вагомий доказ того, що A.R.E. ефективна в створенні бажаних змін в акустичних характеристиках деревини. Але й не тільки в теорії, а на практиці інструменти з A.R.E. отримали високу оцінку у великої кількості гітаристів. Більшість з них дали свою оцінку новим інструментам як тим, на яких грали вже багато років.

 

Верхня дека з цільної ялини

Верхня дека LL6 ARE виготовлена ​​з цільної Ялини Енґельмана, що росте в Канаді. Ця порода дерева відрізняється малою вагою і забезпечує насичене звучання з хорошим відгуком.

 

Покращена система зв'язків деки

Система зв'язків деки була ретельно розроблена фахівцями Yamaha. Кожне скалоповане ребро жорсткості презиційно встановлене ​​таким чином, щоб максимально розкрити весь потенціал звучання інструменту.

 

Нижня дека і обичайка з палісандра

Yamaha використовує палісандр для виготовлення обичайки і нижньої деки LL6. Палісандр чудово поєднується з енгельманской ялиною візуально, і сприяє отриманню рівномірного звучання інструменту в усьому його діапазоні.

 

Комфортабельний традиційний профіль грифа

Ретельна доопрацювання і підбір відстані між струнами, висоти струн і окантовки грифа дозволили нам створити новий профіль грифа, що ідеально підходить для сучасних музикантів. Новий профіль забезпечує зручність гри на всій довжині грифа.

 

Гриф з п'яти частин

Новий гриф з червоного дерева посилений двома вставками з палісандра. Особлива конструкція об'єднує гриф, голову грифа і корпус гітари в єдине ціле для отримання потужного багатого звучання. Крім того, така конструкція дозволяє збільшити міцність і стабільність грифа та значно знижує ймовірність його деформації.

 

Форма корпусу LL

Традиційна форма корпусу гітар Yamaha LL відрізняється об'ємним звучанням, з великим динамічним діапазоном і чудовим тональним балансом. Прекрасне чисте звучання цього інструмента - результат багаторічних розробок компанії Yamaha спільно з професійними музикантами всього світу.

 

Звукознімач SRT Zero Impact

Система SRT Zero Impact Pickup - це наша новітня розробка. Пасивна конфігурація дозволяє мінімізувати вплив електроніки на звучання інструмента. Індивідуальні п'єзоелектричні елементи для кожної струни точно передають динамічне звучання LL6 ARE та забезпечують чудову читаність інструмента під час гри з групою.Дизайн гітари Yamaha Original Jumbo
Верхня дека Цілісна Енгельманская ялина A.R.E. (Solid Engelmann Spruce)
Нижня дека Палісандр
Обичайка Палісандр
Глибина корпусу 100-125 мм
Гриф Червоне дерево посилене палісандром (5 шматків), з накладкою з палісандра
Бридж Палісандр
Верхній поріжок Пластик, 44 мм
Нижній поріжок Пластик
Інкрустація Точки - маркери ладів
Механіка Позолочена
Мензура 650мм
Лади 20
Струни Elixir NANOWEB 80/20 Bronze Light
Звукознімачі Пасивний п'езодатчік SRT Zero Impact Pickup
Кілки Закритого типу TM29G
Окантовка Кремова + чорна
Колір Коричневий санберст - BS (Brown Sunburst)
Виробництво Китай
Гарантія 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування
Комплектація Гітара, анкерний ключ, жорсткий чохол