Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Раніше відома як «ESP Standard», вся лінійка інструментів ESP E-II створюється на нашому заводі ESP у Токіо, Японія, і призначена для професійних музикантів, які не йдуть на компроміси у звучанні, відчуттях та надійності своїх гітар і бас-гітар.
E-II Horizon FR-II має цілісну конструкцію грифа з корпусом з червоного дерева та арковим топом із стеганого клена, а також кленовий гриф з трьох частин з накладкою з ебоні, 24 лади з нержавіючої сталі Extra Jumbo та інкрустації у вигляді блоків, а також матове покриття на звороті грифу для неймовірно комфортної гри. Ця гітара оснащена високоякісними компонентами, включаючи тремоло Floyd Rose Original, замкові кілки Gotoh та стреплоки ESP.
На гітарі E-II Horizon FR-II встановлено звукознімачі EMG 66TW (нек) та EMG 57TW (бридж), обидва з кришками з матового чорного хрому та функцією розділення котушок за допомогою перемикачів push-pull на регуляторах гучності та тону. У комплекті жорсткий кейс ESP, який ідеально підходить за формою до гітари.
| Тип конструкції | Наскрізний гриф (neck thru) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) із топом зі хвилястого клена (Quilted Maple) |
| Мензура | 25.5" |
| Гриф | Клен (Maple), 3 частини |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Ebony) |
| Профіль грифа | Thin U |
| Радіус накладки грифа | 305мм |
| Інкрустація | Блоки, напис ESP на 12-му ладу |
| Окантовка | Біла по корпусу і грифу |
| Бридж | Original Floyd Rose |
| Звукознімачі | EMG 57TW Brushed Black Chrome/66TW Brushed Black Chrome |
| Лади | 24 лади XJ, нержавіюча сталь |
| Верхній поріжок | Топлок R2 (42мм) |
| Механіка | Чорна |
| Кілки | GOTOH SG360-07 MG-T, замкові |
| Управління | 1 гучність (пуш-пул), 1 тон (пуш-пул), 3-позиційний перемикач |
| Колір | Червоний прозорий санбьорст - STBCSB (See Thru Black Cherry Sunburst) |
| Струни | Elixir Nanoweb Super Light (09-42) |
| Комплектація | Гітара, кейс, ключі для анкера і тремоло |
| Виробництво | Японія |
| Гарантія | 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту) |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект
| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | 139 304 грн | 107 627 грн | 125 752 грн |
| Тип конструкції | Наскрізний гриф (neck thru) | Наскрізний гриф (neck thru) | Наскрізний гриф (neck thru) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) із топом зі хвилястого клена (Quilted Maple) | Вільха (Alder) з топом із хвилястого клена (Flamed Maple) | Червоне дерево (Mahogany) з топом зі хвилястого клена (Quilted Maple) |
| Мензура | 25.5" | 25.5" | 25.5" |
| Гриф | Клен (Maple), 3 частини | Клен (Maple), 3 частини | Клен (Maple), 3 частини |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Ebony) | Чорне дерево (Ebony) | Чорне дерево (Ebony) |
| Профіль грифа | Thin U | Thin U | Thin U |
| Радіус накладки грифа | 305мм | 305 мм | 305мм |
| Інкрустація | Блоки, напис ESP на 12-му ладу | Зміщені точки маркери ладів, назва ESP на 12 ладу | Блоки, напис ESP на 12-му ладу |
| Окантовка | Біла по корпусу і грифу | Чорна по корпусу та грифу | Біла по корпусу і грифу |
| Бридж | Original Floyd Rose | Floyd Rose Original | Tune-o-Matic Gotoh GE103B-T, струни крізь корпус |
| Звукознімачі | EMG 57TW Brushed Black Chrome/66TW Brushed Black Chrome | EMG 81 / 81 | EMG 57TW Brushed Black Chrome (біля бриджа) / 66TW Brushed Black Chrome (біля грифа) |
| Лади | 24 лади XJ, нержавіюча сталь | 24 XJ | 24 лади XJ |
| Верхній поріжок | Топлок R2 (42мм) | 42 мм (замковий) | Кістяний, 42мм |
| Механіка | Чорна | Чорна | Чорний нікель |
| Кілки | GOTOH SG360-07 MG-T, замкові | GOTOH SG360-07 MG-T, замкові | GOTOH SG360-07 MG-T, замкові |
| Управління | 1 гучність (пуш-пул), 1 тон (пуш-пул), 3-позиційний перемикач | 3-позиційний перемикач, 1 гучність | 1 гучність (пуш-пул), 1 тон (пуш-пул), 3-позиційний перемикач |
| Колір | Червоний прозорий санбьорст - STBCSB (See Thru Black Cherry Sunburst) | Напівпрозорий чорний - STBLK (See Thru Black) | Градієнт синього і пурпурного - Blue-Purple Gradation (BPG) |
| Струни | Elixir Nanoweb Super Light (09-42) | Elixir Nanoweb Super Light (09-42) | Elixir Nanoweb Light (10-46) |
| Комплектація | Гітара, кейс, ключі для анкера і тремоло | Гітара, фірмовий кейс, ключі для анкера та тремоло | Гітара, фірмовий кейс, ключі для анкера та бриджу, стреплоки ESP |
| Виробництво | Японія | Японія | Японія |
| Гарантія | 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту) |
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!