Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Сплачуй частинами
До 5-ти місяців без переплат
6 платежів по
5 882 грн
Швидка доставка
Актуальна наявність товару:

Акустичні гітари A-Series створені для професійних музикантів. Неважливо, виступаєте ви на сцені або записуєтеся в студії, чи граєте ви без підключення або використовуєте звукознімач - ці гітари забезпечать вам те саме звучання і зручність гри, які ви так довго шукали. Тисячі годин розробки, створення прототипів, удосконалень і польових випробувань в поєднанні з більш ніж півстолітнім досвідом виготовлення гітар дозволили нам створити інструменти A-Series - гітари, які поєднують в собі досягнення сучасних технологій з багаторічними традиціями кращих гітарних майстрів.
Обичайка і нижня дека Yamaha AC1M виготовлені з червоного дерева, а верхня дека - з відібраної вручну ситхінскої ялини. Оригінальна форма корпусу в поєднанні зі звукознімачем SRT і аналоговим преампом System 66 забезпечують насичене яскраве звучання.
Верхня дека AC1M виготовлена з цільної ситхінской ялини. Ця порода дерева відрізняється малою вагою і забезпечує насичене звучання з хорошим відгуком. Обичайка і нижня дека виготовлені з червоного дерева.
Для зручного доступу регулятори вбудованого п'єзоелектричного датчика розташовані на верхній стороні обичайки інструменту. Відсік для батарейок розташований з тієї ж сторони поруч з грифом для більш зручної їх заміни.

У System66 входить унікальний розроблений компанією Yamaha п'єзоелектричний звукознімач, розташований під нижнім поріжком. На панелі розташовані регулятори управління трьохсмуговим еквалайзером (з параметричною серединою) і хроматичний тюнер для найбільш точного налаштування. Живлення забезпечується пальчиковими батарейками АА.
| Дизайн гітари | Зменшений корпус типу Concert із вирізом |
| Верхня дека | Цілісна ситхінська ялина (Solid Sitka Spruce) |
| Нижня дека | Червоне дерево (Mahogany) |
| Обичайка | Червоне дерево (Mahogany) |
| Глибина корпусу | 100-120мм |
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany) |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) |
| Бридж | Палісандр (Rosewood) |
| Верхній поріжок | 43мм (пластик) |
| Нижній поріжок | Пластик |
| Розетка | Чорно-біла декорація |
| Інкрустація | Крапки - маркери ладів |
| Механіка | Хром |
| Мензура | 650мм (25 9/16”) |
| Лади | 20 |
| Струни | Elixir NANOWEB 80/20 Bronze Light (12-53) |
| Система зв'язок деки | Scalloped X-Bracing |
| Звукознімачі | П'езодатчік SRT + аналоговий преамп System66 |
| Управління | 3-смуговий еквалайзер (параметрична середина), тюнер, гучність |
| Кілки | Закритого типу |
| Окантовка | По корпусу (червоне дерево + кремовий пластик) |
| Колір | Натуральний глянсовий лак - (Vintage Natural) |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти інструменту) |
| Комплектація | Гітара, анкерний ключ, супресор |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект

| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | 35 289 грн | 35 520 грн | 38 229 грн |
| Дизайн гітари | Зменшений корпус типу Concert із вирізом | Yamaha Original Jumbo | Зменшений корпус типу Concert із вирізом |
| Верхня дека | Цілісна ситхінська ялина (Solid Sitka Spruce) | Цілісна Енгельманская ялина з технологією A.R.E. (Solid Engelmann Spruce) | Цілісна ситхінська ялина (Solid Sitka Spruce) |
| Нижня дека | Червоне дерево (Mahogany) | Палісандр | Палісандр (rosewood) |
| Обичайка | Червоне дерево (Mahogany) | Палісандр | Палісандр (rosewood) |
| Глибина корпусу | 100-120мм | 100-125 мм | 100-120мм |
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево посилене палісандром (5 шматків), з накладкою з палісандра | Червоне дерево (Mahogany) |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) | Палісандр (rosewood) | |
| Бридж | Палісандр (Rosewood) | Палісандр | Палісандр (Rosewood) |
| Верхній поріжок | 43мм (пластик) | Пластик, 44 мм | 43мм (пластик) |
| Нижній поріжок | Пластик | Пластик | Пластик |
| Розетка | Чорно-біла декорація | Декорація з абалоне + чорно-біла | Чорно-біла декорація |
| Інкрустація | Крапки - маркери ладів | Точки - маркери ладів | Точки - маркери ладів |
| Механіка | Хром | Позолочена | Хром |
| Мензура | 650мм (25 9/16”) | 650мм | 650мм (25 9/16”) |
| Лади | 20 | 20 | 20 |
| Струни | Elixir NANOWEB 80/20 Bronze Light (12-53) | Elixir NANOWEB 80/20 Bronze Light | Elixir NANOWEB 80/20 Bronze Light |
| Система зв'язок деки | Scalloped X-Bracing | Scalloped X-Bracing | |
| Звукознімачі | П'езодатчік SRT + аналоговий преамп System66 | Пасивний п'езодатчік SRT Zero Impact Pickup | П'езодатчік SRT + аналоговий преамп System66 |
| Управління | 3-смуговий еквалайзер (параметрична середина), тюнер, гучність | 3-смуговий еквалайзер (параметрична середина), тюнер, гучність | |
| Кілки | Закритого типу | Закритого типу TM29G | закритого типу |
| Окантовка | По корпусу (червоне дерево + кремовий пластик) | Кремова + чорна по деці і грифу | По корпусу (червоне дерево + кремовий пластик) |
| Колір | Натуральний глянсовий лак - (Vintage Natural) | Natural (NT) | Натуральний глянсовий лак - (Natural) |
| Виробництво | Китай | Китай | Китай |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти інструменту) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти інструменту) |
| Комплектація | Гітара, анкерний ключ, супресор | Гітара, анкерний ключ, жорсткий чохол | Гітара, анкерний ключ, супресор |
Демонстрація Yamaha AC1
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!