Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар

Модель TAG1 E базується на першому поколінні трансакустичних гітар Yamaha, вирізняючись витонченим сучасним дизайном, об'ємнішим звучанням та заново оптимізованими ефектами. Вбудовані ефекти реверберації та хорусу забезпечують приголомшливу якість звучання без необхідності використання будь-якого додаткового обладнання, що робить TAG1 E ідеальним вибором для знайомства та насолоди від гри на гітарі TransAcoustic навіть у домашніх умовах.

Підпоріжковий п'езозвукознімач перетворює вібрації струн на електричні сигнали, які проходять обробку ефектами, перш ніж вступити на спеціальний привід-актуатор всередині гітари. Актуатор, встановлений на внутрішній поверхні гітари, резонуює у відповідь на вібрації струн. Ці вібрації передаються на корпус та навколишнє повітря, створюючи насичені та об'ємні ефекти (такі як реверберація та хорус), що буквально випромінюються зсередини самого інструмента, без необхідності використання зовнішніх підсилювачів або динаміків.

вибір «Room» і «Hall »відбувається при перетині положення на 12.00.
Натиснувши і утримуючи кнопку 3 секунди ви активуєте функцію TA. Коли кабель підключений до виходу гітари, обертання ручки змінює гучність на лінійному виході.

Батарейний відсік інтегрований у гніздо виходу (end-pin jack), що потребує меншої кількості отворів у корпусі та, як наслідок, зменшує втрату акустичного звучання. Під’єднайте кабель від гнізда до системи звукопідсилення (PA) або гітарного підсилювача, щоб використовувати інструмент серії TAG1 E як електроакустичну гітару.
Музиканти будь-якого рівня оцінять преміальну якість збірки та зручність гри на TAG1E TransAcoustic, починаючи з її потужного корпусу формату дредноут. Нижня дека та обичайки з червоного дерева створюють глибоку резонуючу основу, а топ із цілісної ялини забезпечує відмінну проєкцію та артикуляцію кожного акорду із об'ємними басами та солодкими верхніми частотами. Гітаристи одностайно відзначають комфортні відчуття для лівої руки завдяки грифу з матовим покриттям, тоді як накладка з горіха має гладку текстуру, що дозволяє легко та плавно змінювати позиції під час гри.
| Дизайн гітари | Дредноут |
| Верхня дека | Цілісна ялина (Solid Spruce) |
| Нижня дека | Червоне дерево (Mahogany) |
| Обичайка | Червоне дерево (Mahogany) |
| Глибина корпусу | 100-125 мм |
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany) |
| Накладка грифа | Горіх (Walnut) |
| Бридж | Горіх (Walnut) |
| Верхній поріжок | Поліуретан, 44 мм |
| Нижній поріжок | Поліуретан |
| Розетка | Декорація "Блакитна брижа" |
| Інкрустація | Бічні маркери ладів |
| Механіка | Хром |
| Мензура | 650мм (25 9/16”) |
| Лади | 20 |
| Струни | Elixir NANOWEB 80/20 Bronze Light |
| Система зв'язок деки | Scalloped X-type |
| Звукознімачі | SYSTEM70 TransAcoustic + Piezo Pickup |
| Управління | Reverb (Room/Hall)/Chorus/TA Switch/Line Out Vol |
| Кілки | Закритого типу TM29T |
| Окантовка | Чорна по деці |
| Колір | Натуральний глянсовий лак - NT (Natural) |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
| Комплектація | Гітара, ключ для анкера, жорсткий чохол |
| Додаткові дані | Функція TransAcoustic – додає ефекти в акустичне звучання інструменту |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | Уточнюйте вартість | 58 542 грн | 39 021 грн |
| Дизайн гітари | Дредноут | Зменшений корпус типу Concert | Зменшений корпус типу Concert |
| Верхня дека | Цілісна ялина (Solid Spruce) | Цілісна енгельманская ялина з технологією A.R.E. (Solid Engelmann Spruce A.R.E.) | Цілісна ялина (Solid Spruce) |
| Нижня дека | Червоне дерево (Mahogany) | Цілісний палісандр (Solid Rosewood) | Червоне дерево (Mahogany) |
| Обичайка | Червоне дерево (Mahogany) | Цілісний палісандр (Solid Rosewood) | Червоне дерево (Mahogany) |
| Глибина корпусу | 100-125 мм | 100-120мм | 90-110 мм |
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево, посилене палісандром (5 частин) | Нато (Nato) |
| Накладка грифа | Горіх (Walnut) | Чорне дерево (ebony) | Палісандр (Rosewood) |
| Бридж | Горіх (Walnut) | Чорне дерево (ebony) | Палісандр (Rosewood) |
| Верхній поріжок | Поліуретан, 44 мм | Поліуретан, 44мм | Пластик, 43 мм |
| Нижній поріжок | Поліуретан | Поліуретан | Пластик |
| Розетка | Декорація "Блакитна брижа" | Чорно-біла декорація + інкрустація з абалоне | Чорно-біла декорація |
| Інкрустація | Бічні маркери ладів | Абалоне | Крапки - маркери ладів |
| Механіка | Хром | Позолочена | Хром |
| Мензура | 650мм (25 9/16”) | 634 мм (25") | 634 мм (25") |
| Лади | 20 | 20 | 20 |
| Струни | Elixir NANOWEB 80/20 Bronze Light | .012/.016/.025 (or.024)/. 032/.042/.053 (or.052) | Elixir NANOWEB 80/20 Bronze Light (12-53) |
| Система зв'язок деки | Scalloped X-type | Non-scalloped X-type | Scalloped X-type |
| Звукознімачі | SYSTEM70 TransAcoustic + Piezo Pickup | SYSTEM70 TransAcoustic + SRT Piezo Pickup | SYSTEM70 TransAcoustic + SRT Piezo Pickup |
| Управління | Reverb (Room/Hall)/Chorus/TA Switch/Line Out Vol | Reverb (Room/Hall)/Chorus/TA Switch/Line Out Vol | Reverb (Room/Hall)/Chorus/TA Switch/Line Out Vol |
| Кілки | Закритого типу TM29T | Закритого типу | Закритого типу TM29T |
| Окантовка | Чорна по деці | Клен + чорна | Кремова по деці і грифу |
| Колір | Натуральний глянсовий лак - NT (Natural) | "Старий" лак - Vintage Tint (VT) | Натуральний зістарений - VT (Vintage Tint) |
| Виробництво | Китай | Китай | Китай |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування | 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
| Комплектація | Гітара, ключ для анкера, жорсткий чохол | Гітара, фірмовий чохол, анкерний ключ | Гітара, анкерний ключ |
| Додаткові дані | Функція TransAcoustic – додає ефекти в акустичне звучання інструменту | Функція TransAcoustic – додає ефекти в акустичне звучання інструменту | Функція TransAcoustic – додає ефекти в акустичне звучання інструменту |
Трансакустичні гітари Yamaha TransAcoustic 1 Grade та 1E Grade | Огляд
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!