Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Майже 40-річний досвід виготовлення одних з найкращих гітар у світі, перевірена часом якість, ергономічність, увага до деталей, вражаюче звучання - всі ці якості, притаманні продукції ESP, втілились також і в нових моделях E-II Standard Series.
Елегантні форми, кленовий гриф з накладкою з чорного дерева, оригінальне тремоло Floyd Rose, звукознімачі Seymour Duncan та абсолютна якість від найкращих японських майстрів електрогітар - це E-II Horizon FR від ESP!
| Тип конструкції | Глибоко вклеєний гриф (set thru) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) із топом зі хвилястого клена (Quilted Maple) |
| Мензура | 25,5" |
| Гриф | Клен, 3 частини (Maple) |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Ebony) |
| Профіль грифа | Thin U |
| Радіус накладки грифа | 305мм |
| Інкрустація | Блоки, напис ESP на 12-му ладу |
| Окантовка | Біла, по корпусу |
| Бридж | Original Floyd Rose |
| Звукознімачі | Seymour Duncan Custom 5 (Bridge)/Jazz (Neck) |
| Лади | 24 XJ |
| Верхній поріжок | Замковий (42мм) |
| Механіка | Чорна |
| Кілки | GOTOH SG360-07 MG-T |
| Управління | 1 гучність, 1 тон (c пуш-пуш перемикачем), 3-позиційний перемикач |
| Колір | Синій - Reindeer Blue (RDB) |
| Струни | Elixir Nanoweb Super Light (.009/.011/.016/.024/.032/.042) |
| Комплектація | Гітара, кейс, ключі для анкера і тремоло |
| Виробництво | Японія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект

| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | 105 515 грн | 109 915 грн | 172 426 грн |
| Тип конструкції | Глибоко вклеєний гриф (set thru) | Наскрізний гриф (neck thru) | Гриф на болтах (Bolt on) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) із топом зі хвилястого клена (Quilted Maple) | Червоне дерево (Mahogany) з топом із хвилястого клена (Flamed Maple) | Вільха (Alder) |
| Мензура | 25,5" | 25.5" | 25,5" |
| Гриф | Клен, 3 частини (Maple) | Клен (Maple), 3 частини | Клен "пташине око" (Birdseye Maple) |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Ebony) | Чорне дерево (Ebony) | Клен "пташине око" (Birdseye Maple) |
| Профіль грифа | Thin U | Thin U | |
| Радіус накладки грифа | 305мм | 305 мм | 10"-14" (мультирадіус) |
| Інкрустація | Блоки, напис ESP на 12-му ладу | Зміщені блоки | Крапки - маркери ладів |
| Окантовка | Біла, по корпусу | Біла, по корпусу і грифу | |
| Бридж | Original Floyd Rose | Original Floyd Rose | Floyd Rose Original Tremolo |
| Звукознімачі | Seymour Duncan Custom 5 (Bridge)/Jazz (Neck) | Seymour Duncan Custom-5 (бридж), Seymour Duncan Jazz (нек) | Custom Friedman Classic Humbucker/Custom Friedman Classic Plus Humbucker (H-H) |
| Лади | 24 XJ | 24 XJ | 22, Jescar 57110 |
| Верхній поріжок | Замковий (42мм) | Замковий (42мм) | Замковий Floyd Rose R3 nut (43мм) |
| Механіка | Чорна | Чорна | Нікель з ефектом старіння |
| Кілки | GOTOH SG360-07 MG-T | Замкові GOTOH SG360-07 MG-T | Hipshot Locking |
| Управління | 1 гучність, 1 тон (c пуш-пуш перемикачем), 3-позиційний перемикач | Гучність (пуш-пул)/тембр (пуш-пул)/3-позиційний перемикач | 1 гучність, 3-позиційний перемикач |
| Колір | Синій - Reindeer Blue (RDB) | Чорний напівпрозорий глянсовий лак - See Thru Black (STBLK) | Чорний (Black), нітро лак, з елементами старіння |
| Струни | Elixir Nanoweb Super Light (.009/.011/.016/.024/.032/.042) | Elixir Nanoweb Super Light (.009/.011/.016/.024/.032/.042) | D'Addario,.010-.046 |
| Комплектація | Гітара, кейс, ключі для анкера і тремоло | Гітара, ключі для анкера і тремоло, фірмовий кейс | Гітара, фірмовий кейс, анкерний ключ, ключі для тремоло, сертифікат відповідності |
| Виробництво | Японія | Японія | США |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту) |
| Додаткові дані | Серійний номер 1022-2224 |
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!