ru

Не реєструвалися? Реєстрація

У мене є обліковий запис.

Не реєструвалися? Реєстрація

Не реєструвалися? Реєстрація

Не реєструвалися? Реєстрація


YAMAHA YC61

Код товару: 38358
4 голоси | 0 відгуків

YAMAHA YC61

Код товару: 38358
4 голоси | 0 відгуків

YAMAHA YC61

4 голоси | 0 відгуків
Поділися з друзями:
95 349 грн

Очікується поставка

Очікувана дата надходження: 31.10.2024

Електроорган Yamaha YC61
Yamaha YC61 - новий погляд на сценічний орган!

Створений спеціально для живих виступів, сценічний орган YC61 засновано на оновленій технології моделювання віртуальних ланцюгів (VCM) електрооргана з фізичними регуляторами, розширеним управлінням в режимі реального часу, автентичним звучанням кращих акустичних і електронних піаніно та синтезованими FM тембрами.

Звучання
Електроорган Yamaha YC61

Як можна вмістити тепле насичене автентичне звучання органу в компактному корпусі сценічного електропіано? Інженери Yamaha відтворили його з нуля. Фірмова технологія Virtual Circuitry Modeling (VCM) відтворює схемотехніку вінтажних аналогових еквалайзерів, компресорів та фазерів аж до характеристик транзисторів і резисторів, для того щоб достовірно передати найдрібніші нюанси звучання - жодна цифрова симуляція на це не здатна.

Фірмова технологія Virtual Circuitry Modeling (VCM)
VCM орган

Yamaha помістила в компактний корпус YC61 все багатство й красу звучання класичного електромеханічного органу. Більш того, ви можете вибрати один з трьох типів віртуальних фонічних коліс - нове ( ніби-то тільки з коробки), розроблене і вінтажне, з унікальним характером тембру. Все ще недостатньо? Тоді можливість настройки клацань клавіш, розсіювання, швидкості обертання динаміка і багатьох інших параметрів дасть тобі можливість створити те саме унікальне звучання органу, яке ви шукаєте.

VCM Rotary Speaker

Сценічний орган YC61 дає вам автентичне звучання класичного динаміка що обертається (ефект Леслі), без необхідності в складному технічному обслуговуванні. Вибирай між двома неймовірно реалістично змодельованими профілями - чистим і перевантажено-агресивним. Налаштовуй швидкість їх обертання для тотального контролю ефекту.

VCM ефекти

Технологія VCM відтворює звучання і поведінку вінтажних ефектів і high-end студійних сигнальних процесорів, моделюючи їх схемотехніку аж до оригінального аналогового компонентного рівня.

FM орган

У 1983 році, компанія Yamaha представила світу, звучання FM (Frequency Modulation) синтезу, що стало легендарним, випустивши модель DX7. Сьогодні YC61 пропонує той самий FM синтез для нового покоління музикантів. Просто перемкнись у режим FM Organ і повзункові регулятори почнуть керувати вісьмома FM операторами, які передають чисте звучання з масивним низом. Хочеш ще більше характерності в звучанні? Просто додай Леслі ефект або віртуальний підсилювач і насолоджуйся новими вібраціями. Інтуїтивне і зрозуміле управління дозволяє легко відкривати для себе нові звуки. Або ж відтворюй класичне звучання транзисторного органу: від м'якого і теплого і до агресивно "колючого", обравши один з трьох режимів FM Organ.

Преміальні акустичні фортепіано Yamaha
Преміальні акустичні фортепіано Yamaha

На борту YC61 ти знайдеш два преміальних концертних рояля: Yamaha CFX і Yamaha S700 з повноцінної динамікою, експресією і всіма найдрібнішими нюансами звуковидобування - все завдяки ретельному семплюванню і відтворенню характеру звучання оригіналів.

 • [CFX] Yamaha CFX - флагманський 9-футовий (2,74м) концертний рояль, який фахівці Yamaha розробляли протягом 17 років. CFX характеризується іскристими верхами, потужними басами з неймовірним динамічним діапазоном і достатньою потужністю, щоб проектувати весь цей звук навіть в оточенні повноформатного симфонічного оркестру.
 • [S700] Yamaha S700 - це акустичний рояль ручної роботи, створений майстрами Yamaha. Він має здатність бути почутим крізь щільні аранжування, при цьому залишаючись делікатним і виразним в соло партіях. S700 був одним з найпопулярніших тембрів рояля в сценічних синтезаторах S90ES і S90.
 • [C7] Yamaha C7 - один з найбільш часто використовуваних в естрадних записах інструментів. Цей рояль відрізняється потужним і чистим звучанням, яке ідеально прорізає будь-який мікс.
 • [U1]Yamaha U1 - найпопулярніше вертикальне піаніно в світі. Тембр U1 в YC61 має класичний практичний характер. Це робить його ідеальним для будь-якої музики, де необхідно звучання і харизма справжнього піаніно.
Електропіано і клавішні
Електропіано і клавішні інструменти
 • [Yamaha CP80] - Yamaha представила електричні роялі CP80 і CP70 в 1978 році, щоб дати музикантам чудовий звук рояля, який може пробитися в міксі при виступі з живим гуртом. Звучання CP80 на новому YC61 одночасно потужне і "жирне" з вражаюче широким динамічним діапазоном.
 • [78 Rd] - Електропіано 78 Rd має широкий динамічний діапазон, високу якість і відмінно підходить для використання з різними ефектами. Підходить для будь-яких музичних жанрів.
 • [75 Rd] - 75 Rd має більш брудне, фанкове звучання електропіано, і відмінно підходить для музики, що вимагає особливої ​​атмосфери і характеру.
 • [73 Rd] - 73 Rd видає вінтажне, " жирне" звучання електричного піаніно. Ідеально підходить для балад і акомпанементу для вокалістів.
 • [Wr] - Електропіано Wr пропонує вінтажні та сучасні версії фісгармонії з широким динамічним діапазоном.
Правильні відчуття при грі
Електроорган Yamaha YC61

