Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар

CPX600 - інструмент, що поєднує у собі зручність гри і чисте динамічне звучання звукознімача, характерне для гітар APX серії, але має збільшений корпус і має потужне об'ємне акустичне звучання і традиційний зовнішній вигляд. Не важливо, граєте ви на сцені з підключенням до підсилювача, чи на пікніку в компанії друзів - CPX600 стане ідеальним вибором.
Виконана в агресивному стилі для ефектного вигляду на сцені, в поєднанні з вишуканим звучанням – ця гітара неодмінно сподобається як досвідченим виконавцям, так і новачкам. Крім того, на CPX600 встановлені п'єзоелектричні звукознімачі SRT з індивідуальними датчиками для кожної струни, це передова розробка компанії Yamaha.

Гітари серії CPX з корпусом типу Medium-Jumbo характеризуються потужними, насиченими басами у поєднанні з легкими, витонченими верхами і м'якою серединою, що в підсумку дає відкрите і сучасне звучання. Цілісні, не скалоповані Х-подібні ребра жорсткості та унікальна форма корпусу створюють потужний, але контрольований тембр. Гітара створює дійсно сильне і насичене акустичне звучання, яке залишається таким же чистим і виразним при виступі на сцені.
Для зручного доступу регулятори вбудованого п'єзоелектричного звукознімача розташовані на верхній стороні обичайки інструмента. Відсік для батарейок розташований з тієї ж сторони поруч з грифом для зручної їх заміни.

До System65 входить унікальний розроблений компанією Yamaha п'єзоелектричний звукознімач, розташований під нижнім поріжком. На панелі розташовані регулятори керування 3-смуговим еквалайзером (з параметричною серединою) і хроматичний тюнер для точного налаштування гітари. Живлення системи забезпечується "пальчиковими" батарейками АА, які дозволяють підтримувати оптимальну потужність для якісного звучання.
| Дизайн гітари | Medium Jumbo Cutaway |
| Верхня дека | Ялина (Spruce) |
| Нижня дека | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) |
| Обичайка | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) |
| Глибина корпусу | 95-115 мм |
| Гриф | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) |
| Бридж | Палісандр (Rosewood) |
| Верхній поріжок | Пластик, 43 мм |
| Нижній поріжок | Пластик |
| Розетка | ABS + Abalone |
| Інкрустація | Крапки - маркери ладів |
| Механіка | Хром |
| Мензура | 634 мм (25") |
| Лади | 20 |
| Струни | .012/.016/.024/.032/.042/.053 |
| Система зв'язок деки | Non-scalloped X-type |
| Звукознімачі | П'езодатчік SRT і преамп System 65 |
| Управління | 3-смуговий еквалайзер, вбудований тюнер |
| Кілки | Закритого типу TM29T |
| Окантовка | Ivory та чорна по корпусу та грифу |
| Колір | Санбьорст - OVS (Old Violin Sunburst) |
| Виробництво | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
| Комплектація | Гітара, анкерний ключ |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект

| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | 22 053 грн | 13 310 грн | 13 310 грн |
| Дизайн гітари | Medium Jumbo Cutaway | Повнорозмірний Jumbo | Повнорозмірний Jumbo |
| Верхня дека | Ялина (Spruce) | Ялина (Spruce) | Ялина (Spruce) |
| Нижня дека | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (mahogany) |
| Обичайка | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) |
| Глибина корпусу | 95-115 мм | ||
| Гриф | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (mahogany) |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) | Мербау (Merbau) | Мербау (Merbau) |
| Бридж | Палісандр (Rosewood) | Мербау (Merbau) | Мербау (Merbau) |
| Верхній поріжок | Пластик, 43 мм | 43мм (GraphTech® Nubone XB Nut) | 43мм (GraphTech® Nubone XB Nut) |
| Нижній поріжок | Пластик | GraphTech® | GraphTech® |
| Розетка | ABS + Abalone | Чорно-білий декор | Чорно-білий декор |
| Інкрустація | Крапки - маркери ладів | Подвійні блоки - маркери ладів | Подвійні блоки - маркери ладів |
| Механіка | Хром | Нікельована | Нікельована |
| Мензура | 634 мм (25") | 25,5" (648мм) | 25,5" (648 мм) |
| Лади | 20 | 20 | 20 |
| Струни | .012/.016/.024/.032/.042/.053 | D'Addario EXP16 Light (12-53) | 12 - 53 |
| Система зв'язок деки | Non-scalloped X-type | Advanced X-Bracing | Advanced X-Bracing |
| Звукознімачі | П'езодатчік SRT і преамп System 65 | Магнітний звукознімач Fishman® Neo D | Магнітний звукознімач Fishman® Neo D |
| Управління | 3-смуговий еквалайзер, вбудований тюнер | Гучність, 2-смуговий еквалайзер (Fishman® VTB) | Гучність, 2-смуговий еквалайзер (Fishman® VTB) |
| Кілки | Закритого типу TM29T | Відкритого типу | Відкритого типу |
| Окантовка | Ivory та чорна по корпусу та грифу | Біла пластикова по корпусу та грифу | Біла пластикова по корпусу та крифу |
| Колір | Санбьорст - OVS (Old Violin Sunburst) | Матовий санберст - Vintage Sunburst Matt (VSM) | Чорний матовий - Vintage Black Matte (VBM) |
| Виробництво | Індонезія | Китай | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
| Комплектація | Гітара, анкерний ключ | Гітара, анкерний ключ | Гітара, анкерний ключ |
Yamaha CPX600 Electro Acoustic Guitar | Performance
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!