MIDI клавіатури


Показувати: 15 30 60

Особливості вибору MIDI клавіатур

Як за зовнішнім виглядом, так і за призначенням, міді клавіатура дуже схожа на синтезатор або навіть на цифрове піаніно. Однак між цими пристроями є істотна різниця.


MIDI клавіатура є чудовою альтернативою повноцінному інструменту. При поєднанні її з комп'ютером ви отримуєте значно більше можливостей. Більш того, з таким пристроєм значно простіше навчатися музичної грамоти, до того ж на ПК є безліч програм, що полегшують цей процес.

Цільове призначення

В залежності від того, для яких цілей призначена MIDI клавіатура, виділяють різні моделі. Вони можуть відрізнятися розміром клавіш, а також кількістю октав.


Для простих музичних композицій досить моделей c діапазоном у дві октави. Також, такий пристрій буде до речі при підборі нот або створення аранжувань.

 

Моделі з 4-ю або 5-ю октавами, які, відповідно, мають 49 і 61 клавішу, дають можливість виконувати навіть складні музичні композиції.

Тип механіки

Цією друге питання, на який варто обов'язково звернути увагу. Залежно від цієї характеристики, клавіатури можуть бути:

 

  • зваженими;
  • напів-взвешеннимі;
  • незваженими.

 

Їх принциповою відмінністю є наявність спеціального обважнення клавіш. Завдяки цьому можливо досягти ефекту механіки як у акустичного фортепіано або рояля. У моделей з зваженою клавіатурою як правило 7 октав (88 клавіш) з молоточковою механікою.

Контролери та інші особливості

Клавіатури можуть мати різну кількість кнопок, регуляторів і контролерів. Серед останніх найбільш значущими є колеса висоти тону (pitch) і модуляції (modulation). Вони зустрічаються в більшості моделей і традиційно розташовані в лівій частині пристрою.


Крім цього, важливий тип підключення. Для цього може бути передбачений USB-інтерфейс, спеціальний кабель. Також варто пам'ятати про те, що до MIDI клавіатурі можуть підключатися додаткові педалі сустейна і експресії.

 

Купити MIDI клавіатуру дуже просто. Досить вибрати відповідну модель в нашому інтернет-магазиніJamі оформити замовлення. У нас ви можете знайти пристрої за доступними цінами від таких відомих і добре зарекомендували виробників, як:

 

  • Alesis ;
  • IK Multimedia;
  • M-Audio;
  • Samson.

 

Доставка купленої продукції здійснюється не тільки по Києву, але і будь-який куточок України в найкоротші терміни.