Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Раніше відома як «ESP Standard», увесь ряд інструментів ESP E-II створюється на нашому заводі ESP у Tokyo, Japan, і призначений для професійних музикантів, які не приймають компромісів у звучанні, відчуттях та надійності своїх гітар і бас-гітар.
E-II Horizon NT-II доступна в кольорі See Thru Black Cherry Sunburst і має сквозну конструкцію грифу з корпусом з красного дерева та арковим верхом з стеганого клена, а також кленовий гриф з трьох частин з накладкою з чорного дерева, 24 ладами Extra Jumbo і зміщеними блочними інкрустаціями, а також сатиновим покриттям на задній стороні для неймовірно комфортної гри.
Ця гітара оснащена високоякісними компонентами, включаючи замкові кілки Gotoh, бридж та струнотримач Gotoh TOM, кістяний поріжок і стреплоки ESP. На гітарі E-II Horizon FR-II встановлені звукознімачі EMG 66TW (neck) та EMG 57TW (bridge), обидва з кришками з матового чорного хрому та функцією розділення котушок за допомогою перемикача push-pull на регуляторах гучності та тону. У комплекті жорсткий кейс ESP, ідеально пасуючий по формі гітарі.
| Тип конструкції | Наскрізний гриф (neck thru) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) із топом із стьобаного клена (Quilted Maple) |
| Мензура | 25.5" |
| Гриф | Клен, 3 частини |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Ebony) |
| Профіль грифа | Thin U |
| Ширина грифа | 42 мм (у верхнього поріжка) |
| Радіус накладки грифа | 305мм |
| Інкрустація | Блоки, напис ESP на 12-му ладу |
| Окантовка | Біла по корпусу і грифу |
| Бридж | Tune-o-Matic GOTOH GE103B-T, струни крізь корпус |
| Звукознімачі | EMG 57TW Brushed Black Chrome / 66TW Brushed Black Chrome |
| Лади | 24 лади XJ |
| Верхній поріжок | Кістяний |
| Механіка | Чорна |
| Кілки | GOTOH SG360-07 MG-T, замкові |
| Управління | 1 гучність (пуш-пул), 1 тон (пуш-пул), 3-позиційний перемикач |
| Колір | See Thru Black Cherry Sunburst (STBCSB) |
| Комплектація | Гітара, фірмовий кейс, ключі для анкера і бриджу |
| Виробництво | Японія |
| Гарантія | 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту) |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект
| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | 125 752 грн | 139 304 грн | 112 819 грн |
| Тип конструкції | Наскрізний гриф (neck thru) | Наскрізний гриф (neck thru) | Наскрізний гриф (neck thru) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) із топом із стьобаного клена (Quilted Maple) | Червоне дерево (Mahogany) із топом зі хвилястого клена (Quilted Maple) | Вільха (Alder) |
| Мензура | 25.5" | 25.5" | 25,5" |
| Гриф | Клен, 3 частини | Клен (Maple), 3 частини | Клен, 3 частини (Maple) |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Ebony) | Чорне дерево (Ebony) | Чорне дерево (Ebony) |
| Профіль грифа | Thin U | Thin U | Thin U |
| Ширина грифа | 42 мм (у верхнього поріжка) | ||
| Радіус накладки грифа | 305мм | 305мм | 305мм |
| Інкрустація | Блоки, напис ESP на 12-му ладу | Блоки, напис ESP на 12-му ладу | Блоки, напис ESP на 12-му ладу |
| Окантовка | Біла по корпусу і грифу | Біла по корпусу і грифу | Перламутрова, по корпусу |
| Бридж | Tune-o-Matic GOTOH GE103B-T, струни крізь корпус | Original Floyd Rose | Hipshot Fixed.125 w/String-thru-body |
| Звукознімачі | EMG 57TW Brushed Black Chrome / 66TW Brushed Black Chrome | EMG 57TW Brushed Black Chrome/66TW Brushed Black Chrome | (Neck) Fishman Fluence Modern Alnico, (Bridge) Fishman Fluence Modern Ceramic |
| Лади | 24 лади XJ | 24 лади XJ, нержавіюча сталь | 24 XJ |
| Верхній поріжок | Кістяний | Топлок R2 (42мм) | Кістка (42мм) |
| Механіка | Чорна | Чорна | Хром |
| Кілки | GOTOH SG360-07 MG-T, замкові | GOTOH SG360-07 MG-T, замкові | Замкові GOTOH SG360-07 MG-T |
| Управління | 1 гучність (пуш-пул), 1 тон (пуш-пул), 3-позиційний перемикач | 1 гучність (пуш-пул), 1 тон (пуш-пул), 3-позиційний перемикач | 1 гучність, 1 тон (пуш-пул), 3-позиційний перемикач |
| Колір | See Thru Black Cherry Sunburst (STBCSB) | Червоний прозорий санбьорст - STBCSB (See Thru Black Cherry Sunburst) | Зелена гранітна крихта - Granite Sparkle (GNSP) |
| Струни | Elixir Nanoweb Super Light (09-42) | Elixir Nanoweb Light (10-46) | |
| Комплектація | Гітара, фірмовий кейс, ключі для анкера і бриджу | Гітара, кейс, ключі для анкера і тремоло | Гітара, фірмовий кейс, ключі для анкера та бриджу. |
| Виробництво | Японія | Японія | Японія |
| Гарантія | 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту) | 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!