Компанія Yamaha вклала все, чого навчилася за останні 100 років створення інструментів, в те, до чого торкаються руки музикантів. Завдяки застосуванню повністю переробленої клавіатури waterfall з приголомшливо плавним ходом, YC61 відчувається саме так, як повинен відчуватися правильний автентичний орган. Тому не дивно, що все більше музикантів вибирають саме клавішні інструменти Yamaha.

Клавіатура Waterfall
Клавіатура Waterfall

Абсолютно нова клавіатура Waterfall - результат ретельних досліджень клавіатур традиційних органів і багатьох годин консультацій з кращими виконавцями з усього світу. Результатом стала клавіатура Waterfall з автентичними відчуттями при грі, яка ідеально підходить для техніки виконання органістів.

Дизайн
Електроорган Yamaha YC61

Електроорган YC61 створений не тільки для того, щоб грати. Цей інструмент готовий до ударів, поштовхів, подряпин, перевезенню в багажнику під купою інших інструментів - він здатний витримати все! Простіше кажучи: YC61 створений максимально надійним і довговічним - таким же надійним як і компанія, яка створила його. Незважаючи на це, вага YC61 становить трохи більше 7 кілограм, тому ти легко зможеш перевезти його навіть самостійно.

Унікальні регулятори (Drawbars)
YC61 drawbars

Дев'ять повзунків YC61 мають саме ті розміри і довжину ходу, які ти очікуєш від органу. Але це ще далеко не все. Спеціальний дизайн з настроюваною LED індикацією дозволяє легко побачити відмінності між модельованою верхньої та нижньою конфігураціями і грати в режимі поділу клавіатури. Це як якщо б у тебе був ще один віртуальний набір регуляторів, для ще більшої кількості звуків, додаткової гнучкості й більшого вибору параметрів.

Пряме, моментальне та всеосяжне управління
Панель управління Yamaha YC61

YC61 призначений для виступів, а не довгих копирсань у меню. Його інтуїтивний інтерфейс дозволяє легко розділяти клавіатуру, накладати шари і налаштовувати всі нюанси звучання прямо з передньої панелі. Цей інструмент - доказ того, що компактність не завжди ускладнює управління!

Підключення до комп'ютера та iOS

YC61 оснащений вбудованим USB стерео аудіо і MIDI інтерфейсами для підключення до Mac, PC і iOS. Просто підключи його звичайним USB кабелем і ти готовий записувати аудіо і MIDI в улюбленому DAW секвенсорі.

Характеристики

Клавіатура 61 динамічна клавіша
Механіка Напівобважена (Semi-weighted) клавіатура Waterfall
Тон-генератор VCM Organ, AWM2, FM
Поліфонія [VCM Organ + AWM2]: 128 *Сумарно VCM Organ і AWM2; [FM]: 128
Ефекти 32 типи ефектів; Інсерт ефекти: Organ 1 systems (Pre Drive)/Key A 2 системи (1: 32 типи, 2: 32 типи)/Key B 2 системи (1: 32 типи, 2: 32 типи); Speaker/Amp: 6 типів (Rotary Speaker: 2 типи, Amp: 4 типи); ревербератор, 3-смуговий Майстер-еквалайзер
Тембри 145 (Organ: 6/Keys: 139), Live Set Sound: 160 (Preset Live Set Sounds: 80)
Дисплей Full Dot LCD (128 x 64 точок)
MIDI MIDI [IN]/[OUT]
USB TO DEVICE Так
Інтерфейси Foot Controller [1]/[2], Foot Switch [Sustain]/[Assignable]; Виходи: [Лівий/моно] + [Правий]: 2 х 1/4"(6,3 мм) TS (небалансних) джека; Входи: AUX вхід [Лівий/моно] + [Правий]: 2 х 1/4" ( 6,3 мм) джека
Вихід для навушників 1/4" (6,3 мм) TRS стерео джек
Розміри 896 х 309 х 108 мм
Вага 7,1 кг
Комплектація YC61, кабель живлення, керівництво користувача
Гарантія 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування
Живлення 220В [AC IN] IEC C13-C14
Офіційна гарантія
24 місяці
Комплектація
 • YC61
 • Кабель живлення
 • Керівництво користувача

