YAMAHA FP9C Single Foot Pedal - Chain Drive

Код товару: 37647
15 000 грн


(голосів: 2)

Інтернет-магазин

Yamaha FP9 - JAM.UA

Серія педалей Yamaha FP9 - це поєднання багаторічного досвіду в створенні музичних інструментів і високотехнологічної інженерії. Ці моделі отримали безліч абсолютно нових технічних рішень від Yamaha для максимально плавної, стабільної роботи, довговічності та чутливості, а приголомшлива гнучкість регулювань дозволить ідеально адаптувати їх під потреби будь-якого барабанщика. Натхненні естетикою легендарного супербайка Yamaha YZF-R1, нові педалі отримали синій окрас корпусів підшипників, позолочений логтип Yamaha і чорну калатало, які ідеально доповнюються футбордом з шліфованого алюмінію. Результат - легка міцна і надійна конструкція - така ж як і супербайк Yamaha! 

Швидка настройка ексцентрика (кулачка)

Yamaha FP9 - JAM.UA
Yamaha FP9 - JAM.UA

Ланцюговий привід вирізняється рівномірною динамікою (або натягом) яка плавно зростає по мірі натискання на педаль. Перемикання ексцентрика з положення C1 в положення C3 дозволяє барабанщику зменшити вихідний (початковий) натяг.

Подвійний ланцюговий привід

Yamaha FP9 - JAM.UA

Привід з надійним і міцним подвійним ланцюгом може похвалитися м'яким "текучим" ходом. З'єднання приводу і корпусу педалі можна встановити в одному з трьох положень, що дозволяє музикантові точно налаштувати хід педалі під власну манеру гри. Крім того ти можеш замінити ланцюг на нейлоновий ремінь, який йде в комплекті для максимально автентичної і "живої" динаміки, яку вважають за краще багато професійних барабанщики.

Камера підшипника для стабілізації осі

Yamaha FP9 - JAM.UA

Каркас і кришка підшипника (сині частини) прецизійно виготовлені та індивідуально відполіровані до збірки. Завдяки цьому вони максимально точно збігаються з центральною віссю і кульками підшипника, забезпечуючи неймовірно плавний хід.

Низькопрофільна стабілізуюча петля п'яти

Yamaha FP9 - JAM.UA

Також як і у випадку з центральним вузлом, основа та корпус шарніра ідеально відполіровані та виготовлені з неймовірною японською точністю ще до процесу складання педалі. Завдяки цьому футборд (педаль) працює легко і м'яко, полегшуючи звуковидобування.

Проста настройка пружини

Yamaha FP9 - JAM.UA

Регулятор натягу пружини в моделі FP9C був перенесений в верхню частину для легкого доступу та полегшення процесу налаштування. Регулятор зафіксований під кутом 90 градусів для запобігання мимовільного ослаблення.

Калатало з регулюванням ваги

Yamaha FP9 - JAM.UA

Додавання додаткових тягарців на калаталі дозволяє барабанщику домогтися правильних відчуттів і звучання. Тому FP9C комплектується двома шайбами: алюмінієва (3г) і латунна (9г), які можуть бути легко встановлені або зняті в будь-який момент.

Незалежне регулювання кутів калатала та футборда

Yamaha FP9 - JAM.UA

Кути калатала й педалі (футборда) можуть бути легко налаштовані незалежно один від одного. Можливість перевірки кута нахилу дозволяє барабанщику легко відновити бажані настройки.

З'єднання педалі і приводу на підшипнику

Yamaha FP9 - JAM.UA

Для того щоб хід педалі був м'яким і гладким, з'єднання футборда і приводу виконано на підшипнику. Крім того, подібне з'єднання збільшує термін служби педалі та запобігає виникненню люфту.

Шипи що запобігають ковзанню

Yamaha FP9 - JAM.UA

Спеціальні шипи, встановлені в районі п'яти педалі, запобігають її переміщенню під час гри та забезпечують поліпшену стабільність.Виробництво Китай