YAMAHA LL6M ARE (Natural)

Код товару: 38021
26 613 грн


(голосів: 9)

Київ, ТЦ Dream

Київ, ТЦ Республіка

Електроакустична гітара класу люкс ручної роботи

Виготовлені з використанням перевірених часом технологій, акустичні гітари серії L втілюють в собі багаторічний досвід і традиції компанії Yamaha в виготовленні акустичних інструментів. Ці інструменти створені для того щоб задовольнити потреби навіть найвибагливішого сучасного гітариста. Класична форма деки і витончена перламутрова інкрустація - ці гітари поєднують глибоке насичене звучання, неперевершену зручність гри і чудову динаміку. Для виступів на сцені, ми обладнали LL6M ARE високоякісним звукознімачем, здатним передати кожен нюанс вашого виконання, і дозволити вам зосередитися на музиці.

Технологія ARE

ARE (Acoustic Resonance Enhancement) - це оригінальна технологія перетворення деревини, розроблена Yamaha. Інструменти, виготовлені з деревини із застосуванням цієї технології отримують тональне багатство звучання, характерне "дорослим" розіграним інструментам, які активно використовувалися довгі роки.

 

Технологія ARE грунтується на ретельно і точно контрольованих вологості та температурі для управління молекулярними властивостями деревини в сторону акустично більш оптимальних (схожих із молекулярною структурою деревини в інструментах, на яких грають багато років).

  • Цей процес відбувається без застосування хімікатів, тому він безпечний для навколишнього середовища
  • Дана перебудова веде до створення відповідних ідеальних акустичних умов.

Зображення вище показують порівняння акустичних спектральних характеристик, виміряних в однакових умовах для звичайної гітари і гітари L серії із застосуванням технології ARE. Зверніть увагу на збільшені інтенсивність та сустейн в низькочастотному діапазоні і вирівнювання по рівню середньочастотного діапазону, що в підсумку виливається в більш збалансоване і ясне звучання баса з використанням A.R.E. Також важливо відзначити, що високі частоти мають менший час загасання після атаки, створюючи більш "гостре" звучання.

 

Це вагомий доказ того, що A.R.E. ефективна в створенні бажаних змін в акустичних характеристиках деревини. Але й не тільки в теорії, а на практиці інструменти з A.R.E. отримали високу оцінку у великої кількості гітаристів. Більшість з них дали свою оцінку новим інструментам як тим, на яких грали вже багато років.

Верхня дека з цілісної ялини

Верхня дека LL6M ARE виготовлена ​​з цільної енгельманської ялини, що росте в Канаді. Ця порода дерева вирізняється малою вагою та забезпечує насичене звучання з хорошим відгуком.

Покращена система зв'язків деки

Система зв'язків деки була ретельно розроблена фахівцями Yamaha. Кожна нескалопована пружина прецизійно встановлена ​​таким чином, щоб максимально розкрити весь потенціал звучання інструменту.

Комфортабельний традиційний профіль грифа

Ретельні доопрацювання та підбір відстані між струнами, висоти струн і окантовки грифа дозволили нам створити новий профіль грифа, що ідеально підходить для сучасних музикантів. Новий профіль забезпечує зручність гри уздовж всього грифа.

Гриф з п'яти частин

Новий гриф з червоного дерева посилений двома вставками з палісандра. Особлива конструкція об'єднує гриф, головку грифа і корпус гітари в єдине ціле для отримання потужного багатого звучання. Крім того, така конструкція дозволяє збільшити міцність і стабільність грифа і значно знижує ймовірність його деформації.

Форма корпусу LL

Традиційна форма корпусу гітар Yamaha LL вирізняється об'ємним звучанням, з великим динамічним діапазоном і чудовим тональним балансом. Прекрасне чисте звучання цього інструменту - результат багаторічних розробок компанії Yamaha спільно з професійними музикантами всього світу.

Звукознімач SRT Zero Impact

Система SRT Zero Impact Pickup - це наша новітня розробка. Пасивна конфігурація дозволяє мінімізувати вплив електроніки на звучання інструменту. Індивідуальні п'єзоелектричні елементи для кожної струни точно передають динамічне звучання LL6M ARE і забезпечують чудову читаність інструменту під час гри з гуртом.Верхня дека Цілісна Енгельманская ялина A.R.E. (Solid Engelman Spruce)
Нижня дека Червоне дерево (Mahogany)
Обичайка Червоне дерево (Mahogany)
Глибина корпусу 100-125 мм
Гриф Червоне дерево посилене палісандром (5 частин)
Накладка грифа Палісандр (Rosewood)
Бридж Палісандр
Верхній поріжок 44 мм
Механіка Позолочена
Звукознімачі Пасивний п'езодатчік SRT Zero Impact Pickup
Колір Затемнений - Dark Tinted (DT)
Виробництво Китай
Гарантія 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування
Комплектація Гітара, анкерний ключ, чохол