Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Сплачуй частинами
До 5-ти місяців без переплат
6 платежів по
20 980 грн
Поєднуючи атаку і сустейн гітари з кріпленням грифа на болтах і відкритий резонанс частково порожнистого корпусу, CE 24 Semi- Hollow є справді унікальним доповненням до лінійки PRS Bolt-On. Корпус поєднує в собі традиційну комбінацію червоного дерева та кленового топу з кленовим грифом на болтах та палісандровою накладкою. Гриф має профіль "Pattern Thin" та сатинове покриття з нітролаку для природного, захоплюючого відчуття. Електроніка складається з регулятора гучності та пуш-пул регулятора тембру з 3-позиційним тумблером, що дає загалом шість класичних звуків звукознімачів PRS 85/15.
Оригінальний CE був представлений у 1988 році і пропонував музикантам дизайн та якість PRS з додаванням яскравості традиційних гітар із кріпленням грифа на болтах.
| Тип конструкції | Гриф на болтах (Bolt-On) |
| Корпус | Напівпорожнистий, Червоне дерево (Mahogany) з топом з хвилястого клена (Maple) |
| Мензура | 25" (635мм) |
| Гриф | Клен (Maple) |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) |
| Товщина грифа | Нульовий лад: 21мм (53/64"), 12 лад: 23мм (57/64") |
| Профіль грифа | Pattern Thin |
| Ширина грифа | Нульовий лад: 43мм (1 11/16"), місце з'єднання грифа з корпусом: 57мм (2 1/4") |
| Радіус накладки грифа | 254мм (10") |
| Інкрустація | Маркери ладів у вигляді птахів |
| Окантовка | Кремова по корпусу |
| Бридж | Тремоло PRS Patented, Molded |
| Звукознімачі | 2 х 85/15 |
| Лади | 24 |
| Верхній поріжок | PRS (43мм) |
| Механіка | Нікель |
| Кілки | PRS Low Mass Locking (замкові) |
| Управління | Гучність/тон (пуш-пул)/3-позиційний перемикач |
| Колір | Сірий затемнений - Faded Grey Black |
| Струни | PRS Signature 10-46 |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і тремоло, фірмовий чохол |
| Виробництво | США |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти інструменту) |
| Додаткові дані | Серійний номер 0341371 |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект
| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | 125 875 грн | 173 800 грн | 53 818 грн |
| Тип конструкції | Гриф на болтах (Bolt-On) | Вклеєний гриф | Вклеєний гриф |
| Корпус | Напівпорожнистий, Червоне дерево (Mahogany) з топом з хвилястого клена (Maple) | Червоне дерево (Mahogany) c фігурним топом з клена (Maple) | Порожнистий корпус (chambered) з червоного дерева (Mahogany) топом з клена (Maple) і шпоном з хвилястого клена (Flame Maple) |
| Мензура | 25" (635мм) | 25" (635мм) | 25" (635мм) |
| Гриф | Клен (Maple) | Червоне дерево (Mahogany) | Клен (Maple) |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) | Палісандр (Rosewood) | Палісандр (Rosewood) |
| Товщина грифа | Нульовий лад: 21мм (53/64"), 12 лад: 23мм (57/64") | Нульовий лад: 21мм (53/64"), 12 лад: 23мм (57/64") | 1/2 лад: 21мм (13/16"), 12 1/2 лад: 23мм (57/64") |
| Профіль грифа | Pattern Thin | Pattern Regular | Wide Thin |
| Ширина грифа | Нульовий лад: 43мм (1 11/16"), місце з'єднання грифа з корпусом: 57мм (2 1/4") | Нульовий лад: 43мм (1 11/16"), місце з'єднання грифа з корпусом: 57мм (2 1/4") | Нульовий лад: 43мм (1 11/16"), місце з'єднання грифа з корпусом: 57мм (2 1/4") |
| Радіус накладки грифа | 254мм (10") | 254мм (10") | 254мм (10") |
| Інкрустація | Маркери ладів у вигляді птахів | Маркери ладів у формі птахів | Маркери ладів у вигляді птахів |
| Окантовка | Кремова по корпусу | ||
| Бридж | Тремоло PRS Patented, Molded | Тремоло PRS Patented, Gen III | Тремоло PRS Patented, Molded |
| Звукознімачі | 2 х 85/15 | 59/09 treble, 59/09 bass | 2 x PRS 85/15 "S" (H-H) |
| Лади | 24 | 24 | 22 |
| Верхній поріжок | PRS (43мм) | PRS (43мм) | 43мм |
| Механіка | Нікель | Нікель | Нікель |
| Кілки | PRS Low Mass Locking (замкові) | Замкові PRS Phase III Locking Tuners | PRS Designed |
| Управління | Гучність/тон (пуш-пул)/3-позиційний перемикач | Гучність, тембр, 5-позиційний перемикач | Гучність/тембр (пуш-пул)/3-позиційний перемикач |
| Колір | Сірий затемнений - Faded Grey Black | Натуральний глянсовий лак - Natural | Жовтий - Santana Yellow |
| Струни | PRS Signature 10-46 | 10-46 | 9-42 |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і тремоло, фірмовий чохол | Гітара, кейс, ключі для анкера і тремоло | Гітара, ключі для анкера і бриджу, фірмовий чохол |
| Виробництво | США | США | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти інструменту) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти інструменту) | 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту) |
| Додаткові дані | Серійний номер 0341371 | Серійний номер 12190496 |
PRS CE 24 Semi-Hollow
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!