[2022-07-22] Новинки: мікшерні пульти Yamaha MG-X!
Три нові моделі пультів вже у продажу в JAMYamaha розширює свою лінійку мікшерних пультів MG серії c приставкою Х - вбудованим SPX процесором ефектів!

Компанія Yamaha завжди прагнула надати звукорежисерам максимально чистий сигнал замість додаткової обробки або забарвлення, щоб надати йому "фірмовий" звук, і серія MG не є винятком. Ці мікшерні пульти, що втілюють філософію прозорого звучання, забезпечують рівень чистоти і якості звуку, який не має собі рівних в своєму класі.

Мікрофонні передпідсилювачі D-Pre

Мікшерні пульти нової серії MG оснащуються високоякісними дискретними преампами D-PRE студійного рівня типу Class A, розробленими інженерами Yamaha.

 

Преампи D-PRE передають натуральні "жирні" баси і гладкі відкриті верхи з дуже низьким коефіцієнтом спотворень та здатні працювати в надзвичайно широкому діапазоні частот. Це свідчить про здатність преампа легко "переварити" сигнал від будь-якого джерела без надмірного його "забарвлення" зі збереженням всіх нюансів його оригінальної хвильової форми.

 

Така "чиста" лінійна звукова платформа заощадить ваш час, витрачений на зайву еквалізацію і обробку ефектами для "лікування" міксу.

Високоякісні операційні підсилювачі

Мікшерні пульти серії MG оснащені новим високоякісним операційним підсилювачем MG01, розробленим спільно з виробником напівпровідникових приладів спеціально для консолей цієї серії. У той час, як більшість операційних підсилювачів орієнтовані на електричний дизайн і ефективність, ми з виробником фокусувалися насамперед на якості звучання.

 

MG01 має оновлену електричну схему. Внутрішні компоненти і комутація були оптимізовані з використанням високоякісної кремнієвої підкладки і мідної проводки для максимальної деталізації звучання.

Фантомне живлення і дискретне пониження чутливості

Пульти серії MG оснащені фантомним живленням та дозволяють в повній мірі насолодитися розширеним частотним діапазоном і високою чутливістю конденсаторних мікрофонів.

 

Вхідні канали пультів дозволяють підключати джерела як мікрофонного, так і лінійного рівнів. А перемикач PAD знижує чутливість входу для сигналів високого рівня, що часто трапляється при роботі з підзвученими інструментами під час виступу. Ця функція дозволить уникнути кліпування та спотворень звучання.

Вбудований процесор ефектів SPX

Грамотна обробка ефектами завжди додає міксу лоску і професіоналізму, незалежно від того, чи це музичний матеріал, чи ні. Моделі пультів MG з абревіатурою X/XU оснащуються цифровими мультиефект-процесорами Yamaha SPX, що пропонують колекцію з 24-х різноманітних ефектів.

 

SPX допоможе забарвити ваш мікс, додавши глибини до мовної програми та атмосферності до виступу "живої" групи. Зокрема, якісний "реверб" і затримка розширюють просторові рамки звуку з непідробним реалізмом і натуралізмом.

Компресори

Компресори відіграють визначальну роль практично в будь-якій задачі щодо запису чи звукопідсилення, регулюючи динаміку аудіосигналу. Це допомагає "оживити" гітари, ущільнити басові партії, зробити звучання робочого барабана більш затиснутим, вирівняти по гучності вокал. При цьому, цілі години можуть піти на те, аби змусити ефективно працювати  зовнішні компресори у рековій стійці.

 

Інноваційні компресори з однією ручкою керування від Yamaha на цей час вже стали індустріальним стандартом. Ці інтелектуальні компресори додають оптимальну компресію для різних вхідних джерел за допомогою всього лише одного регулятора.

Еквалайзери і ФВЧ

У ситуації, коли необхідно точно контролювати всі нюанси звучання, немає нічого кориснішого, ніж точна тонка еквалізація. У пультах серії MG втілений унікальний досвід компанії Yamaha в створенні професійного звукового обладнання. Ці пульти оснащені 3-смуговими еквалайзерами на всіх моно каналах для точного контролю над звуком. А фільтр високих частот (ФВЧ) дозволяє усунути низькочастотний гул від сцени для отримання більш гладкого і чистого звучання.

Світлодіодна індикація рівнів

Зручна і добре видима індикація рівня дозволяє оперативно відслідковувати рівні сигналів.

Металевий корпус

Консолі MG мають міцні, захищені від ударів сталеві корпуси з порошковим напиленням та забезпечують неперевершений рівень надійності. Корпус і основна панель виконані в лаконічно окресленому дизайні, а для забезпечення оптимального теплообміну ці пульти мають винесений блок живлення. Це допомагає знизити шуми для аналогових схем і подовжити термін служби компонентів.

 

Розміщення контрольних ручок керування над поверхнею корпусу гарантує, що будь-який вплив або тиск на ручки не торкнеться плати чи внутрішніх компонентів.

Вбудоване універсальне джерело живлення (MG12X, MG16X)

Завдяки високоефективному вбудованому універсальному джерелу живлення ви можете підключитися і впевнено працювати в будь-якій точці планети. І навіть там, де можливі потенційно небезпечні перепади напруги живлення! Вбудований блок живлення також спрощує монтаж у рекову стійку при інсталяціях виключаючи додаткову комутацію громіздкого виносного адаптера.

Інтегровані рекові кріплення (MG16X)

16-канальні модифікації пультів MG-серії оснащуються рековими "вухами". Ці мікшери легко адаптуються під широкий спектр інсталяцій, дозволяючи працювати з консолями як на столі чи будь-якій горизонтальній поверхні, так і в рекових стійках.

 

YAMAHA MG10X
Мікшерний пульт
Код товару: 40053

Мікшерний пульт, D-Pre преампи, 4 моно (XLR combo), 3 стерео входи, 3-смуговий EQ (2-смуговий для стерео каналів), 1 AUX/FX, компресори для каналів 1-2, фантомне живлення, DSP процесор SPX (24 програми), обертові фейдери, 7-сегментний індикатор рівня, вихід для навушників.

11763 грн

 

YAMAHA MG12X
Мікшерний пульт
Код товару: 40054

Мікшерний пульт, D-Pre преампи, 4 (6) моно (XLR combo), 4 (2) стерео входи, 3-полосний EQ ( 2-смуговий для стерео каналів), 2 AUX, 1-2 підгрупа, компресори для каналів 1-4, DSP процесор SPX (24 програми), фантомне живлення, повзункові фейдери, 12-сегментний індикатор рівня, вихід для навушників, вбудоване універсальне джерело живлення.

19146 грн

 

YAMAHA MG16X
Мікшерний пульт
Код товару: 40055

Мікшерний пульт, D-Pre преампи, 8 (10) моно (XLR combo), 4 (2) стерео входи, 3-смуговий EQ c параметричною серединою (3-смуговий для стерео каналів), 4 AUX (2 pre), 2 стерео підгрупи, компресори для каналів 1-8, DSP процесор SPX (24 програми), фантомне живлення, ползунковиє фейдери, 12-сегментний індикатор рівня, вихід для навушників, вбудоване універсальне джерело живлення.

28977 грн

 Коментарі (0)

Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші коментарі виключно про дану конкретну новину.


Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час і сили на негатив. Дякуємо за розуміння! JAM - Твій Музичний Магазин!

Ваше ім'я: