Каталог > Гітарні ефекти > MOOER > GE250

MOOER GE250

Код товару: 37972
19 814 грн


(голосів: 13)

Київ, ТЦ Ocean Plaza

Київ, ТЦ Cosmo Multimall

Дніпро, ТЦ Мост-Сіті Центр

Пропонуючи підтримку високоякісних імпульсів (IR) і більше функцій, ніж модель GE200, GE250 заповнює прогалину в серії GE від MOOER

Модель GE250 пропонує багато з тих функцій, якими володіють мультиефект-процесори серії GE, такі як 70 моделей підсилювачів, більше 180 моделей різних ефектів, налаштовуємий ланцюжок ефектів, драм-машина, метроном, 70-секундний лупер, а також пресети, що легко настроюються і зберігаються . Він навіть запозичує деякі функції від флагманського GE300, такі як Tone Capture, для створення ваших власних цифрових клонів реальних підсилювачів. MIDI IN/OUT, проста інтеграція інших педалей за допомогою петлі ефектів FX LOOP, і підтримка USB-аудіо з малою затримкою роблять його придатним для живої роботи або записи прямо на ПК.
 

Весь цей багатий функціонал розміщений в новий чорно-білий корпус, щоб виділити його серед інших.

 

Основні особливості:

  • 70 високоякісних моделей підсилювачів, що використовують нелінійну технологію моделювання MOOER з серії MICRO PREAMP. Підтримує завантаження додаткових моделей підсилювачів через програмний редактор.
  • Функція TONE CAPTURE дозволяє вам семпльювати і зберегти ваш реальний підсилювач для створення абсолютно нових моделей цифрових підсилювачів.
  • 10 призначених для користувача слотів для завантаження сторонніх IR-файлів (до 2048 семплів).
  • 11 блоків ефектів з більш ніж 180 високоякісними ефектами, які охоплюють всі типи, від ваших улюблених стомпбоксов і плагінів до студійних рекових приладів.
  • Програмована петля ефектів FX LOOP з опційною маршрутизацією сигнального ланцюга для легкої інтеграції ваших улюблених ефектів і максимальної гнучкості для 4-кабельного методу при підключенню до підсилювача.
  • Стерео виходи (небалансні 1/4"і балансні XLR)
  • MIDI IN і MIDI OUT з функціоналом управління по MIDI.
  • Входи і виходи для студійного запису або живого виконання.
  • Пряме USB-аудіо з малою затримкою дозволяє GE250 використовуватися в якості цифрового аудіоінтерфейсу, а додане програмне забезпечення для редагування робить його універсальним приладом для запису гітари.
Моделей кабінетів, мікрофонів Більше 180
Цифрові виходи USB (24біт, 44.1кГц)
Слотів пам'яті 255
Розміри 324 х 162 х 60 мм
Вага 1.7 кг
Живлення 9В 1А (допускається використання тільки оригінального адаптера)
Комплектація USB кабель, мережевий адаптер, керівництво користувача
Виробництво Китай
Гарантія 12 місяців