Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар

Серія електрогітар Classic Rock пропонує зовнішній вигляд, відчуття і характеристики вінтажних електрогітар Золотої Ери, що високо цінуються багатьма гітаристами. Ретельно підібрані звукознімачі і автентичне, по-справжньому рокове звучання роблять ці гітари чудовим вибором для будь-якого музиканта.
Cort CR300 Deluxe це спадщина класичних інструментів типу single-cut, піднесена на новий рівень завдяки сучасній ергономіці та яскравому градієнтному покриттю із топом з вогняного клена, у поєднанні з потужним характером перевірених часом хамбакерів Seymour Duncan.

Звичні відчуття під пальцями, проте неймовірна плавність під час переміщення руки. Вдосконалений профіль грифа моделі CR300 Deluxe та більш плаский радіус накладки зменшують навантаження на руку, зберігаючи при цьому автентичну атмосферу традиційного інструмента типу single-cut.

CR300 Deluxe створена на основі класичного звуку гітар типу single-cut, але готова до більшого - легендарна комбінація звукознімачів Seymour Duncan® SH-2n та SH-4 забезпечує теплоту, чіткість і щільний драйв, а відкриті котушки роблять відгук інструмента відкритим та живим.
SH-2n (Jazz) у позиції біля грифа дає чистий, артикульований і теплий звук, який не змазується навіть на швидкісних пасажах. SH-4 (JB Model) у бриджі - один із найпопулярніших хамбакерів у світі з потужним виходом, прорізною верхньою серединою та чудовим сустейном що ідеально підійде для класичного року й металу.

Ефектне покриття Flaming Burst поверх хвилястого клена (flamed maple) приковує до себе погляди, а багатошарова окантовка корпусу та голови грифа у поєднанні з нікельованою фурнітурою підкреслюють витончений і преміальний стиль інструмента.

Верхній поріжок Graph Tech® TUSQ покращує стабільність строю та оптимізує передачу резонансу від струн до дерева. Матеріал TUSQ містить у складі сухе мастило (тефлон), що зменшує тертя струн у пазах поріжка. Струни не "застряють" під час бендів або налаштування, що вирішує проблему швидкого розлаштування гітари. За своєю структурою TUSQ повністю однорідний (на відміну від натуральної кістки, в якій можуть бути приховані порожнечі), завдяки чому ідеально передає вібрацію струн.

Кілки Grover Rotomatic забезпечують плавне, точне налаштування та довгострокову стабільність строю. Вони є золотим стандартом для гітар типу single-cut завдяки своїй надійності, фірмовому металевому корпусу та довічній заводській змазці. Ці кілки чудово тримають натяг струн, не "повзуть" під час агресивної гри або бендів і надійно фіксують стрій протягом усього виступу чи студійної сесії.

Накладка грифа з чорного дерева забезпечує витончені тактильні відчуття та чітку артикуляцію, тоді як прямокутні маркери ладів із білого перламутру гарантують чудову видимість і класичний стиль. Топ із хвилястого "вогняного" клена (Flame maple) надає інструменту ефектного та ексклюзивного вигляду в дусі бутікових моделей.
| Тип конструкції | Вклеєний гриф |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) з кленовим топом (15мм) + шпон з вогняного клена (Flamed Maple) |
| Мензура | 24,75" |
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany) |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Ebony) |
| Товщина грифа | 1 лад: 21.0мм / 12 лад: 23.0мм |
| Профіль грифа | C Shape |
| Радіус накладки грифа | 12" (305мм) |
| Інкрустація | Перламутрові блоки - маркери ладів |
| Окантовка | Багатошарова по корпусу та грифу |
| Бридж | Tune-o-Matic, струнотримач Stop Bar |
| Звукознімачі | Seymour Duncan® SH2N & SH4 Humbucker Set |
| Лади | 22 Medium Jumbo (2.7мм) |
| Верхній поріжок | Graph Tech® TUSQ (43 мм) |
| Механіка | Нікельована |
| Кілки | Grover® Rotomatics |
| Управління | 2 гучності, 2 тембри, 3-позиційний перемикач |
| Колір | Лава санбьорст - Lava Burst (LVB) |
| Струни | D'Addario EXL-110 (10-46) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | Уточнюйте вартість | 19 360 грн | 21 175 грн |
| Тип конструкції | Вклеєний гриф | Вклеєний гриф | Вклеєний гриф |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) з кленовим топом (15мм) + шпон з вогняного клена (Flamed Maple) | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) з кленовим топом (шпон) |
| Мензура | 24,75" | 24,75" | 24,75" |
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Ebony) | Ятоба (Jatoba) | Ятоба (Jatoba) |
| Товщина грифа | 1 лад: 21.0мм / 12 лад: 23.0мм | ||
| Профіль грифа | C Shape | Vintage C | "Vintage C" |
| Радіус накладки грифа | 12" (305мм) | 305мм | 305 мм |
| Інкрустація | Перламутрові блоки - маркери ладів | Перламутрові блоки - маркери ладів | Перламутрові блоки - маркери ладів |
| Окантовка | Багатошарова по корпусу та грифу | Біла по корпусу і грифу | Біла по корпусу і грифу |
| Бридж | Tune-o-Matic, струнотримач Stop Bar | Tune-o-Matic, струнотримач Stop Bar | Tune-o-Matic, струнотримач Stop Bar |
| Звукознімачі | Seymour Duncan® SH2N & SH4 Humbucker Set | Voiced Tone VTH-59 (H-H) | 2 хамбакери Voiced Tone VTH-59 |
| Лади | 22 Medium Jumbo (2.7мм) | 22/Large (2.7мм) | 22/Large (2.7мм) |
| Верхній поріжок | Graph Tech® TUSQ (43 мм) | GraphTech® Nubone, 42мм | Graph Tech® Nubone (42мм) |
| Механіка | Нікельована | Нікель | Нікель |
| Кілки | Grover® Rotomatics | Vintage | Vintage |
| Управління | 2 гучності, 2 тембри, 3-позиційний перемикач | 2 гучності, 2 тембри, 3-позиційний перемикач | 2 гучності, 2 тембри, 3-позиційний перемикач |
| Колір | Лава санбьорст - Lava Burst (LVB) | Золотий топ - Gold Top (GT) | Вінтажний санбьорст - Vintage Burst (VB) |
| Струни | D'Addario EXL-110 (10-46) | D'Addario EXL110 (10-46) | D'Addario EXL110 (10-46) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу | Гітара, ключі для анкера і бриджу | Гітара, ключі для анкера і бриджа |
| Виробництво | Китай | Індонезія | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
Демонстрація гітари Cort CR300 Deluxe
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Огляд нового флагмана від JAM TV
Читайте покрокову інструкцію з налаштування укулеле для початківців
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
Огляд нового флагмана від JAM TV
Читайте покрокову інструкцію з налаштування укулеле для початківців
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!