Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Сплачуй частинами
До 5-ти місяців без переплат
6 платежів по
12 575 грн
Гітарист Mark Holcomb допомагає досягти цього повноцінного і агресивного звуку за допомогою своїх підписних моделей гітар PRS і звукознімачів Seymour Duncan Scarlet и Scourge. PRS і Марк тісно співпрацювали, щоб розробити справді унікальну гітару для лінійки PRS SE.
Модель SE Mark Holcomb SVN стоїть осібно в лінійці PRS і забезпечує неймовірну зручність гри завдяки деяким унікальним характеристикам, включаючи 24-ладовий гриф з мензурою 26,5" з профілем wide thin і накладкою з чорного дерева. Підписні моделі звукознімачів Марка Холкомба Seymour Duncan Scarlet и Scourge забезпечують правильну кількість гучності і артикуляції незалежно від того, граєте ви складні акорди чи соло, або ж граєте з групою. Інші технічні характеристики включають механіку чорного кольору, трипозиційний перемикач і пуш-пул регулятор тембру для розмикання котушок хамбакерів. Модель оснащена 7-струнним бриджем з конструкцією "струни крізь корпус".
«Мій SE SVN став ідеальним аналогом моєї шестиструнній SE і абсолютної опорою в живих концертах з Periphery. Він розроблений, щоб бути агресивним, але його основні функції дозволяють йому бути досить різноманітним, щоб однаково ефективно обробляти чисті і "mid gain" тони. Якщо ви грали на моєму шестиструнному SE, ви відчуєте, що ця модель базується на тому, що ми створили з першої гітарою і не тільки». - Mark Holcomb, Periphery
| Тип конструкції | Вклеєний гриф (set neck) |
| Корпус | Червоне дерево з топом з клена |
| Мензура | 26,5" |
| Гриф | Клен (з матовим покриттям) |
| Накладка грифа | Чорне дерево (ebony) |
| Товщина грифа | 13/16" (1/2 лад), 57/64" (12 1/2 лад) |
| Профіль грифа | Wide Thin SVN |
| Ширина грифа | 1 57/64" (верхній поріжок), 2 5/8" (стик грифа з корпусом) |
| Радіус накладки грифа | 20" |
| Інкрустація | Маркери ладів типу"Birds" |
| Окантовка | Біла по грифу |
| Бридж | Plate Style (String-Through) |
| Звукознімачі | Mark Holcomb Signature Seymour Duncan Scarlet 7/Scourge 7 (H-H) |
| Лади | 24 |
| Механіка | Black |
| Кілки | PRS-Designed Tuners |
| Управління | 1 гучність, 1 тон (пуш-пул), 3-позиційний перемикач |
| Колір | Holcomb Blue Burst |
| Струни | 10 - 64 |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і тремоло, фірмовий чохол |
| Виробництво | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект
| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | 75 449 грн | 62 631 грн | 77 121 грн |
| Тип конструкції | Вклеєний гриф (set neck) | Глибоко вклеєний гриф (Set-Thru) | Наскрізний гриф (Neck-Thru) |
| Корпус | Червоне дерево з топом з клена | Червоне дерево (Mahogany) із кленовим топом (Flamed Maple) | Вільха (Alder) з топом з хвилястого клена (Flamed Maple) |
| Мензура | 26,5" | 25,5" | 25,5" |
| Гриф | Клен (з матовим покриттям) | Клен (Maple), 3 частини | Клен (Maple), 3 частини |
| Накладка грифа | Чорне дерево (ebony) | Чорне дерево (Macassar Ebony) | Клен (Maple) |
| Товщина грифа | 13/16" (1/2 лад), 57/64" (12 1/2 лад) | ||
| Профіль грифа | Wide Thin SVN | Thin U | Thin U |
| Ширина грифа | 1 57/64" (верхній поріжок), 2 5/8" (стик грифа з корпусом) | ||
| Радіус накладки грифа | 20" | 350мм | 350мм |
| Інкрустація | Маркери ладів типу"Birds" | Зміщені блоки - маркери ладів | Білі блоки |
| Окантовка | Біла по грифу | Біла, по корпусу і грифу | Біла, по корпусу і грифу |
| Бридж | Plate Style (String-Through) | Фіксований бридж Hipshot/струни крізь корпус | Floyd Rose 1000 Series тремоло |
| Звукознімачі | Mark Holcomb Signature Seymour Duncan Scarlet 7/Scourge 7 (H-H) | Seymour Duncan Pegasus 7/Sentient 7 | DiMarzio Crunchlab 7/LiquiFire 7 |
| Лади | 24 | 24 XJ (нержавіюча сталь) | 24 XJ |
| Верхній поріжок | 48мм | 48мм | |
| Механіка | Black | Чорна | Чорна |
| Кілки | PRS-Designed Tuners | Замкові LTD | Замкові ESP |
| Управління | 1 гучність, 1 тон (пуш-пул), 3-позиційний перемикач | Гучність/тембр (пуш-пул)/3-позиційний перемикач | Гучність, 3-позиційний перемикач |
| Колір | Holcomb Blue Burst | Чорний прозорий - STBLK (See Thru Black) | Чорний прозорий - STBLK (See Thru Black) |
| Струни | 10 - 64 | D'Addario XL110-7 (.010/.013/.017/.026/.036/.046/.059) | D'Addario XL120-7 (.010/.013/.017/.026/.036/.046/.059) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і тремоло, фірмовий чохол | Гітара, ключі для анкера і бриджу | Гітара, ключі для анкера і бриджу |
| Виробництво | Індонезія | Корея | Корея |
| Гарантія | 12 місяців | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
| Додаткові дані | Підписна модель Ben Savage (Whitechapel) |
PRS SE Mark Holcomb SVN 2023
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!