Порівняй зі схожими моделями

порівняй
зі схожими
моделями
Рейтинг
4 голоси | 0 відгуків
6 голосів | 0 відгуків
2 голоси | 0 відгуків
Ціна 95 349 грн 91 965 грн 43 788 грн
Клавіатура 61 динамічна клавіша BHS (Balanced Hammer Standard) keyboard: matte black keytops FSB keyboard, динамічна
Механіка Напівобважена (Semi-weighted) клавіатура Waterfall
Тон-генератор VCM Organ, AWM2, FM AWM2 AWM2, AWM (Organ Flutes)
Поліфонія [VCM Organ + AWM2]: 128 *Сумарно VCM Organ і AWM2; [FM]: 128 128 нот 128
Ефекти 32 типи ефектів; Інсерт ефекти: Organ 1 systems (Pre Drive)/Key A 2 системи (1: 32 типи, 2: 32 типи)/Key B 2 системи (1: 32 типи, 2: 32 типи); Speaker/Amp: 6 типів (Rotary Speaker: 2 типи, Amp: 4 типи); ревербератор, 3-смуговий Майстер-еквалайзер Piano: 2 systems (1: Damper Resonance/2: Compressor, Distortion, Drive, Chorus), E. Piano: 3 systems (1: Drive/2: Auto Pan, Tremolo, Ring Modulator, Touch Wah, Pedal Wah, Compressor/3: Chorus1, Chorus2, Flanger, Phaser1, Phaser2, Phaser3), Sub: 1 system (Chorus/Flanger, Rotary Speaker, Tremolo, Distortion) Insertion Effect (Drive 1 system (5 types)/Effect 2 systems (1: 36 types, 2: 36 types), Delay, Reverb, Master EQ)
Тембри 145 (Organ: 6/Keys: 139), Live Set Sound: 160 (Preset Live Set Sounds: 80) 57 (Piano: 10/E. Piano: 14/Sub: 33) 363, Live Set: 160 (Preset Live Set Sounds: 80)
Контролери Колеса модуляції та висоти тону
Дисплей Full Dot LCD (128 x 64 точок) Full Dot LCD (128 x 64 dots) Full Dot LCD (128 x 64 dots)
MIDI MIDI [IN]/[OUT] In / Out MIDI [IN]/[OUT]
Пристрій зберігання USB TO DEVICE
USB TO DEVICE Так Так Так
Інтерфейси Foot Controller [1]/[2], Foot Switch [Sustain]/[Assignable]; Виходи: [Лівий/моно] + [Правий]: 2 х 1/4"(6,3 мм) TS (небалансних) джека; Входи: AUX вхід [Лівий/моно] + [Правий]: 2 х 1/4" ( 6,3 мм) джека FOOT CONTROLLER [1]/[2], FOOT SWITCH [SUSTAIN]/[ASSIGNABLE] USB [TO HOST]/[TO DEVICE], FOOT PEDAL [1]/[2]
Вихід для навушників 1/4" (6,3 мм) TRS стерео джек [PHONES] (6.3 mm, standard stereo phone jack) [PHONES] (6.3 mm, standard stereo phone jack)
Акустика 2 х 6 Вт ((12 см × 6 см) × 2)
Додаткові дані Bluetooth аудіо, A/D вхід [L/MONO]/[R] (6.3 mm, standard phone jacks), Line Out ([L/MONO]/[R] (6.3 mm, standard phone jacks, unbalanced) )
Розміри 896 х 309 х 108 мм 1,086 х 144 х 355 мм 910 х 109 х 291 мм
Вага 7,1 кг 13.1кг 5.6 кг
Колір Чорний
Комплектація YC61, кабель живлення, керівництво користувача Owner's Manual x 1, Power cord x 1, Foot pedal (FC3A) x 1 CK61, мережевий адаптер, посібник користувача
Виробництво Китай
Гарантія 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування
Живлення 220В [AC IN] IEC C13-C14 [AC IN] DC 12V, 1.5 A (адаптер PA-150B або 8"AA" (LR6) батарей або Ni-MH акумуляторів)

Огляд
Огляд

Yamaha YC61 | Огляд

Огляд

Yamaha YC61 | Демонстрація звучання

Yamaha YC61 | Огляд

Будь першим, хто залишить відгук про YC61

Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір

Тест-драйв

Приходь до нас спробувати інструмент

Дивитися адреси магазинів

Статті і огляди

Анонс: Yamaha SEQTRAK!

Портативна станція для створення музики

Відео JAM TV: Yamaha P-225!

Огляд нового цифрового піаніно з Борисом Кузьменко

Акція: Новорічний Розпродаж в JAM! (Завершена)

Знижки до 70% на понад 90 товарів

Новинка: Yamaha YH-L700A!

Бездротові навушники із 3D звуковим полем

Новинка: Yamaha Montage M!

Нове покоління професійних синтезаторів

Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів

Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!

Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів

Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!