YAMAHA Revstar RS320 (Ice Blue)

Код товару: 39048
22 191 грн


(голосів: 4)

Київ, вул. Драгоманова 31-Д

Київ, ТЦ Cosmo Multimall

YAMAHA REVSTAR JAM.UA

При створенні нової лінійки електрогітар Revstar ми надихалися вінтажними мотоциклами-чоперами, чудовою японською аудіоапаратурою та півстолітньою спадщиною компанії Yamaha в створенні гітар. Кожна деталь кожної моделі REVSTAR була скрупульозно розроблена для того, щоб донести до вас всю унікальність та індивідуальність цього інструменту.

Оновлені контури і вигини корпусу, харизматичні кольори та унікальне покриття корпусу, звукознімачі створені для того щоб максимально розкрити характер гітари... Колекція Revstar включає в себе інструменти, такі ж унікальні як і гітаристи, що грають на них. В цьому і полягає головна ідея Revstar. Гітара Revstar - твоя друга половина.

 

Звучання

Натхненне первісною міццю, унікальне звучання REVSTAR одночасно щільне і елегантне. Інженери Yamaha ретельно відбирали дерево і створювали звукознімачі для того, щоб пробудити внутрішнє, органічне звучання інструменту. В результаті кожна електрогітара Revstar звучить так само приголомшливо як і виглядає.

Звукознімачі

Оригінальні датчики Revstar були створені з нуля для того щоб максимально розкрити звучання кожної гітари. У процесі розробки, кожна модель тестувалася з більш ніж 50-ма прототипами звукознімачів, що поєднували різні комбінації матеріалів дроту, кількості витків, магнітів і т.д. У підсумку, були підібрані оптимальні характеристики для кожної моделі, і так з'явилися датчики Revstar.

 

На Revstar RS320 встановлено два потужних хамбакери HH3. Керамічні магніти і латунні базисні плити дозволяють отримати агресивне "панчеве" звучання, яке ідеально підходить для гри з овердрайвом та соковитого кранча.

Зручний  корпус

 

Revstar - робочий інструмент, але це аж ніяк не означає що варто йти на компроміс в питанні комфорту та зручності гри. Форма корпусу була розроблена з нуля не тільки для чудового зовнішнього вигляду, але і для зручності гри. Глибокий виріз на задній частині, непомітний вигин для передпліччя і новий профіль кріплення грифа для легкого доступу до високих ладів. Ця гітара створена для того щоб грати всю ніч!

Тип конструкції Вклеєний гриф (set neck)
Корпус Нато
Мензура 24.75"(628.6мм)
Гриф Нато
Накладка грифа Палісандр (Rosewood)
Радіус накладки грифа 350 мм
Інкрустація Точки
Бридж Tune-o-matic
Звукознімачі 2 х HH3 (керамічні магніти)
Лади 22 лади Medium
Механіка Нікельована
Кілки Колки закритого типу
Управління 1 гучність, 1 тон, 3-позиційний перемикач
Колір Синій - Ice Blue
Комплектація Гітара, ключі для анкера і бриджу
Виробництво Індонезія
Гарантія 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування